Uitslagen CAC Dogachtigen Breda

Dogachtigen – Breda 24-11-2019 CAC
Keurmeester: Dhr. J. Liet
Aantal deelnemers: 37

Reuen jongste puppyklas
aantal deelnemers: 1

VB 1: Mablaikas Studebaker Commander Ice Jr.
Eig.: J. & J. Plessers-Tuller

Reuen puppyklas
aantal deelnemers: 1

B 1: Ilay Neufibär vom Rhein,
Eig.: M. Portengen & J. Meulendijks

Reuen jeugdklas
aantal deelnemers: 3

U 1: beste jeugdhond
Okean Metschty Amore Amigo,
Eig.: J. Padding

U 2: Olivier Romanov Jelängerjelieber,
Eig.: M.J. Klooster

ZG 3: Ollie Romanov Jelangerjelieber,
Eig.: L. de Feijter & H. de Ruiter

Reuen tussenklas
aantal deelnemers: 4 / / absent: 1

U 1: Neska Polita's Name Me Fumagalli,
Eig.: L. Bolt

ZG 2: Vinchenzo v.h. Korenbloempad,
Eig.:  R. Degeling

G:     Totos Cyganskie Niedzwiadki,
Eig.: L. de Feijter & H. de Ruiter

Reuen openklas
aantal deelnemers: 3

U 1: CAC, Hiermee Nederlandskampioen
Chopin Florian v.h. Wilmershof,
Eig.: H.J. v. Dijk & J. v. Dijk-Meines

U 2: Forever Black Magic v.h. Reeshof,
Eig.: J.E.G. v. Abeelen

U 3: Percy-Odin De Zandvijver,
Eig: J.E. van der Straten

Reuen kampioensklas
aantal deelnemers: 2

U 1: Ursus Arctos v.d. Waterschans,
Eig.: J.B. Janusz-van Ussen

U 2: Satisfy Bear Bob Jelängerjelieber,
Eig.: M. Buurman

Reuen veteranenklas
aantal deelnemers: 1

U 1: res. CAC. Beste veteraan
Jelani-Shami Pro-A’mor Fa’ti,
Eig.: M. Peters-Backus

Teven jongste puppenklas
aantal deelnemers: 1

VB 1: Beste jongste pup
Sisi de Zandvijver
Eig.: R. Declerck

Teven jeugdklas
aantal deelnemers: 8

U 1: River Dance v.d. Turfhoeve,
Eig.: L. Wauben-Sinkovec

U 2: Oxana Bear Girly Jelangerjelieber,
Eig.: C.G. v.d. Gaag

U 3: Mablaika’s River Blue Mountain,
Eig.: J. Verton

U 4: Ti Amo Puro Sogno Nightmare,
Eig.: E. Bijkerk

U: Olivia Girly Jelängerjelieber,
Eig.: M.J. Klooster

U: Araza de Kura Noa
Eig.: S. & P. Fieman

ZG: Rafiki Dreamblack,
Eig..: J. Verweijmeren

G: O Peppermint Tea de la Contrée du
Milieu, Eig.: J.J. Lamain

Teven tussenklas
aantal deelnemers: 6

U 1: Claske v.h. Hoogveen,
Eig.: M. Koning-Hof

U 2: Zwarte Beer Lola uut oons Berehuus,
Eig.: M. Buurman

U 3: Flora Girly Jelängerjelieber,
Eig.: M.R.M. Kortleve-Prins

U 4: Fleur Girly Jelängerjelieber,
Eig.: P. & S. Fieman

U: Yentle v.h. Korenbloempad,
Eig.: A. Braber

U: Oh Quelle Histoire de l´Iliade et l´Odyssée,
Eig.: G.M. Brouwer

Teven openklas
aantal deelnemers: 6

U 1: CAC, BOB, BIS 3
Lotus v.d. Turfhoeve,
Eig.: A.F.J.M. Bultman

U 2: res. CAC
Khyro's Soul Pure Dream,
Eig.: E. Bijkerk

U 3: Shanti v.d. Turfhoeve,
Eig.: L. Wauben-Sinkovec

U 4: Jazz-Jhana Bar vom Escherhof,
Eig.: P. & S. Fieman

U: Thickish Newfoundland Looking for an
Angel, Eig.: X. Pranger

ZG: Neska Polita’s La Puce D’eau,
Eig.: S. Noordzij

Teven veteranenklas
aantal deelnemers: 1

U 1: Florence v.h. Korenbloempad,
Eig.: A.H.M. Hol

logo