Uitslagen Dogachtigen CAC

Dogachtigen, Den Bosch, 29-11-2015, CAC
Keurmeester: Dhr. J. Hiddes, Aantal deelnemers: 35

Reuen jongste puppyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1: Digger v. Lösters, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein
VB 2: Satisfy Bear Bob Jelängerjelieber, Eig. M. Buurman

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 2 / absent: 1

U 1, Beste jeugdhond,hiermee Nederlands jeugdkampioen: Xavian v.d. Turfhoeve, Eig.: H. Dierickx

Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 2
U 1: Casanova v.h. Wilmershof, Eig.: C.M.P.A. & R.M. Baggerman
U 2: Chopin Florian v.h. Wilmershof, Eig.: H.J. v. Dijk & J. v. Dijk-Meines

Reuen openklas, aantal deelnemers: 8

U 1, CAC, BOB: Neptunus of the Weeping Willow, Eig.: P. & M. Boetzkes

U 2, res. CAC: Moos v.d. Bloemenjungle, Eig.: K.C. v.d. Hoek

U 3: Queenslands The Name of the Game, Eig.: E.J. Scheve & G. Scheve-Smalbil
U 4: Dirk v.h. Reeshof, Eig.: H. v.d. Brink

U: Mr. Tambourineman vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker

U: Unique Edition vom Burgseeli, Eig.: R.A. & F.M.C. Peeters-Pollmann

ZG: Adit Kane v.d. Drentse Beren, Eig.: E.H. Knol-Kats

ZG: Jelani-Shami Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus & E. v.d. Beld

Reuen veteranenklas, aantal deelnemers: 1

U 1, Beste veteraan: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus

Teven jongste puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1, Beste jongste pup: Satisfy Girly Jelängerjelieber, Eig.: M.R.M. Prins

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1, Beste pup: Henri und Eliza’s Una, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 4
U 1: Loes of the Weeping Willow, Eig.: C. v. Duin-Eerland
U 2: Queenslands Whole Lotta Rosie, Eig.: J.M. Schrijver-Bijleveld
ZG 3: Leen of the Weeping Willow, Eig.: W. Bles
ZG 4: Unique v. Rosendahl, Eig.: C.A.S. Hulzing

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 5

U 1: Queenslands Hotel California, Eig.: J.M. Schrijver-Bijleveld
U 2: Dream-Bay Madiba Uut oons Berehuus, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

U 3: World Traveler vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker

ZG 4: Kyenna v.’t Stolzhof, Eig.: S. v.’t Padje
ZG: Havanna v.h. Berenparadijs, Eig.: H.M. Brandon

Teven openklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 2

U 1, CAC: Udessa Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

U 2, res. CAC: Qaleche from the Black Horse, Eig: E.H.M. Scheel-de Kruijf
U 3: Tabbe v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Hacquebord
U 4: Thirsa v.d. Turfhoeve, Eig.: M.G. v. Beek-Bakker

U: Quella from the Black Horse, Eig: E.H.M. Scheel-de Kruijf

ZG: A Butterfly Child uit het Berenbos, Eig.: R. Wessels

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Mileoak Kafoozalum, Eig.: C.A.S. Hulzing
logo