Uitslagen CAC/CACIB Leeuwarden

Leeuwarden 24-03-2007 CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. Engrand (Fr.)
Aantal deelnemers: 56

Reuen openklas, aantal deelnemers: 18 / absent: 3

U 1, res. CAC-CACIB: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U 2:op verzoek verwijderd
U 3: Vercordia’s Florian, Eig.: A.P. v. Doremalen & E. v.d. Casteele

U 4: Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg

U: Jumac’s Jimoh Yahto v. ’t Oude Bosch, Eig.: M.A. Weerkamp & A. Kuper

ZG: Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: K.J. Padding

ZG: Zico v.h. Hoogveen, Eig.: L. Gladpootjes & N. Winkel

ZG: Zulan v.h. Hoogveen, Eig.: R. Dijkstra

ZG: Jean Toots v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot-v.d. Stigt & W. Kloot
ZG: Bobo v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

ZG: Zazou v.h. Hoogveen, Eig.: J. Bonder

ZG: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

ZG: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
ZG: Ustin Matisse v.h. Hoogveen, Eig.: G.H. Ellings & G. Rienstra
ZG: Joep v.h. Wijkse Bos, Eig.: C.J. de Groot

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 6

U 1: Navaisha's Choctaw Takodah, Eig.: M. de Jong-Pees & R.J.C de Jong
ZG 2: Mac Intyre De Rocawini, Eig: H.J. v. Dijk en J.v. Dijk-Meines

ZG 3: Mac’s Carbon Copy De Rocawini, Eig: E.M. Zegers & C.B. v. Kloot-v. Stigt
ZG 4: Cedar Mac Jazz v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan–Dillema & T.J.F. Zondervan
ZG: Häuptling Nonohabsasut v.d. Wässernach, Eig.: M. de Vries-v.d. Mark

G: Domingo v.d. Goudkust, Eig.: S. Boorsma

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 4

U 1: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot

U 2: Belle Isle's Newfs Biggest Mistake, Eig.: A. Ligtenberg
U 3: Belle Isle's Newfs Strait Off Love, Eig.: L. Zeinstra

U 4: It Takes Two Promise of Gold, Eig.: R.A. & F.M.C. Peeters-Pollmann

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1

U 1, CAC-CACIB, BOB: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen

U 2: Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 1

VB 1: Beste pup: Guanita Akira Kaya v. Asbjørn. Eig.: E.H. Knol-Kats

Teven openklas, aantal deelnemers: 13 / absent: 3

U 1, CAC-CACIB: Balsicas de Child of Brice, Eig.: I. & J. Papin & F. Wiart
U 2, res. CAC-CACIB: Black Bears Avenues La Belle Patty, Eig.: T. Vroom
U 3: Eeyore's Deal With Kosa’s Place, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
U 4: Xena van de Knijpsbrug, Eig.: B.J. Blijham

U: Black Nose Dancer Bayluna, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

U: Adinda Caresse v. Borghende, Eig.: J.G. v. Eerden-Lammers & A.A. v. Eerden
U: Belle Isle's Newf's Sea of Delight, Eig.: A.A.W. Ligtenberg

U: Queenslands Ebony Love from Adagio, Eig.: G.E. Hofs

U: Navaisha’s Apache Onikeh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers

ZG: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

ZG: Jikke v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 4 / absent: 1

U 1: Kassandra from Madivas, Eig.: M. Davids
ZG 2: Mac Lorre van Lösters, Eig.: G.J. Kamphuis
ZG 3: Navaisha’s Choctaw Brown Eyed Girl, Eig.: E Noordzij-Rijkers

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 5

U 1: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

U 2: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

ZG 3: Zoë’s Vlinder v.h. Turfveld, Eig.: I. Wessels

ZG 4: Fu ja Sjen Danaï van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats & H. Knol

ZG: Belle Isle's Newf's Angie, Eig.: A. Ligtenberg

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Aisha Bär v. Yamagima, Eig.: E Noordzij-Rijkers
logo