Uitslagen CAC / CACIB Maastricht

Maastricht, 26-09-2009, CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. J. Stääv (Zweden)
Aantal deelnemers: 53

Reuen Babyklas, aantal deelnemers: 3
VB 1, Beste Baby: Gismo Bär vom Ermstal, Eig.: R. Dietzenbacher
B: Vercordia’s Immeraldo, Eig.: J. Padding
B: Unavoideble for Eternity Change the World, Eig.: H. v. Wijgerden

Reuen Puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1, Beste pup: Inver-Dante v. Tiroca, Eig.: A. Vonk-Otten

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 5

U 1, Hiermee Nederlands jeugdkampioen: Teddybär v.d. Berenstal, Eig.: R. & W. van Gestel

U 2: Hardy Hogán Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding
U 3: Eeyore's Famous Shamus, Eig.: S. Noordzij

ZG 4: Zadok van de Knijpsbrug, Eig.: R.A. v.d. Beek
ZG: Cape Lewisporte Hyawatha, Eig.: A. Ligtenberg

Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 2

U 1: Cartoon Boy Cartman des Oursons du Vent, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal

ZG 2: Al Capone Neufibär vom Rhein, Eig.: M. Portengen & J. Meulendijks

Reuen openklas, Aantal deelnemers: 13

U 1, res.CAC-CACIB: Private Dancer Promise of Gold, Eig.: R.A. & F.M.C. Peeters-Pollmann

U 2: Queenslands Vito Proud to Present, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld

U 3: Bombay v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman

U 4: Bobo v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

U: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

U: Goldbear's Xmile to Dream, Eig.: C.& Y. Lambregts

U: Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg
U: Lucky Tyrone vom Burgseeli, Eig.: A. Terlou

U: Fjerro from Newfy’s Fortune, Eig.: E. & D. v. Berkel-Kersten
ZG: Otterbay Lord of the Dance, Eig.: M. Henderson & N. Dorsett

ZG: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot

ZG: Chatkantarra Sirius, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets
ZG: Gabor Mac van Asbjorn, Eig.: P. Bennink

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 4

U 1, CAC-CACIB: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen

U 2: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

U 3: Inary Iron v. Rosendahl, Eig.: B. Graf & R. Molitor
ZG 4: Vladimir Jos of the Weeping Willow, Eig.: T. Gautier-van Leuven

Reuen veteranenklas, aantal deelnemers: 1
M: I Am The Walrus v. Strait of Belle Isle, Eig.: J. Scholten

Teven babyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1: High Five v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
VB 2: Unavoideble for Eternity Camaron is Beautiful, Eig.: H. v. Wijgerden

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 1

U 1: Anam Cara’s Careless Whisper, Eig.: H. v. Wijgerden

U 2: Djarra v.’t Stolzhof, Eig.: J.J.M. de Lange

U 3: Hera van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats
ZG 4: Hanessa from Newfy’s Fortune, Eig.: N. Nijs

ZG: Chayenne from Newfy´s Paradise, Eig.: W.F. Janssen
ZG: Mary-Jane vom Rosendahl, Eig.: S. Jacobi
ZG: Alexia v. Aublackmar, Eig.: M.L.M. Beaumont

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 3

U 1: Ashley, Eig.: P.J.M. & A. Verrijdt

U 2: Luna v.d. Portlandse Beer, Eig.: F.G.J. Tholenaar
U 3: Queenslands Miss Money Penny, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld

Teven openklas, aantal deelnemers: 9

U 1, res. CAC-CACIB: Chatkantarra Shenadoah, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets


U 2: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

U 3: Gloria Xena Bär vom Schmölderpark, Eig.: A.H.M. Hol

U 4: Ophélie Onyx v.d. Negerhut, Eig.: F.G.J. Tholenaar

U: Merwediek’s Bright Kyra, Eig.: F. Tholenaar

ZG: Belle Isle's Newf's Angie, Eig.: A. Ligtenberg

ZG: Queenslands You Will Be in My Hearth, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld
ZG: Chanouk v.h. Goltenoord, Eig.: M. Peters-Backus

G: Belle Isle’s Newf’s She is a Rainbow, Eig.: A. Ligtenberg

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 2
U 1, CAC-CACIB, BOB: Toad Halls O Happy Day, Eig.: J. & D. Counotte-de Vree

U 2: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

logo