Uitslagen CAC / CACIB AmsterdamWinner

Winner – Amsterdam, 28-11-2009, CAC-CACIB
Keurmeester reuen: Dhr. S. Hall (GB) - Keurmeester teven: Dhr. L.R. Hjorth (NO)
Aantal inschrijvingen: 88

Reuen Puppyklas, aantal deelnemers: 2 / absent: 1

VB 1, Beste pup: Angel Arturo uut oons Berehuus, Eig.: N. v. Zundert & M.Holleman

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 13 / absent: 3

U 1, Jeugd winner ’09: Sem Mac Marit De Rocawini, Eig: H.J. v. Dijk en J.v. Dijk-Meines

U 2: Teddybär v.d. Berenstal, Eig.: R. & W. van Gestel

U 3: Duncan Mac Kim v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan-Dillema & T.J.F. Zondervan

U 4: Eeyore's Four Wheel Drive, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

U: Zadok van de Knijpsbrug, Eig.: R.A. v.d. Beek

U: Belle Isle’s Newf’s Dandelion, Eig.: G. Schmaal & A. Ligtenberg
ZG: Esprit Sage d'Une Terre d'Amour et de Paix, Eig.: J.J. van Rijn
ZG: Phare Ile-Belle-Mer Dancing in the Dark, Eig.: E. Vuylsteke
ZG: Popov Romanov Jelängerjelieber, Eig.: M. Mandersloot & A. Kortleve
ZG: Harry Belafonte Bär vom Gelderland, Eig.: S. Köhler, Holter en Ellwart

Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 4

U 1: Dream Dancer v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal
U 2: Humvee Hummer of the Weeping Willow, Eig.: M. & K. Boudewijn
ZG 3: Vipponah v.d. Foekjuffer, Eig.: W. & T. Mesker

ZG 4: Al Capone Neufibär vom Rhein, Eig.: M. Portengen & J. Meulendijks

Reuen openklas, Aantal deelnemers: 19 / absent: 5
U 1, CAC-CACIB BOB Winner ’09:
Private Dancer Promise of Gold, Eig.: R.A. & F.M.C. Peeters-Pollmann

U 2: Bombay v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman

U 3: Cartoon Boy Cartman des Oursons du Vent, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal

U 4: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus

U: Mac Intyre De Rocawini, Eig: H.J. v. Dijk en J.v. Dijk-Meines

U: Cedar Mac Jazz v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: T.J.F. Zondervan & F.H. Zondervan-Dillema

U: Goldbear's Xmile to Dream, Eig.: C. Ives-Lambregts

U: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot

ZG: Crazy Mr. Elliot of the Yunty Bear, Eig.: C.M. v. Dorp

ZG: Mac’s Carbon Copy De Rocawini, Eig: E.M. Zegers & C.B. Kloot –v.d. Stigt

ZG: Chatkantarra Sirius, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets

ZG: Belle Isle's Newfs Biggest Mistake, Eig.: A. Ligtenberg

ZG: Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg

ZG: Skogbjørnen’s Lord Kane, Eig.: A. Sins

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 2

U 1, res. CAC-res. CACIB: Fairweathers Knock out with Brooklynbear, Eig.: W. & A. Dobbin

U 2: Björnebandens Saint Louis Blue, Eig.: S. Jacobi

U 3: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

U 4: Vladimir Jos of the Weeping Willow, Eig.: T. Gautier-van Leuven

U: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen

U: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

Reuen veteranenklas, aantal deelnemers: 1

ZG 1: I Am The Walrus v. Strait of Belle Isle, Eig.: J. Scholten & A. Ligtenberg

Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 2 / absent: 1

VB 1: Dark-Angel v.’t Hunzedal, Eig.: J.H. v.d. Beek

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 16 / absent: 1

U 1, CAC-Winster ’09: Brooklynbear Picasso, Eig.: W. & A. Dobbin

U 2: Cape Lewisporte Happy Angel, Eig.: D. Haeck

U 3: Mary-Jane vom Rosendahl, Eig.: S. Jacobi

U 4: Hiawatta from Newfy’s Fortune, Eig.: D. Kersten

U: Noortje v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits

U: Lillemarit De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers
U: Tawaci Waste v.d. Foekjuffer, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets

U: Eeyore's Flower Power, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
ZG: Nienke v.h. Wijkse Bos, Eig.: E. & E. Smies
ZG: Queenslands Gabriella Cilmi, Eig.: A.A. Beekwielder-Visser

ZG: Bellissima De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers & B. Siroen

ZG: Belle Ferrari v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot –v.d. Stigt
ZG: Twillin Gate Isabeau, Eig.: H. v. Wijgerden & M. v.d. Logt
ZG: Belle Isle’s Newf’s She Was Hot, Eig.: A. Ligtenberg

G: Carlotta of the Weeping Willow, Eig.: H. v. Wijgerden & M. v.d. Logt

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 2

U 1: Luna v.d. Portlandse Beer, Eig.: F.G.J. Tholenaar
U 2: Humaira from the Black Horse, Eig.: R. Brouwer

U 3: Djura of the Yunty Bear, Eig.: M. Wijling

ZG 4: Angel Eyes Neufibär vom Rhein, Eig.: A.J.J.M. & T.F.G.M. Kroeze

ZG:op verzoek verwijderd


G: Hera van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats

Teven openklas, aantal deelnemers: 12 / absent: 2

U 1, CACIB & res. CAC: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

U 2: Chatkantarra Shenadoah, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets

U 3: Cyra Amber fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. de Haan

ZG 4: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

ZG: Bearkimberly v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. & W. Kloot--v.d. Stigt

ZG: Beau van ‘t Hunzedal, Eig.: J.H. v.d. Beek
ZG: Phoenix Aicken vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker

ZG: Belle Isle’s Newf’s She is a Rainbow, Eig.: A. Ligtenberg

ZG: Fu ja Sjen Danaï van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats & H. Knol

ZG: Black Nose Dancer Bayluna, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 3

U 1, res. CACIB: Isis Victoria von Rosendahl, Eig.: S. Jacobi
U 2: Black Bears Avenues La Belle Patty, Eig.: T. & A. Vroom
U 3: Toad Halls O Happy Day, Eig.: J. & D. Cunotte-de Vree

logo