Uitslagen KCM 2006 te Zutphen

31e Kampioenschaps Clubmatch in Zutphen, 26-03-2006,
Aantal inschrijvingen: 216

Reuen Openklas: Keurmeester: Mevr. B. Møller Hansen (DK).
aantal deelnemers: 41, absent: 4

U1, CAC, Clubwinnaar 2006: Kamp. Dartagnon-Mac v. Felsbachtal, Eig.: M. & N. Kroon
U2: Leguardo Della Casa del'Orso, Eig.: W.A.H.A. de Laat
U3: Castaar Du Jardin De L'Ours, Eig.: G. de Jonge
U4: Kamp. Amish du Jardin de L'Ours, Eig.: M. Desart

U: Olivier Owen van het Knosselbos, Eig.: N.R. de Graaff-Posthumus
U: Mister Skipper King of Helluland, Eig.: P. Bogaerts en B. Siklosi

U: Kamp. Olivier Bommel van de Berenstal, Eig.: R.G.M. v. Doorn-Lakeman
U: Orongo-Simba van Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns
U: Diesel van Rasta’s Home, Eig.: C.J. de Groot

U: Aäron from Tibo's Rascals, Eig.: A.& A. Spitaels-Levèvre
U: Cedric from the Bear Lake, Eig.: P. Barink
U: Enzo Ferrari van de Mosa Flu, Eig.: Y.E. Hilkhuysen-Wiessenhaan
U: Black Houdini's Heal The World, Eig.: Van Haeren-Wanten

U: Mill Dream’s Mio Diesel, Eig.: G.E. Hofs
U: Ustin Matisse v.h. Hoogveen, Eig.: G. Elings
U: Otello Dako van Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

U: Kamp. Zzking of the Heath Lake, Eig.: Huyskens-Coenen
U: Nando du Coin de Menthe, Eig.: P. v. Velse-Oostra
U: Otterbay Lord of the Dance, Eig.: W.D. & J. Stocks

U: Aidan from Tibo’s Rascals, Eig.: A.& A. Spitaels-Levèvre
U: Chounic’s Sietse, Eig.: W. Koetsier-van der Kamp
U: Umi Bears Eros, Eig.: A.M.F. Lion
U: Eddies Cove van de Mosa Flu, Eig.: M. de Neeff-Vermeulen
U: Nosey Sulley of the Weeping Willow, Eig.: W. Bles
U: Sam van het Hoogveen, Eig.: W.M. Verbeek
ZG: Gonzo van de Portlandse Beer JW’04, Eig.: R.L.F. van Lopik & T. v.d. Kerkhof
ZG: Umi Bears Branco, Eig.: B. Oonk
ZG: De Hulpe’s Mister BodoEig.: J.G.A. & L.M. Stommels
ZG: Filmstar Frodo of the End of the Line, Eig.: C.D. Scholten & H.M. Prins
ZG: Elroy van het Fariahof, Eig.: M. Mol-v. Nassau
ZG: Argos Pearl of the Sweet Lake, Eig.: S. Noordzij
ZG: Eros van de Turfhoeve, Eig.: J. van Gool
ZG: Giant Baloe van de Berenstal, Eig.: Y. Schipper-Bergman
ZG: Navaisha's Apache Redley, Eig.: P. v.d. Blom
G: Marmo Della Casa del'Orso, Eig.: W.A.H.A. de Laat
G: Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding
G: Umber van het Hoogveen, Eig.: T. Langendoen

Reuen Jongehondenklas: Keurmeester: Mevr. G. Brouwer.
aantal deelnemers: 13, absent: 2

U1, Res.CAC: Bono van de Turfhoeve, Eig.: A.Bultman
U2: Vercordia’s Don Quichot, Eig.: E. van Doremalen-van Casteele
U3: Dkyrios from the Human Bears, Eig.: Borgers-van Eyken
U4: Nedetta Della Casa del'Orso, Eig.: W.A.H.A. de Laat
U: Zidane van de Goudkust , Eig.: J.H.C. Hartkamp
U: Remo van de Turfhoeve, Eig.: W.H. Ydema
ZG: De Veldliggers Dazzle Djahil, Eig.: M. v. Dijk
ZG: Pietersen van Flynn-I-Noor, Eig.: P. Barink
ZG: Queenslands Mister Gentle , Eig.: T. Houtzager
ZG: Gismo Pearl of the Sweet Lake, Eig.: T. Oonk
ZG: De Veldliggers Danco-Chester, Eig.: W. Struik

Reuen Jeugdklas: Keurmeester: Dhr. M. v.d. Weijer.
aantal deelnemers: 26, absent: 4

U1, beste jeugdhond: Ambassador van Borghende, Eig.: M.& G. Hesen

U2: Poemba van het Knosselbos, Eig.: Mourik-v.d. Veer

U3: Atilla Gábor van Borghende, Eig.: C. Hoogland
U4: Irwin van de Portlandse Beer, Eig.: J.M.A. Peijen
U: Procyon van het Knosselbos, Eig.: N. Mahieu
ZG: Tom Olivier van het Turfveld, Eig.: W.J. van Dooren

ZG:Raya Balou van Tiroca, Eig.: A.F.J.M. Borrenbergs
ZG: Prins Moby v.d. Berenstal, Eig.: Y. Schipper-Bergman
ZG: Captain Onslow van Schoonouwen, Eig.: H.P.J. Haegens
ZG: Quizmaster Ziggy van het Turfveld, Eig.: O.O. Jacobs
ZG: Cisko van Schoonouwen, Eig.: R. Annys & P. Stijvoort
ZG: Captain Odin van Schoonouwen, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
ZG: Pronto Bono van het Knosselbos, Eig.: V. v. Tiggelen

ZG: Gaetano Jaffa vom Aichemer Berg, Eig.: M.M.E. v. Gool
ZG: Ma Alihi-Bär von St. Clemens, Eig.: K.H. Jacobs
ZG: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
ZG: Inouk van de Portlandse Beer, Eig.: S. Verstraten
G: Navaisha's Beothuk Brutus Marasz, Eig.: B. Bader
G: Skogbjǿrnen’s Lord Timothy, Eig.: S. & E. Horn
G: Artan of the Northern Hill, Eig.: E. de Jong
G: Skogbjǿrnen’s Lord Kane, Eig.: A. Sins
G: IJzo van het Wijkse Bos, Eig.: G. ten Cate

Reuen Puppyklas: Keurmeester: Dhr. E. Wieldraaijer.
aantal deelnemers: 20, absent: 2

VB1, Beste pup: Ewing JR of the Heath Lake, Eig.: G. Cordemans & L. Huyskens
VB2: Belle Isle's Newf’s I am Satisfaction, Eig.: A Ligtenberg / Koene
VB3: Belle Isle's Newf’s Start me Up, Eig.: A Ligtenberg / Koene
VB4: Pooh Bear’s Eros, Eig.: W. Colijn
VB: Douglas vom Yukon, Eig.: J. van Gool

VB: Merwediek’s Amazing Santo Arturo, Eig.: A.M.J. Pranger-van Bolderik
VB: Heer Hunter van de Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zeegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
VB: Quintus van de Zwarte Gigantjes, Eig.: H. Lansink-Koerselman
VB: Buddies For Ever Ethan, Eig.: Loddewykx Jentl-Van Haeren
VB: Buddies For Ever Excalibur, Eig.: Pyrditruys-Masset
VB: Amigo Kedoef of the Yunty Bear, Eig.: M. Meyer-Hierck
VB: Emiel van Asbjørn, Eig.: M. de Neeff-Vermeulen
VB: Belle Isle's Newf’s Love is Strong, Eig.: L. Zeinstra
B: Amadeus Koda of the Yunty Bear, Eig..: C. Wijker
B: El Corsario’s Orben Boedha, Eig.: R. Okken & K. Westerhuis
B: Alex Balou of the Yunty Bear, Eig.: S. van Meerwijk
B: Akino of the Yunty Bear, Eig.: F. Merts
B: El Diablo van Asbjørn, Eig.: K. Boekholt

Reuen Veteranenklas: Keurmeester: Dhr. P. Møller Hansen (DK).
aantal deelnemers: 8, absent: 2
U1, beste veteraan: Multi.Kamp. Bruder Ludvig Bär vom Gelderland, Eig.: G. & S. Dragon
U2: Lord Loki van het Turfveld, Eig.: W.J. van Dooren
U3: Eduard van het Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits

U4: Oak Folk’s Magno Terra Nova, Eig.: L.J. Vis & C.C. Vis-Kools
U: Elkjar van de Dulver, Eig: J. & L. Stommels

U: Tyouk du Jardin de L'Ours, Eig.: A.& A. Spitaels-Levèvre

Teven Openklas: Keurmeester: Dhr. H. Kroos (D).
aantal deelnemers: 45, absent: 6

U1, CAC: Chatkantarra Nenya, Eig.: P. Bogaerts en M. Hoffmann

U2: Beau van ’t Hunzedal, Eig.: J.H. & G. van de Beek
U3: Victoria van het Turfveld, Eig.: W.J. van Dooren

U4: Amber Lady fan de Bearehûntsjes, Eig: F. Jorna
U: Mona Lisa Della Casa del'Orso, Eig.: W.A.H.A. de Laat
U: Sharira Cariño from Mariners Place, Eig.: B.M. Wijmans
U: Hester van het Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
U: Djubilee Djuba van Asbjørn, Eig.: A.P. Bennink-Dielemans
U: Englee van de Mosa Flu, Eig.: H. Vermeulen
U: Daylight from Newfy’s Fortune, Eig.: K. Pieper

U: Kwinta Kyra van Wikinger-Vinland, Eig.: J.G.C.F. van Damme-van Boeijen
U: Chounic’s Jane, Eig.: W. Koetsier-van der Kamp
U: Gentle Ascha v.d. Portlandse Beer, Eig.: J.S. Nieuwland
U: Kamp. Eega Berenbont JW'00, CW02, W'03, Eig.: G.A. Somers
U: Ulyssa Yara van de Goudkust, Eig.: D. de Vente
U: Fiona van de Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U: Bieke from the Stock of Cattle, Eig.: M. den Hamer-van Leenen
U: Belle Isle Newf’s Sea of Delight, Eig.: A Ligtenberg
U: Blaithin Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman
U: Nalle van Tiroca, Eig.: H. Pol & A. Paulissen
ZG: Good Choga of Woodworker's Farm , Eig.: T. Vermeulen
ZG: Nanoek Promise of Gold, Eig. T. Oonk
ZG: Alanis Jiska v.d. Hoepelhoeve, Eig.: C.Y. van Vliet
ZG: Kiki Bella van het Turfveld, Eig.: W.J. van Dooren
ZG: Noa the Emperor's Companion, Eig.: S.E. de Gries-de Zwart
ZG: Jazz Ebelle Ebony van de Bisschopsberg, Eig.: C.B. Kloot-v.d. Stigt & W. Kloot
ZG: Dana van Rasta’s Home, Eig.: T. v.d. Gulik-Kok

ZG: Beauty-Deni Bleu Hils of Couteau, Eig.: Fam. R. v.d. Beek
ZG: Cuppendales Que Sera Sera, Eig.: I. Kup
ZG: Esmee van de Weeze Beek, Eig.: L. Heutink
ZG: Ushaya Silke v.h. Hoogveen, Eig.: W. Stork
ZG: Dana van Asbjørn, Eig.: A.P. Bennink-Dielemans
ZG: Lubaszka Abisha d'Empyrée, Eig..: T.J. Molkenboer
ZG: Queenslands Very Special Moment, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld
ZG: Björka van het Turfveld, Eig.: M.A. Weerkamp & A. Kuper
G: Dulcie from the Black Horse, Eig.: R. Brouwer
G: Indy van het Knosselbos, Eig.: M. den Hamer-van Leenen
G: Lady de Heicopper, Eig.: A. Disco-Verhoef
Geen kwal.: Chrystal from Kobold’s Home, Eig.: C.M. Eissens-Bakker

Teven Jongehondenklas: Keurmeester: Dhr. E. Wieldraaijer.
aantal deelnemers: 16, absent: 2

U1, Res.CAC: From Cordie Creek Debby, Eig.: G. Cordemans & L. Huyskens
U2: Chatkantarra Oiyokipi Suka, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets
U3: Hindi van de Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U4: Waythopi Sarafi van de Foekjuffer, Eig.: M. Davids

U: Coco Chanel from Cape Bonavista, Eig.: J.G.C.F. van Damme-van Boeijen
U: New Found Love’s Akira Abajomy, Eig.: J. Tuinhout
U: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zeegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
U: Wiesje van de Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp
U: Nesta van het Turfveld, Eig.: W.J. van Dooren
U: Qwistut van Tiroca, Eig.: F.A. v. Hamont
ZG: Sammy from Brenco’s Barn, Eig.: A. Radema
ZG: Ebony from the Bear Lake, Eig.: F.A.M.R. Vandevoorde
ZG: Indian Summer van de Ekamp Hoeve, Eig.: J.H.C. Hartkamp & D. de Vente
ZG: Anouk Moos van de Wouden, Eig: C. Huyser

Teven Jeugdklas: Keurmeester: Dhr. P. Møller Hansen (DK).
aantal deelnemers: 23, absent: 1

U1: Dianah, Eig.: K. Deleye
U2: Danitsja Raissa Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman
U3: Xena van de Knijpsbrug, Eig.: B.J. Blijham
U4: Henri + Eliza’s Kuma, Eig.: M. Kempkes
U: Inky Lady van het Wijkse Bos, Eig.: R. Elsbeek
U: Adinda Caresse van Borghende, Eig.: J.G. van Eerden-Lammers
U: I am Who I am Guard’s of the Cauliground, Eig.: G. Cornet
U: Prinses Lizzy v.d. Berenstal, Eig.: W. Theunissen
U: Indra van de Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
ZG: Skogbjǿrnen’s Lady Kytha, Eig.: A. Sins
ZG: Reggio Emilia of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
ZG: Chanouck van Schoonouwen, Eig.: J.S. Nieuwland
ZG: Shifra Sija of Abisha’s Place, Eig..: T.J. Molkenboer
ZG: van Rhijn’s Carusanne, Eig.: K.N. Holtrop en D.A.A.M. Mijland
ZG: Prinses Pip v.d. Berenstal, Eig.: C.S. Verhaag-van Dijk
ZG: Gingir van de Weeze Beek, Eig.: L. Heutink
ZG: Independent Queen von der Ruhraue, Eig.: M. & P. Schöninger
ZG: Diesel, Eig.: G. Koster
ZG: Athea Ochtendrood, Eig.: S. Noordzij
ZG: Bo la Swing, Eig.: S.M. Bouhuijzen

ZG: Chatkantarra Papala Pksape Suka, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets
ZG: Vanessa von Rotenfelde, Eig.: R. & N. Porsdorf

Teven Puppyklas: Keurmeester: Mevr. G. Brouwer.
aantal deelnemers: 16, absent: 3

VB1: Merwediek’s Amazing Camilla, Eig.: J.G.C.F. van Damme-van Boeijen

VB2: From Cordie Creek Eberia, Eig.: G. Cordemans
VB3: Odina du Coin de Menthe, Eig.: P. v. Velse-Oostra

VB4: Bear Kimberley v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C. Kloot & W. Kloot
VB: Oxanne du Coin de Menthe, Eig.: P. v. Velse-Oostra
B: Ayka von der Methlinger Tannen, Eig.: J.G.J. van Doorn
B: Pooh Bear's Esmee-Balou, Eig.: J.J.M. de Lange
B: Birit van de Wouden, Eig.: A de Kort
B: Bravehearts Blind Date, Eig.: R. & N. Porsdorf
B: Apple of the Yunty Bear, Eig.: T. v.d. Gulik
B: Anoek Maud of the Yunty Bear, Eig.: C. v.d. Steen
B: Anoushka Noah of the Yunty Bear, Eig.: P. Hollander
B: Viënna Baila van Tiroca, Eig.: L. Decker

Teven Veteranenklas: Keurmeester: Dhr. E. v.d. Weijer.
aantal deelnemers: 8, absent: 2

U1: Kamp. Editha van de Dulver, Eig: A.M. de Haan-Van Peer
U2: Raisa van het Hoogveen, Eig.: Y. Hof en M. Koning-Hof
U3: Beauty Bo van het Wijkse Bos, Eig.: G.M. de Groot-Root

U4: Bresbears Deni, Eig.: R. v.d. Beek
U: Anisa-Kirby of Bodily, Eig.: S.F. Pauws
ZG: Bo Della Casa del'Orso Bsg’96 VDH ch., Eig.: W.A.H.A. de Laat

Als u een mooie foto van uw hond opstuurt naar webredactie@nnfc.nl, wordt deze bij de uitslag geplaatst.
logo