Uitslagen CAC/CACIB Amsterdam, Winner

Amsterdam Winner, 03-12-2005 CAC-CACIB, Keurmeester: mevr. C. v. Dooren
Aantal inschrijvingen 60

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 5

VB 1, Beste pup: Yannick v.h. Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
VB 2: Artan of the Northern Hill, Eig.: E. de Jong
VB 3: Gaetano Jaffa v. Aichemer Berg, Eig.: M.M.E. v. Gool
VB 4: Yelle v.h. Hoogveen, Eig.: G.P. & J.A.C.M. Braspenning
B: Aldar of the Northern Hill, Eig.: E. Hulst

Reuen openklas, aantal deelnemers: 9 / absent: 1

U 1, CAC-CACIB, Winner’05: Dartagnon-Mac vom Felsbachtal, Eig.: M. & N. Kroon

U 2, res.CAC-CACIB: Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U 3: Orongo Simba v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

U 4: Ustin Matisse v.h. Hoogveen, Eig.: G. Ellings & G. Rienstra
U: Chounic’s Sietse, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
U: Umber v.h. Hoogveen, Eig.:T. Langendoen
U: Bajazzo Big Point v.d. Rudelsburg, Eig.: C. Günther & W. Lill
ZG: Loebas, Eig.: J. Kuenen & E. Hurkens

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 9 / absent: 1

U 1, Jeugd Winner’05: Bono v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
U 2: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen
U 3: Zidane v.d. Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp

U 4: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont

ZG: Remo v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
ZG: Procyon Proske v.h. Knosselbos, Eig.: N. Mahieu
G: Queenslands Mister Gentle, Eig.: T. Houtzager
G: Cuppendales Rolls Frodo, Eig.: I. v. Guilik

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1

U 1: Vidar S. v.h. Hoogveen, Eig.: R. & W. van Gestel
ZG 2: Mo Masullo Della Casa del'Orso, Eig.: J.A.P. Brakenhof

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Arthos v. Ermstal, Eig.: H.& C. Dueckers

Teven openklas, aantal deelnemers: 14 / absent: 1

U 1: Navaisha’s Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U 2: Fiona v.d. Portlandse Beer, R.L.F. v. Lopik
U 3: Nostra v.d. Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp
U 4: Maxima v.d. Berenstal, Eig.: B. Mienis & Hoogervorst

U: Chounic’s Jane, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
U: Gracia Luna Berenbont, Eig.: A.J.J.M. Kroeze

U: Navaisha’s Apache Onikeh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U: Ulyssa Yara v.d. Goudkust, Eig.: D. de Vente
U: Thazuya’s Chatelaine Roisin, Eig.: A.J. Wulder
U: Biscaja Yellow Jewel v.d. Rudelsburg, Eig.: C. Günther
ZG: Fraukje v.d. Turfhoeve, Eig.: C. Verheuvel
ZG: Out of Eleven v. Tiroca, Eig.: N.G. Bakker
G: El Corsario’s Jessica, Eig.: J.J. & J. Melgert

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 10 / absent: 2

U 1, Jeugd Winster’05: Wiesje v.d. Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp
U 2: Navaisha's Beothuk Oso Yellowa, Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U 3: Reggio Emilia of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
U 4: Adinda Caresse v. Borghende, Eig.: J.G. & A.A. v. Eerden
ZG: Van Rhijn’s Carusanne, Eig.: K.N. Holtrop & D. Nijland
ZG: Navaisha's Beothuk Reina Yona, Eig.: J.L. & C. de Ruiter
ZG: Princes Pip v.d. Berenstal, Eig.: C.S. Verhaag
ZG: Dianah, Eig.: K. Deleye

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 8

U 1, res. CAC-CACIB: Noortje v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F. Bultman

U 2: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U 3: Anjo, Eig.: M.C. v. Omme

U 4: Milena Victoria Della Casa del'Orso, Eig.: S. Jacobi

U: Hester v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits

U: Mill Dream’s Mio Matcheka, Eig.: B. & G. v.d. Vegt
ZG: Luka ot Tschornawa Cabaka, Eig.: P.J.M. Verrijdt
ZG: Doeske v.h. Knuffeloord, Eig.: K. Deleye

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1, CAC-CACIB, Winster’05, BOB: Tosca v.h. Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof

logo