Uitslagen CAC/CACIB Rotterdam
Rotterdam, 27-08-2005, CAC-CACIB, Keurmeester: R. de Santiago (Puerto Rico)
Aantal inschrijvingen 67
Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1: Bobo v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes
B 2: Big Hummer v.’t Stolzhof, Eig.: N. v.d. Schelling
Reuen openklas, aantal deelnemers: 16
U 1, CAC-CACIB, BOB: Mister Skippers King of Helluland, Eig.: P. Bogaerts & B. Siklosi
U 2, res. CAC-CACIB, I'll Be Back v. Strait of Belle Isle, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
U 3: Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig:: R.G.M. van Doorn-Lakeman
U 4: Tennessee Newfy du Pas de Mer, Eig.: Isabelle Papin
U: Acüjo Cyrano 11 Schanchera-Dewi, Eig.: J.M. Hollestein
U: Dartagnon-Mac vom Felsbachtal, Eig.: M. & N. Kroon
U: Gonzo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik & T. Kerkhof
U: Amish du Jardin de l'Ours, Eig.: M. Desard
ZG: Vanguard Promise of Gold, Eig.: J.F.L. Witjes
ZG: Otterbay Lord of the Dance, Eig.: W.D. & J. Stocks
ZG: Cannon Bear’s Topping the Bill, Eig.: A. Ligtenberg
ZG: Chatkantarra Imrahil, Eig.: F. Bonefaas
ZG: Chatkantarra Jedy’s Knight, Eig.: F. Bonefaas
ZG: Django Kodiac v.h. Berenparadijs, Eig.: E. den Dikken
G: Feargal from Kobolds Home, Eig.: C.M. Eissens-Bakker
G: Navaisha’s Apache Mungo, Eig.: H.C.Y. ten Cate
Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 3
ZG 1: op verzoek verwijderd
ZG 2: Olivier Owen v.h. Knosselbos, Eig.: N.R. de Graaf-Posthumus
ZG 3: Vidar S. v.h. Hoogveen, Eig.: R. & W. van Gestel
Reuen Jeugdklas, aantal deelnemers: 4
U 1: First Impression v.d. Newfysingel, Eig.: M.E.F. v. Santvoort
U 2: Eeyore's Double Oseven, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
ZG 3: Benso Lord v’t Goltenoord, Eig.: A.J. Hennevanger-Verschoor
G 4: Queenslands Mister Gentle, Eig.: T. Houtzager
Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 1
ZG 1: Zzking of the Heath Lake, Eig.: Fam. Huyskens-Coenen
Teven puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1: Blossom v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes
Teven openklas, aantal deelnemers: 20
U 1, CAC-CACIB: Chatkantarra Nenya, Eig.: T. Baumeister
U 2, res.CAC-CACIB: Black Bears Avenue’s Indian Summer, Eig.: T. Vroom
U 3: Girl Nanouk v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
U 4: Belle Isle's Newf's Dark Rose, Eig.: A. Ligtenberg
U: Indy v.h. Knosselbos, Eig.: M. den Hamer-v. Leenen
U: New Image v. Nikita's Berenbrigade, Eig.: A. Nieuwland & H. Bak
U: Xhayenne from Bobo’s Home, Eig.: M. Peters-Backus
U: Navaisha’s Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U: Navaisha’s Apache Onikeh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U: Exceptionally off Kosa's Place, Eig.: L.A. v.d. Vegt & R. de Vries
U: Chanel van Ulvawatri, Eig. : B. v. Guyse-de Wilde
ZG: Fraukje v.d. Turfhoeve, Eig.: C. Verheuvel
ZG: Vickey Promise of Gold, Eig.: J.F.L. Witjes
ZG: Haulotte Degli Angeli Neri, Eig.: H. Vermeulen
ZG: Sytta Promise of Gold, Eig.: J. Jansen-de Meijer
ZG: Black Bears Avenue's Hootsy Mama, Eig.: G. Cornet
ZG: Victoria v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren
ZG: Terhotarhan Onni Makkara, Eig.: Virpi Lummaa
G: Lubaszka Asisha de Empyrée, Eig.: T.J. Molkenboer-Kaptein
M: Hajagosmenti Gina, Eig.: J. Melgert & J.J. Melgert
Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 7
U 1: Ulyssa Yara v.d. Goudkust, Eig.: D. de Vente
U 2: Aarnikarhun Bombardina, Eig.: J.F.L. Witjes
U 3: Noortje v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F. Bultman
ZG 4: Doeske v.h. Knuffeloord, Eig.: K. Deleye
ZG: Englee vd Mosa Flu, Eig.: H. Vermeulen
ZG: Bridie Mulligan Pro-Amor Fa'ti, Eig.: S.E. Schmocker
ZG: Blaithin Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman
Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 10
U 1: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U 2: Chatkantarra Oiyokipi Suka, Eig.: Y. Buijvoets
U 3: Beau v.’t Hunzedal, Eig.: J.H. & G. v.d. Beek
ZG 4: Waythopi Sarafi v.d. Foekjuffer, Eig.: M. Davids
ZG: So What Guards of the Cauliground, Eig.: G. Cornet
ZG: From Cordie Creek Dream, Eig.: G. Cordemans
G: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
G: Navaisha's Beothuk Reina Yona, Eig.: J. de Ruiter
G: Dianah, Eig.: K. Deleye
G: Dolly, Eig.: M. Herman
Teven kampioensklas, Aantal deelnemers: 3
U 1: Izwatyawan Black Widow, Eig.: M. Vreeker
U 2: Terhotarhan Taiga, Eig.: Virpi Lummaa
ZG 3: Zoe Forever v. Haus Heswell, Eig.: Y. & C. Ives-Lambregts
Rotterdam, 27-08-2005, CAC-CACIB, Keurmeester: R. de Santiago (Puerto Rico)
Aantal inschrijvingen 67
Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1: Bobo v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes
B 2: Big Hummer v.’t Stolzhof, Eig.: N. v.d. Schelling
Reuen openklas, aantal deelnemers: 16
U 1, CAC-CACIB, BOB: Mister Skippers King of Helluland, Eig.: P. Bogaerts & B. Siklosi
U 2, res. CAC-CACIB, I'll Be Back v. Strait of Belle Isle, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
U 3: Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig:: R.G.M. van Doorn-Lakeman
U 4: Tennessee Newfy du Pas de Mer, Eig.: Isabelle Papin
U: Acüjo Cyrano 11 Schanchera-Dewi, Eig.: J.M. Hollestein
U: Dartagnon-Mac vom Felsbachtal, Eig.: M. & N. Kroon
U: Gonzo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik & T. Kerkhof
U: Amish du Jardin de l'Ours, Eig.: M. Desard
ZG: Vanguard Promise of Gold, Eig.: J.F.L. Witjes
ZG: Otterbay Lord of the Dance, Eig.: W.D. & J. Stocks
ZG: Cannon Bear’s Topping the Bill, Eig.: A. Ligtenberg
ZG: Chatkantarra Imrahil, Eig.: F. Bonefaas
ZG: Chatkantarra Jedy’s Knight, Eig.: F. Bonefaas
ZG: Django Kodiac v.h. Berenparadijs, Eig.: E. den Dikken
G: Feargal from Kobolds Home, Eig.: C.M. Eissens-Bakker
G: Navaisha’s Apache Mungo, Eig.: H.C.Y. ten Cate
Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 3
ZG 1: op verzoek verwijderd
ZG 2: Olivier Owen v.h. Knosselbos, Eig.: N.R. de Graaf-Posthumus
ZG 3: Vidar S. v.h. Hoogveen, Eig.: R. & W. van Gestel
Reuen Jeugdklas, aantal deelnemers: 4
U 1: First Impression v.d. Newfysingel, Eig.: M.E.F. v. Santvoort
U 2: Eeyore's Double Oseven, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
ZG 3: Benso Lord v’t Goltenoord, Eig.: A.J. Hennevanger-Verschoor
G 4: Queenslands Mister Gentle, Eig.: T. Houtzager
Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 1
ZG 1: Zzking of the Heath Lake, Eig.: Fam. Huyskens-Coenen
Teven puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1: Blossom v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes
Teven openklas, aantal deelnemers: 20
U 1, CAC-CACIB: Chatkantarra Nenya, Eig.: T. Baumeister
U 2, res.CAC-CACIB: Black Bears Avenue’s Indian Summer, Eig.: T. Vroom
U 3: Girl Nanouk v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
U 4: Belle Isle's Newf's Dark Rose, Eig.: A. Ligtenberg
U: Indy v.h. Knosselbos, Eig.: M. den Hamer-v. Leenen
U: New Image v. Nikita's Berenbrigade, Eig.: A. Nieuwland & H. Bak
U: Xhayenne from Bobo’s Home, Eig.: M. Peters-Backus
U: Navaisha’s Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U: Navaisha’s Apache Onikeh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U: Exceptionally off Kosa's Place, Eig.: L.A. v.d. Vegt & R. de Vries
U: Chanel van Ulvawatri, Eig. : B. v. Guyse-de Wilde
ZG: Fraukje v.d. Turfhoeve, Eig.: C. Verheuvel
ZG: Vickey Promise of Gold, Eig.: J.F.L. Witjes
ZG: Haulotte Degli Angeli Neri, Eig.: H. Vermeulen
ZG: Sytta Promise of Gold, Eig.: J. Jansen-de Meijer
ZG: Black Bears Avenue's Hootsy Mama, Eig.: G. Cornet
ZG: Victoria v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren
ZG: Terhotarhan Onni Makkara, Eig.: Virpi Lummaa
G: Lubaszka Asisha de Empyrée, Eig.: T.J. Molkenboer-Kaptein
M: Hajagosmenti Gina, Eig.: J. Melgert & J.J. Melgert
Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 7
U 1: Ulyssa Yara v.d. Goudkust, Eig.: D. de Vente
U 2: Aarnikarhun Bombardina, Eig.: J.F.L. Witjes
U 3: Noortje v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F. Bultman
ZG 4: Doeske v.h. Knuffeloord, Eig.: K. Deleye
ZG: Englee vd Mosa Flu, Eig.: H. Vermeulen
ZG: Bridie Mulligan Pro-Amor Fa'ti, Eig.: S.E. Schmocker
ZG: Blaithin Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman
Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 10
U 1: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U 2: Chatkantarra Oiyokipi Suka, Eig.: Y. Buijvoets
U 3: Beau v.’t Hunzedal, Eig.: J.H. & G. v.d. Beek
ZG 4: Waythopi Sarafi v.d. Foekjuffer, Eig.: M. Davids
ZG: So What Guards of the Cauliground, Eig.: G. Cornet
ZG: From Cordie Creek Dream, Eig.: G. Cordemans
G: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
G: Navaisha's Beothuk Reina Yona, Eig.: J. de Ruiter
G: Dianah, Eig.: K. Deleye
G: Dolly, Eig.: M. Herman
Teven kampioensklas, Aantal deelnemers: 3
U 1: Izwatyawan Black Widow, Eig.: M. Vreeker
U 2: Terhotarhan Taiga, Eig.: Virpi Lummaa
ZG 3: Zoe Forever v. Haus Heswell, Eig.: Y. & C. Ives-Lambregts