Uitslagen KCM NNFC Apeldoorn

Apeldoorn KCM 01-07-2018
Aantal deelnemers: 77

 

Reuen jongste puppyklas
Keurmeester: Mevr. C.A.H. Dusseldorp
aantal deelnemers: 2

VB 1: Beste jongste pup
Kaiser Alexander Bär vom Escherhof,
Eig.: M.R.M. Kortleve-Prins

VB 2: Moreno uut oons Berehuus,
Eig.: T. Waterlander

Reuen puppyklas
Keurmeester: Mevr. C.A.H. Dusseldorp
aantal deelnemers: 2

VB 1: Beste pup
Vinchenzo v.h. Korenbloempad,
Eig.: R. Degeling

VB 2: Waylon van het Korenbloempad,
Eig.: H. Cornelissen

Reuen jeugdklas
Keurmeester: Dhr. D. Baars (NL)
aantal deelnemers: 2

U 1: Hiermee Nederlands jeugdkampioen
Carlos Romanov Jelängerjelieber,
Eig.: R. Mandersloot

ZG 2: V.d. Bonte Beren Gentle,
Eig.: I. Schipper

Reuen tussenklas
Keurmeester: Dhr. D. Baars (NL)
aantal deelnemers: 2

U 1: Let’s Dance vom Burgseeli,
Eig.: M. Saarloos

U 2: Bruce van het Korenbloempad,
Eig.: R. Degeling

Reuen openklas
Keurmeester: Dhr. D. Baars (NL)
aantal deelnemers: 15 / absent: 2

U 1: CAC, BOB,
Hiermee Nederlands kampioen
Aschwin Hearts of Kings and Queens,
Eig.: M. Hesen

U 2: Chopin Florian v.h. Wilmershof,
Eig.: H.J. v. Dijk & J. v. Dijk-Meines

ZG 3: Urban v.h. Wijkse Bos,
Eig.: R. van Harn

ZG 4: I’m Naughty vom Burgseeli,
Eig.: S.E. Schmocker

ZG: Makalo Yaro Pro A'mor Fa'ti,
Eig: M. Le Duc

ZG: Sicero du Coin de Menthe,
Eig.: R.J. Hoogenboom

ZG: Bernhard Diesel v.h. Knosselbos,
Eig.: A. Piel

ZG: Zabka van de Berenstal,
Eig.: B.M. Mienis

ZG: Adit Kane Jr Oet ‘t Grotebrink Hoes,
Eig.: W. Brinks-Groteboer

ZG: Emporio v.d. Turfhoeve,
Eig.: S.& M. Mosch

ZG: Percy-Odin De Zandvijver,
Eig: J.E. van der Straten

G: Maksim ot Tschornawa Cabaka,
Eig.: H.J.E. Knops-Tillie

G: Lancelot de la Baie de Pempoul,
Eig.: M.A.C.G. Langenhof

Reuen kampioensklas
Keurmeester: Dhr. D. Baars (NL)
aantal deelnemers: 5 / absent: 1

U 1: res. CAC
Ursus Arctos v.d. Waterschans,
Eig.: J.B. Janusz-van Ussen

U 2: Bauke v.h. Hoogveen,,
Eig.: K. Wens

U 3: Mr. Tambourineman vom Burgseeli,
Eig.: S.E. Schmocker

U 4: Oasis v.h. Korenbloempad,
Eig.: C.C.W. Kuin

Reuen veteranenklas
Keurmeester: Dhr. D. Baars (NL)
aantal deelnemers: 4 / absent: 3

U 1: Angel Amani uut oons Berehuus,
Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

Teven jongste puppyklas
aantal deelnemers: 4 / absent: 1

VB 1: Kxenia Bär vom Escherhof
Eig.: P. & S. Fieman

VB 2: Mablaika s Rosa,
Eig.: J. & J. Plessers-Tuller

VB 3: Mablaika s Roxann
Eig.: J. & J. Plessers-Tuller

Teven puppyklas
aantal deelnemers: 6 / absent: 1

VB 1: Yentle v.h. Korenbloempad,
Eig.: J.S. Braber-Zonruiter

VB 2: Flora Girly Jelängerjelieber,
Eig.: M.R.M. Kortleve-Prins

VB 3: Vajèn v.h. Korenbloempad,
Eig.: A.H.M. Hol

VB 4: Steady as a Rock vom Burgseeli,
Eig.: G.E. Hofs

VB: Jazz-Jhana Bar vom Escherhof,
Eig.: P. & S. Fieman

Teven jeugdklas
aantal deelnemers: 5 / absent: 1

U 1: Beste jeugdhond
Shanti v.d. Turfhoeve,
Eig.: L. Wauben-Sinkovec

U 2: Dutch May-Day v.h. Wilmershof,
Eig.: T. Gudde

ZG 3: Candy Merel Jelängerjelieber,
Eig.: M.R.M. Kortleve-Prins

ZG 4: Danca v.h. Wilmershof,
Eig.: A. en C. Gebbink

Teven tussenklas
aantal deelnemers: 2

U 1: Thickish Newfoundland Looking for an
Angel, Eig.: X. Pranger

U 2: V.d. Bonte Beren Fleur,
Eig.: M.A.C.G. Langenhof

Teven Openklas
aantal deelnemers: 19 / absent 1

U 1: CAC
Faithley Bär vom Escherhof,
Eig.: P.G. Flinterman

U 2: Doornroosje uit het Berenbos,
Eig.: R. Wessels

U 3: Camée v.d. Turfhoeve,
Eig.: A.F.J.M. Bultman

U 4: Jazzy-Lee v.h. Reeshof,
Eig.: E.H. Knol-Kats

U: Florence v.h. Korenbloempad,
Eig.: A.H.M. Hol

U: Djewa Neufibär vom Rhein,,
Eig.: D. Uebelhart

U: Venice v.d. Turfhoeve,
Eig.: P. Beurskens

U: Boukje Bozita van het Knosselbos,
Eig.: M.E. Stegeman – v.d. Hof

U: Naughty And Cute vom Burgseeli,
Eig.: S.E. Schmocker

U: Glowi Neufibär vom Rhein,,
Eig.: D. Uebelhart

U: Lotus v.d. Turfhoeve,
Eig.: A.F.J.M. Bultman

U: Neska Polita’s La Puce D’eau,
Eig.: S. Noordzij

ZG: Senna v.h. Wijkse Bos,
Eig.: A. Dibbits

ZG: Dream-Bay Madiba Uut oons Berehuus,
Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

ZG: Ascella Oet ’t Grotebrink Hoes,
Eig.: A.P. Bennink-Dielemans

ZG: Udina v.d. Portlandse Beer,
Eig.: R.L.F. v. Lopik

ZG: Kadischa Vivan Los Novios,
Eig.: J. & J. Plessers-Tuller

M: Alure Chanel v. Tiroca,
Eig.: H. & E. Kalkman

Teven kampioensklas
Keurmeester: Dhr. D. Baars (NL)
aantal deelnemers: 3

U 1: Monte Rosa vom Burgseeli,
Eig.: S.E. Schmocker

U 2: Satisfy Girly Jelängerjelieber,
Eig.: M.R.M. Prins

U 3: Mileoak Kafoozalum,
Eig.: C.A.S. Hulzing

Teven veteranenklas
aantal deelnemers: 5 / absent: 1

U 1: res. CAC
Fay v.’t Stolzhof,
Eig.: R. Disch & G.J. Stinenbosch

U 2: Bonaly Neufibär vom Rhein,,
Eig.: D. Uebelhart

U 3: Madrina vom Burgseeli,
Eig.: S.E. Schmocker

U 4: Henri und Eliza’s Lesley,
Eig.: D. Uebelhart

 

logo