Uitslagen CAC/CACIB Zwolle

Zwolle, 19-11-2005, CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. J. Jacobsen (Noorwegen)
Aantal inschrijvingen 61

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 5
U 1: Eeyore's Double O Seven, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
ZG 2: Quizmaster Ziggy v.h. Turfveld, Eig.: O. Jacobs
ZG 3: Queenslands Mister Gentle, Eig.: T. Houtzager
G 4: Cuppendales Rolls Frodo, Eig.: I. v. Guilik
G: Captain Odin v. Schoonouwen, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

Reuen Jongehondenklas, aantal deelnemers: 6
U 1: Whatever Guards of the Cauliground, Eig.: G. Cornet

U 2: Morena’s Amigo-Bär, Eig.: H.& H.G. Busmann

ZG 3: Baloe, Eig.: K.C. v.d. Hoek
G 4: de Veldligger’s Dazzle Djahil, Eig.: M. v. Dijk
G: Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding
G: de Veldligger’s Danco-Chester, Eig.: W. Struik

Reuen openklas, aantal deelnemers: 12 / absent: 2
U 1, CAC-CACIB: Ugly Bugly des Oursons du Vent, Eig.: S. Laignel
U 2, res. CAC-CACIB: High Secret Unavoidable, Eig.: C. & A. Piton
U 3: I'll Be Back v. Strait of Belle Isle, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
U 4: Queenslands Vito Proud to Present, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld
U: Chatkantarra Jedy’s Knight, Eig.: F.& A.G. Bonefaas
U: Master Luke Skywalker Bär v. Gelderland, Eig.: O.& U. Schleisiek
U: Otterbay Lord of the Dance, Eig.: M. Henderson & N. Dorsett
ZG: Nowhere Man v. Strait of Belle Isle, Eig.: A.A.W. Ligtenberg
ZG: Chatkantarra Imrahil, Eig.: F. Bonefaas

ZG: Dartagnon-Mac vom Felsbachtal, Eig.: M. & N. Kroon

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1: Beste pup: I Am Who I Am Guards of the Cauliground, Eig.: G. Cornet
B 2: Su Me I Am Guards of the Cauliground, Eig.: J.J.C. Verhorst

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 10 / absent: 1
U 1: van Rhijn’s Carusanne, Eig.: K.N. Holtrop & D. Nijland
U 2: Jill Parming v. Schönbühl, Eig.: A. Abeltshauser & M. Davids
U 3: Eeyore’s Dream Come True, Eig.: S.J. Nielson

U 4: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U: Sammy from Brenco’s Barn, Eig.: A. Radema
U: Treasure from King of Helluland, Eig.: S. Jacobi

ZG: Chatkantarra Oiyokipi Suka, Eig.: Y.D. Buijvoets
ZG: Wabush v.d. Foekjuffer, Eig.: W.B.A. de Pril-Roskam
ZG: Chanouck v. Schoonouwen, Eig.: J.S. Nieuwland

Teven Jongehondenklas, aantal deelnemers: 6
U 1: Milena Victoria Della Casa del'Orso, Eig.: S. Jacobi

U 2: Beau v. ’t Hunzedal, Eig.: J.H. & G. v.d. Beek

U 3: Noortje v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F. Bultman
ZG 4: Sowhat Guards of the Cauliground, Eig.: G. Cornet
ZG: Out of Eleven v. Tiroca, Eig.: N.G. Bakker

ZG: Mill Dream’s Mio Matcheka, Eig.: B. & G. v.d. Vegt

Teven openklas, aantal deelnemers: 17 / absent: 1
U 1, CAC-CACIB, BOB: Thickish Newfoundland Key of my Heart, Eig.: S. Laignel
U 2: Belle Isle's Newf's Sea of Delight, Eig.: A.A.W. Ligtenberg

U 3: Exceptionally off Kosa's Place, Eig.: L.A. v.d. Vegt & R. de Vries
U 4: Nicole Kidman Bär v. Gelderland, Eig.: M. & D. Dams
U: Newf Mermaid Zulaika, Eig.: L. Meirlaen

U: Navaisha’s Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U: Navaisha’s Apache Onikeh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U: Queenslands Uptown Girl, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld
U: Gentle Ascha v.d. Portlandse Beer, Eig.: J.S. Nieuwland
U: Black Bears Avenue’s Indian Summer, Eig.: T. Vroom

U: Djenn v. Asbjørn, Eig.: A.P. Bennink-Dielemans

ZG: Ebony v.h. Fariahof, Eig.: N.W. Volmerink
ZG: Oops i Dit it Again d’Empyreé, Eig.: E.M. v. Nimwegen

ZG: Girl Nanouk v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik

ZG: Ulyssa Yara v.d. Goudkust, Eig.: D. de Vente
G: Shadow Ochtendrood, Eig.: J.B. Munsterman

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 2
U 1, res. CAC-CACIB, Zoe Forever v. Haus Heswell, Eig.: Y. & C. Ives-Lambregts
U 2: de Veldliggers Amazing Mara, Eig.: T. Hofs

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 1
ZG 1: Elliston of the Newfyhome, Eig.: W.B.A. de Pril-Roskam
logo