Uitslagen CAC / CACIB Rotterdam

Rotterdam, 29-08-2009, CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. R. Doedijns
Aantal deelnemers: 69

Reuen Babyklas, aantal deelnemers: 1

VB 1, Beste Baby: Vercordia’s Immeraldo, Eig.: J. Padding

Reuen Puppyklas, aantal deelnemers: 2

VB 1, Beste pup: Sem Mac Marit De Rocawini, Eig: H.J. v. Dijk en J.v. Dijk-Meines
VB 2: Popov Romanov Jelängerjelieber, Eig.: M. Mandersloot & A. Kortleve

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 4

U 1: Teddybär v.d. Berenstal, Eig.: R. & W. van Gestel

ZG 2: Homerus Dante Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: G.J. Idzinga- de Jong

ZG 3: Hardy Hogán Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding

ZG 4: Duncan Mac Kim v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan-Dillema & T.J.F. Zondervan

Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 3

U 1: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus

U 2: Pike du Coin de Menthe, Eig.: K. Deleye

ZG 3: Crazy Mr. Elliot of the Yunty Bear, Eig.: C.M. v. Dorp

Reuen openklas, Aantal deelnemers: 16 / absent: 3

U 1, CAC-CACIB: Bombay v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman

U 2, res. CAC-CACIB: Queenslands Vito Proud to Present, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld

U 3: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot

U 4: Indigo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U: Mac Intyre De Rocawini, Eig: H.J. v. Dijk en J.v. Dijk-Meines

U: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

U: Brother Beer v.h. Kraaienveld, Eig.: W.A.R. v. Omme-Versteegh

U: Chatkantarra Sirius, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets

ZG: Cedar Mac Jazz v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: T.J.F. Zondervan & F.H. Zondervan-Dillema

ZG: Navaisha's Choctaw Takodah, Eig.: M.A.J. de Jong-Pees & R.J.C. de Jong

ZG: Bandit v. ’t Goltenoord, Eig.: M. Peters-Backus
Geen Kwal.: Bobo v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen

Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 4 / absent: 1

VB 1: Merwediek’s Charming Fay, Eig.: H. v.d. Schoot & B.M.M. v.d. Schoot-Peters

VB 2: Bellissima De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers & B. Siroen

VB 3: Lillemarit De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 13 / absent: 3

U 1, hiermee Ned. Jeugdkampioen: Chayenne from Newfy´s Paradise, Eig.: W.F. Janssen

U 2: Hera van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats

ZG 3: Djura of the Yunty Bear, Eig.: M. Wijling

ZG 4: Belle Ferrari v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot –v.d. Stigt

ZG: Gymbya Senna van Tiroca, Eig.: L. Decker & B.C. Vanderzaken

ZG: Noortje v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits

ZG: Anam Cara’s Careless Whisper, Eig.: H. v. Wijgerden

ZG: Djarra v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes & S. v. Daalen-Marbus

G: Mette of the Weeping Willow, Eig.: S. & J. Woudenberg

G: Glennys Double Trouble v. Tiroca, Eig.: R. Degeling

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 7 / absent: 1

U 1, res. CAC-CACIB: Priya du Coin du Menthe, Eig.: P. v. Velse-Oostra

U 2: Hirse v.h. Knuffeloord, Eig.: K. Deleye


U 3: Luna v.d. Portlandse Beer, Eig.: F.G.J. Tholenaar

U 4: Ashley, Eig.: P.J.M. & A. Verrijdt

U: Chiara of the Yunty Bear, Eig.: M. Wijling

U: All Inclusive from a Precious Place, Eig.: J. Krug & N.W. Volmerink

Teven openklas, aantal deelnemers: 16 / absent: 2

U 1, CAC-CACIB, BOB: Gloria Xena Bär vom Schmölderpark, Eig.: A.H.M. Hol

U 2: Ophélie Onyx v.d. Negerhut, Eig.: F.G.J. Tholenaar

U 3: Cyra Amber fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. de Haan

U 4: Indra v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik

U: Queenslands You Will Be in My Hearth, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld

U: Navaisha's Choctaw Bodhine, Eig.: J. Krug & N.W. Volmerink

U: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

U: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

U: Flor, Eig.: G.J. Idzinga-de Jong

U: Camée v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman

ZG: Viënna Baila v. Tiroca, Eig.: L. Decker

ZG: Baily la Maravilla del Mundo, Eig.: E. den Dikken

ZG: Uanita Gaoz v. Tiroca, Eig.: R. Degeling

ZG: Guanita Akira Kaya v. Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

logo