Uitslagen KCM The Newf Society

KCM The Newf Society
Hoenderloo 11-10-2020
Keurmeester: Mevr. W. van Dijk
Aantal deelnemers: 33
 
Reuen jeugdklas
aantal deelnemers: 2 / absent: 1
U 1: CAC BOB, beste jeugdhond
Duke van het Hoogveen,
Eig.: M. Koning-Hof
 
Reuen tussenklas
aantal deelnemers: 3 / absent: 1
U 1: Ilay Neufibär vom Rhein,
Eig.: M. Portengen & J. Meulendijks
ZG 2: Dag v.d. Berenstal,
Eig.: B. Mienis
 
Reuen openklas
aantal deelnemers: 4 / absent: 1
U 1: CAC, Hiermee Nederlands kampioen
Neska Polita's Name Me Fumagalli,
Eig.: M. Bolt
ZG 2: Wonderful Willie v.h. Wijkse Bos,
Eig.: R.M. Baggerman
ZG 3: Ranger form the Black Horse,
Eig.: M. Peters-Backus
 
Reuen kampioensklas
aantal deelnemers: 1
U 1: Satisfy Bear Bob Jelängerjelieber,
Eig.: M. Buurman

Teven jongste puppenklas
aantal deelnemers: 1
VB 1: Beste Jongste Pup
Baukje v.d. Turfhoeve,
Eig.: A.F.J.M. Bultman
 
Teven puppyklas
aantal deelnemers: 1
VB 1: Beste pup
Ti Amo Puro Sogno Flower Crown,
Eig.: E. Bijkerk
 
Teven jeugdklas
aantal deelnemers: 4
U 1: Avivbear Philou,
Eig.: C.A.S. Hulzing
U 2: Oukaya Forever Powered By Emotions,
Eig.: Y. Bolt Swierstra en M.L. Bolt
ZG 3: Pierre Precieuse de la Platière des Avaux,
Eig.: E. Bijkerk
ZG 4: Gentle Iduna uit het Berenbos
Eig.: E. & M. v. Beek
 
Teven tussenklas
aantal deelnemers: 3
U 1: Rafiki Dreamblack,
Eig.: J. Verweijmeren
U 2: Ti Amo Puro Sogno Nightmare,
Eig.: E. Bijkerk
U 3: New Moon from Madivas,
Eig.: X. Pranger
 
Teven openklas
aantal deelnemers: 6 / absent: 1
U 1: res. CAC
Pjimme,
Eig.: K.N. Holtrop & D.A.A.M. Mijland
U 2: Oh Quelle Histoire de l´Iliade et l´Odyssée,
Eig.: G.M. Brouwer
U 3: River Dance v.d. Turfhoeve,
Eig.: L. Wauben-Sinkovec
U 4: Doornroosje uit het Berenbos,
Eig.: R. Wessels
ZG: Khyro's Soul Pure Dream,
Eig.: E. Bijkerk
 
Teven kampioensklas
aantal deelnemers: 2
U 1: Cheyenne-Jazz Mac Tafra van Thamen,
Eig.: F.H. Zondervan-Dillema & T.J.F. Zondervan
U 2: Thickish Newfoundland Looking for an Angel,
Eig.: X. Pranger
 
Teven veteranenklas
aantal deelnemers: 3
U 1: CAC, BOS, Beste veteraan
Qimberly v.d. Turfhoeve,
Eig.: A.F.J.M. Bultman
U 2: Vlinder's Magnolia uit het Berenbos,
Eig.: I. & R. Wessels
U 4: Quirine v.d. Turfhoeve,
Eig.: A.F.J.M. Bultman
U 3: Mileoak Kafoozalum,
Eig.: C.A.S. Hulzing
 
Teven gebruikshondenklas
aantal deelnemers: 2
U 1: Beste gebruikshond
Dutch May-Day v.h. Wilmershof,
Eig.: T. Gudde
U 2: Evanya v.d. Maric Hoeve,
Eig.: E. & M.G. v. Beek-Bakker
logo