Uitslagen CAC Alkmaar
Alkmaar, 10-05-2009, CAC, Keurmeester: Mevr. W. v. Deyl
aantal deelnemers: 48
Reuen Babyklas, aantal deelnemers: 3
VB 1, Beste Baby: Eeyore's Four Wheel Drive, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
VB 2: Sem Mac Marit De Rocawini, Eig: H.J. v. Dijk en J.v. Dijk-Meines
VB 3: Eeyore's Foreign Force, Eig.: J. Koeman
Reuen openklas, Aantal deelnemers: 11 / absent: 1
U 1, CAC, BOB: Bombay v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
U 2: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot
U 3: Indigo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U 4: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer
U: Geronimo Bär vom Schmölderpark, Eig.: P. & I. Bekker
U: Cedar Mac Jazz v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: T.J.F. Zondervan & F.H. Zondervan-Dillema
ZG: Bobo v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes
ZG: Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
ZG: Brother Beer v.h. Kraaienveld, Eig.: W.A.R. v. Omme-Versteegh
ZG: Merwediek’s Amazing Santo Arturo, Eig.: A. Pranger- v. Bolderik
Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 4
U 1: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus
U 2: Domingo v.d. Goudkust, Eig.: S. Boorsma
ZG 3: Mac Intyre De Rocawini, Eig: H.J. v. Dijk en J.v. Dijk-Meines
G: Mac’s Carbon Copy De Rocawini, Eig: E.M. Zegers
Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 5 / absent: 1
ZG 1: Homerus Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: G.J. Idzinga
ZG 2: Zadok van de Knijpsbrug, Eig.: R.A. v.d. Beek
ZG 3: Duncan Mac Kim v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan-Dillema
ZG 4: Dream Dancer v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal
Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 2
U 1, res. CAC: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
U 2: High Secret Unavoidable, Eig.: C. & A. Piton
Teven babyklas, aantal deelnemers: 3
VB 1: Eeyore's Flower Power, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
VB 2: Bellissima De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
VB 3: Lillemarit De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
Teven Puppyklas: aantal deelnemers: 2
VB 1, Beste pup, 3e pup van de dag: Noortje v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
VB 2: Gymbya Senna van Tiroca, Eig.: L. Decker & B.C. Vanderzaken
Teven openklas, aantal deelnemers: 7
U 1, res. CAC: Ophélie Onyx v.d. Negerhut, Eig.: F.G.J. Tholenaar
U 2: Cyra Amber fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. de Haan
U 3: Klaske v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
U 4: Gabbana from the Black Horse, Eig.: E.H.M. Scheel- de Kruijf
U: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
U: Viënna Baila v. Tiroca, Eig.: L. Decker
U: Belle Isle’s Newf’s She is a Rainbow, Eig.: A. Ligtenberg & L.N. v. Bakkum
Teven tussenklas, aantal deelnemers: 1
U 1: Chicara Nina v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal
Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 1
U 1, Hiermee Nederlands jeugdkampioen: Luna v.d. Portlandse Beer, Eig.: F.G.J. Tholenaar
U 2: Infinity from the Black Horse, Eig.: A. Bultman
ZG 3: Zigri van de Knijpsbrug, Eig.: B.J. Blijham
ZG 4: Belle Ferrari v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot –v.d. Stigt
ZG: Pimpel Moos van de Wouden, Eig.: T.J.M. van Diepen
ZG: Hira-Amira Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman
ZG: Djarra v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes
Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1
U 1, CAC: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 1
U 1: Fiona v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
Alkmaar, 10-05-2009, CAC, Keurmeester: Mevr. W. v. Deyl
aantal deelnemers: 48
Reuen Babyklas, aantal deelnemers: 3
VB 1, Beste Baby: Eeyore's Four Wheel Drive, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
VB 2: Sem Mac Marit De Rocawini, Eig: H.J. v. Dijk en J.v. Dijk-Meines
VB 3: Eeyore's Foreign Force, Eig.: J. Koeman
Reuen openklas, Aantal deelnemers: 11 / absent: 1
U 1, CAC, BOB: Bombay v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
U 2: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot
U 3: Indigo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U 4: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer
U: Geronimo Bär vom Schmölderpark, Eig.: P. & I. Bekker
U: Cedar Mac Jazz v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: T.J.F. Zondervan & F.H. Zondervan-Dillema
ZG: Bobo v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes
ZG: Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
ZG: Brother Beer v.h. Kraaienveld, Eig.: W.A.R. v. Omme-Versteegh
ZG: Merwediek’s Amazing Santo Arturo, Eig.: A. Pranger- v. Bolderik
Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 4
U 1: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus
U 2: Domingo v.d. Goudkust, Eig.: S. Boorsma
ZG 3: Mac Intyre De Rocawini, Eig: H.J. v. Dijk en J.v. Dijk-Meines
G: Mac’s Carbon Copy De Rocawini, Eig: E.M. Zegers
Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 5 / absent: 1
ZG 1: Homerus Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: G.J. Idzinga
ZG 2: Zadok van de Knijpsbrug, Eig.: R.A. v.d. Beek
ZG 3: Duncan Mac Kim v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan-Dillema
ZG 4: Dream Dancer v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal
Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 2
U 1, res. CAC: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
U 2: High Secret Unavoidable, Eig.: C. & A. Piton
Teven babyklas, aantal deelnemers: 3
VB 1: Eeyore's Flower Power, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
VB 2: Bellissima De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
VB 3: Lillemarit De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
Teven Puppyklas: aantal deelnemers: 2
VB 1, Beste pup, 3e pup van de dag: Noortje v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
VB 2: Gymbya Senna van Tiroca, Eig.: L. Decker & B.C. Vanderzaken
Teven openklas, aantal deelnemers: 7
U 1, res. CAC: Ophélie Onyx v.d. Negerhut, Eig.: F.G.J. Tholenaar
U 2: Cyra Amber fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. de Haan
U 3: Klaske v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
U 4: Gabbana from the Black Horse, Eig.: E.H.M. Scheel- de Kruijf
U: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
U: Viënna Baila v. Tiroca, Eig.: L. Decker
U: Belle Isle’s Newf’s She is a Rainbow, Eig.: A. Ligtenberg & L.N. v. Bakkum
Teven tussenklas, aantal deelnemers: 1
U 1: Chicara Nina v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal
Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 1
U 1, Hiermee Nederlands jeugdkampioen: Luna v.d. Portlandse Beer, Eig.: F.G.J. Tholenaar
U 2: Infinity from the Black Horse, Eig.: A. Bultman
ZG 3: Zigri van de Knijpsbrug, Eig.: B.J. Blijham
ZG 4: Belle Ferrari v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot –v.d. Stigt
ZG: Pimpel Moos van de Wouden, Eig.: T.J.M. van Diepen
ZG: Hira-Amira Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman
ZG: Djarra v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes
Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1
U 1, CAC: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 1
U 1: Fiona v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik