Uitslagen CAC Almere

Almere 25-06-2006, CAC, Keurmeester: Dhr. E. Wieldraaier
aantal deelnemers: 38

Reuen babyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1, Beste Baby: Bandit v.d. Goudkust, Eig.: H.G. v. Wezep

Reuen openklas, aantal deelnemers: 4

U 1, CAC, BOB en BIS: Bono v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
U 2: Chounic’s Sietse, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
U 3: Leguardo Della Casa del’Orso, Eig.: W. A.H.A. de Laat
ZG 4: Balou, Eig.: K.C. v.d. Hoek

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 4
U 1: Captain Odin v. Schoonouwen, Eig.: R.C. Doldersum
U 2: Tom Olivier v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren
ZG 3: Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zegers

ZG 4: Merwediek’s Amazing Santo Arturo, Eig.: A.M.J. Pranger-v. Bolderik

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 4 / absent: 1
U 1: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen
ZG 2: Great-Gandor Pearl of the Sweet Lake, Eig.: G.M. Wilschut
G: Navaisha’s Beothuk Brutus Marasz, Eig.: B. Bader

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 1
U 1, res. CAC: Dartagnon-Mac vom Felsbachtal, Eig.: M. & N. Kroon

Teven openklas, aantal deelnemers: 14

U 1, CAC: Fiona v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
U 2: Black Nose Dancer Amo Aislinn Alice, Eig.: A. Vuurman
U 3: Kiki Bella v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren
U 4: Ulyssa Yara v.d. Goudkust, Eig.: D. de Vente
U: El Perro Sympàtico’s Gesha, Eig.: J. Dijkstra
U: Chounic’s Jane, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
U: Navaisha’s Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
ZG: Navaisha’s Apache Onikeh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
ZG: El Perro Sympatico’s Haidske, Eig.: J. Dijkstra
ZG: Ulani v.d. Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp & M. Kroon
ZG: Dulcie from the Black Horse, Eig.: R. Brouwer
ZG: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers
ZG: Kiki v.d. Bisschopsberg, Eig.: P. van Velse- Oostra
G: Kimmie, Eig.: K.C. v.d. Hoek

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 1

U 1, res. CAC: Merwediek’s Amazing Camilla, Eig.: J.G.C.F. v. Damme-v. Boeijen
U 2: Indra v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik

U 3: Merwediek’s Amazing Sem, Eig.: J.G.C.F. v. Damme-v. Boeijen
U 4: Odina du Coin de Menthe, Eig.: P. v. Velse-Oostra
U: Bear Kimberly v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot-Stigt
ZG: Oxanne du Coin de Menthe, Eig.: P. v. Velse-Oostra
ZG: Danitsja Raissa Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 2

U 1: Viënna v.d. Turfhoeve, Eig.: M.B. v. Kolck
ZG 2: Jessie from Mariner’s Place, Eig.: N.W. Volmerink

logo