Uitslagen CAC Alkmaar

Alkmaar, 10-05-2009, CAC, Keurmeester: Mevr. W. v. Deyl
aantal deelnemers: 48

Reuen Babyklas, aantal deelnemers: 3

VB 1, Beste Baby: Eeyore's Four Wheel Drive, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

VB 2: Sem Mac Marit De Rocawini, Eig: H.J. v. Dijk en J.v. Dijk-Meines

VB 3: Eeyore's Foreign Force, Eig.: J. Koeman

Reuen openklas, Aantal deelnemers: 11 / absent: 1

U 1, CAC, BOB: Bombay v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman

U 2: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot

U 3: Indigo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U 4: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

U: Geronimo Bär vom Schmölderpark, Eig.: P. & I. Bekker

U: Cedar Mac Jazz v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: T.J.F. Zondervan & F.H. Zondervan-Dillema

ZG: Bobo v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

ZG: Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

ZG: Brother Beer v.h. Kraaienveld, Eig.: W.A.R. v. Omme-Versteegh

ZG: Merwediek’s Amazing Santo Arturo, Eig.: A. Pranger- v. Bolderik

Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 4

U 1: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus

U 2: Domingo v.d. Goudkust, Eig.: S. Boorsma

ZG 3: Mac Intyre De Rocawini, Eig: H.J. v. Dijk en J.v. Dijk-Meines

G: Mac’s Carbon Copy De Rocawini, Eig: E.M. Zegers

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 5 / absent: 1

ZG 1: Homerus Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: G.J. Idzinga

ZG 2: Zadok van de Knijpsbrug, Eig.: R.A. v.d. Beek

ZG 3: Duncan Mac Kim v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan-Dillema

ZG 4: Dream Dancer v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 2

U 1, res. CAC: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

U 2: High Secret Unavoidable, Eig.: C. & A. Piton

Teven babyklas, aantal deelnemers: 3

VB 1: Eeyore's Flower Power, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

VB 2: Bellissima De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
VB 3: Lillemarit De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

Teven Puppyklas: aantal deelnemers: 2

VB 1, Beste pup, 3e pup van de dag: Noortje v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits

VB 2: Gymbya Senna van Tiroca, Eig.: L. Decker & B.C. Vanderzaken

Teven openklas, aantal deelnemers: 7

U 1, res. CAC: Ophélie Onyx v.d. Negerhut, Eig.: F.G.J. Tholenaar

U 2: Cyra Amber fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. de Haan

U 3: Klaske v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik

U 4: Gabbana from the Black Horse, Eig.: E.H.M. Scheel- de Kruijf

U: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

U: Viënna Baila v. Tiroca, Eig.: L. Decker

U: Belle Isle’s Newf’s She is a Rainbow, Eig.: A. Ligtenberg & L.N. v. Bakkum

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Chicara Nina v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 1

U 1, Hiermee Nederlands jeugdkampioen: Luna v.d. Portlandse Beer, Eig.: F.G.J. Tholenaar

U 2: Infinity from the Black Horse, Eig.: A. Bultman

ZG 3: Zigri van de Knijpsbrug, Eig.: B.J. Blijham

ZG 4: Belle Ferrari v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot –v.d. Stigt

ZG: Pimpel Moos van de Wouden, Eig.: T.J.M. van Diepen

ZG: Hira-Amira Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman

ZG: Djarra v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1, CAC: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Fiona v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
logo