Uitslagen CAC / CACIB Oss

Oss, 14-06-2009, CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. N. Huber (USA)
aantal deelnemers: 44
Reuen Puppyklas, aantal deelnemers: 2

VB 1: Queenslands Snoop Dog, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld

VB 2: Eeyore's Four Wheel Drive, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

Reuen openklas, Aantal deelnemers: 12 / absent: 1

U 1, CAC-CACIB, BOB: Bombay v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman

U 2: Queenslands Vito Proud to Present, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld

U 3: Bobo v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

U 4: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

U: Brother Beer v.h. Kraaienveld, Eig.: W.A.R. v. Omme-Versteegh

ZG: Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

ZG: Elrik Eros v.h. Berenparadijs, Eig.: A. Rietveld-v. Kralingen
ZG: Belle Isle's Newf's Let me Down Slow, Eig.: W. v. Zoelen

ZG: Jean Toots v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot –v.d. Stigt & W. Kloot

ZG: Mac’s Carbon Copy De Rocawini, Eig: E.M. Zegers

Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 3

U 1: Cartoon Boy Cartman des Oursons du Vent, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal
U 2: Black Bears Avenues November Rain, Eig.: A. Vroom-Kuipers
ZG 3: Bagheera of the Weeping Willow, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 5

U 1: Dream Dancer v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal

U 2: Iricos from the Black Horse, Eig.: G. Verdeuzeldonk

U 3: Lu Kai For Shadows Eternity, Eig.: M. Davids

U 4: Teddybär v.d. Berenstal, Eig.: R. & W. van Gestel

ZG: Zadok van de Knijpsbrug, Eig.: R.A. v.d. Beek

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 2
U 1, res. CAC-CACIB: Vladimir Jos of the Weeping Willow, Eig.: T. Gautier-van Leuven

U 2: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

Reuen veteranenklas, aantal deelnemers: 1

U 1, Beste Veteraan: I Am The Walrus v. Strait of Belle Isle, Eig.: J. Scholten

Teven babyklas, aantal deelnemers: 3
VB 1, Beste Baby: Bellissima De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
VB 2: Lillemarit De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
VB 3: Femme Fatale De Rocawini, Eig.: B. Siroen

Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 1

VB 1, Beste pup: Eeyore's Flower Power, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

Teven openklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 1

U 1, CAC-CACIB: Belle Isle's Newf's Angie, Eig.: A. Ligtenberg

U 2, res. CAC-CACIB: Gloria Xena Bär vom Schmölderpark, Eig.: A.H.M. Hol

U 3: Chatkantarra Shenadoah, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets

U 4: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

U: Queenslands You Will Be in My Hearth, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld

U: Belle Isle’s Newf’s She is a Rainbow, Eig.: A. Ligtenberg

ZG: Payka du Coin de Menthe, Eig.: A. Rietveld-v. Kralingen

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Madonna of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1

U 1: Chayenne from Newfy´s Paradise, Eig.: W.F. Janssen

ZG 2: Belle Ferrari v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot –v.d. Stigt

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 1

U 1, Nederlands Veteranen kampioen: Tessa v.h. Hoogveen, Eig.: J. Lammerts-v. Bueren

logo