Uitslagen CAC/CACIB Wijchen

Wijchen, 17-12-2005, CAC-CACIB, Keurmeester: Mevr. J. v. Velzen-Kool
Aantal inschrijvingen 46

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 1

VB 1, Beste pup: Tom Olivier v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren

Reuen openklas, aantal deelnemers: 5 / absent: 1

U 1, CAC-CACIB, BOB: Dartagnon-Mac vom Felsbachtal, Eig.: M. & N. Kroon

U 2, res.CAC-CACIB: Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman
U 3: Chounic’s Sietse, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

ZG 4: Benny Bär v. Yamagima, Eig.: H. Kunkel

Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 4 / absent: 1

U 1: Vidar S. v.h. Hoogveen, Eig.: R. & W. van Gestel
G 2: Krisiun Kaio v.h. Turfveld, Eig.: R. v. Hees
G 3: Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 9

U 1: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen

U 2: Atilla Gábor v. Borghende, Eig.: C. Hoogland
ZG 3: Procyon Proske v.h. Knosselbos, Eig.: N. Mahieu
ZG 4: Quizmaster Ziggy v.h. Turfveld, Eig.: O. Jacobs
G: Navaisha's Beothuk Panchau, Eig.: B. Nieuwenstein
Geen kwal.: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Arthos v. Ermstal, Eig.: H.& C. Dückers

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 2
B 1: Shifrah Sya of Abisha’s Place, Eig.: T.J. Molkenboer-Kaptein
B 2: Schasra of Abisha’s Place, Eig.: T.J. Molkenboer-Kaptein
B 3: Su Me I Am Guards of the Cauliground, Eig.: J.J.C. Verhorst
B 4: Ashlee, Eig.: W.F. Janssen

Teven openklas, aantal deelnemers: 14 / absent: 1

U 1, CAC-CACIB: Victoria v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren

U 2, res. CAC-CACIB: Fiona v.d. Portlandse Beer, R.L.F. v. Lopik

U 3: Navaisha’s Apache Onikeh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U 4: Djubilee Djuba van Asbjorn, Eig.: A.P. Bennink-Dieleman
d U: Nouschka, Eig.: G. Koster

U: Ulyssa Yara v.d. Goudkust, Eig.: D. de Vente
U: Umber Nikita v.d. Goudkust, Eig.: J.A.M. Boshoven-Alofs

ZG: Navaisha’s Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
ZG: Ulani v.d. Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp & M. Kroon

ZG: Chounic’s Jane, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
ZG: Meggie from Mariner’s Place, Eig.: G.M. de Groot- Root
G: Tessa v.h. Hoogveen, Eig.: J. Lammerts-v. Bueren
G: Doezel Panda v.h. Berenparadijs, Eig.: B. v.d. Zouwen-Blokx

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 8

U 1: Coco Chanel from Cape Bonavista, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeien

U 2: Noortje v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F. Bultman
U 3: Kiki Bella v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren

U 4: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
ZG: Luka ot Tschornawa Cabaka, Eig.: P.J.M. Verrijdt
ZG: Lidoschha ot Tschornawa Cabaka, Eig.: M.W.F.G. Albers-Meij
ZG: Happy Famke v.h. Wijkse Bos, Eig.: C.J. de Groot
ZG: Newetta's Vanna for the Black Wain, Eig.: J.M.M. Wisselink-Alders

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 3
ZG 1: Happy Nanouk of Woodworker’s Farm, Eig.: M. v.d. Wouw
G 2: It’s Floortje of Woodworker’s Farm, Eig.: H. Vissers
G 3: Whannes v.h. Hoogveen, Eig.: G.J. Kamphuis

logo