Uitslagen CAC / CACIB Eindhoven
Eindhoven, 7-02-2010, CAC-CACIB, Keurmeester: Mevr R. Kadike-Skadina (Letland)
Aantal inschrijvingen: 31
Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 4
U 1: Dream-Dancer Björn v.’t Hunzedal, Eig.: M. Schminnes
ZG 2: Indy Illamar v. Rasta’s Home, Eig.: K.C. & Y.J. v. Haastrecht
G: Eeyore's Four Wheel Drive, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
G: Eeyore's Famous Shamus, Eig.: S. Noordzij
Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 3
U 1: Dream Dancer v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal
ZG 2: Casper van Borghende, Eig.: S.A.M. Kuipers
ZG 3: Al Capone Neufibär vom Rhein, Eig.: M. Portengen & J. Meulendijks
Reuen openklas, aantal deelnemers: 7 / absent: 1
U 1, res.CAC-res.CACIB: Private Dancer Promise of Gold, Eig.: R.A. & F.M.C. Peeters-Pollmann
U 2: Brother Beer v.h. Kraaienveld, Eig.: W.A.R. v. Omme-Versteegh
U 3: Cartoon Boy Cartman des Oursons du Vent, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal
ZG 4: Mac Gregor De Rocawini, Eig: J.C.M. Kuenen
ZG: Ganesha, Eig. : N. Mahieu
ZG: Amigo v. Tiroca, Eig.: T.A. Rijnaerts
Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 4 / absent: 1
U 1, CAC-CACIB, BOB: Inary Iron v. Rosendahl, Eig.: S. Jacobi
U 2: Vladimir Jos of the Weeping Willow, Eig.: T. Gautier-van Leuven
U 3: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 3
U 1: Mary-Jane vom Rosendahl, Eig.: S. Jacobi
ZG 2: Eeyore's Flower Power, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
ZG 3: Hiawatta from Newfy’s Fortune, Eig.: D. Kersten
Teven tussenklas, aantal deelnemers: 3
U 1: Hannessa from Newfy’s Fortune, Eig.: N.V.L. Nijs
ZG 2: Djura of the Yunty Bear, Eig.: M. Wijling
ZG 3: Angel Eyes Neufibär vom Rhein, Eig.: A.J.J.M. & T.F.G.M. Kroeze
Teven openklas, aantal deelnemers: 5
U 1: Zazou of the End of the Line, Eig.: C.T. Gudde
U 2: All Inclusive from a Precious Place, Eig.: J. Krug & N.W. Volmerink
U 3: Chatkantarra Shenadoa, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets
ZG 4: Chiara of the Yunty Bear, Eig.: M. Wijling
ZG: Abbey, Eig.: P. & A. Verrijdt
Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 2
U 1, CAC-CACIB: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
U 2, res.CAC-res.CACIB: Isis Victoria von Rosendahl, Eig.: S. Jacobi
Eindhoven, 7-02-2010, CAC-CACIB, Keurmeester: Mevr R. Kadike-Skadina (Letland)
Aantal inschrijvingen: 31
Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 4
U 1: Dream-Dancer Björn v.’t Hunzedal, Eig.: M. Schminnes
ZG 2: Indy Illamar v. Rasta’s Home, Eig.: K.C. & Y.J. v. Haastrecht
G: Eeyore's Four Wheel Drive, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
G: Eeyore's Famous Shamus, Eig.: S. Noordzij
Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 3
U 1: Dream Dancer v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal
ZG 2: Casper van Borghende, Eig.: S.A.M. Kuipers
ZG 3: Al Capone Neufibär vom Rhein, Eig.: M. Portengen & J. Meulendijks
Reuen openklas, aantal deelnemers: 7 / absent: 1
U 1, res.CAC-res.CACIB: Private Dancer Promise of Gold, Eig.: R.A. & F.M.C. Peeters-Pollmann
U 2: Brother Beer v.h. Kraaienveld, Eig.: W.A.R. v. Omme-Versteegh
U 3: Cartoon Boy Cartman des Oursons du Vent, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal
ZG 4: Mac Gregor De Rocawini, Eig: J.C.M. Kuenen
ZG: Ganesha, Eig. : N. Mahieu
ZG: Amigo v. Tiroca, Eig.: T.A. Rijnaerts
Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 4 / absent: 1
U 1, CAC-CACIB, BOB: Inary Iron v. Rosendahl, Eig.: S. Jacobi
U 2: Vladimir Jos of the Weeping Willow, Eig.: T. Gautier-van Leuven
U 3: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 3
U 1: Mary-Jane vom Rosendahl, Eig.: S. Jacobi
ZG 2: Eeyore's Flower Power, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
ZG 3: Hiawatta from Newfy’s Fortune, Eig.: D. Kersten
Teven tussenklas, aantal deelnemers: 3
U 1: Hannessa from Newfy’s Fortune, Eig.: N.V.L. Nijs
ZG 2: Djura of the Yunty Bear, Eig.: M. Wijling
ZG 3: Angel Eyes Neufibär vom Rhein, Eig.: A.J.J.M. & T.F.G.M. Kroeze
Teven openklas, aantal deelnemers: 5
U 1: Zazou of the End of the Line, Eig.: C.T. Gudde
U 2: All Inclusive from a Precious Place, Eig.: J. Krug & N.W. Volmerink
U 3: Chatkantarra Shenadoa, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets
ZG 4: Chiara of the Yunty Bear, Eig.: M. Wijling
ZG: Abbey, Eig.: P. & A. Verrijdt
Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 2
U 1, CAC-CACIB: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
U 2, res.CAC-res.CACIB: Isis Victoria von Rosendahl, Eig.: S. Jacobi