Uitslagen CAC/CACIB Eindhoven

Eindhoven 10-02-2008 CAC-CACIB. Keurmeester: mevr. M. Holem-Hansen (DK)
Aantal inschrijvingen: 57

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1, Beste pup: Mac Gregor De Rocawini, Eig: J.C.M. Kuenen
B 2: Mac's Carbon Copy De Rocawini, Eig: E.M. Zegers & C.B. v. Kloot-v. Stigt

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1

U 1: Orsino Maci Della Casa del'Orso, Eig.: P. v. Hees-Fox & R.J.H. v. Hees

ZG 2: Jean Toots v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C. Kloot -v.d. Stigt

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 5

U 1, res. CAC-CACIB: Private Dancer Promise of Gold, Eig.: R. & F. Peeters-Pollmann

U 2: Whinner of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

U 3: Belle Isle's Newfs Strait Off Love, Eig.: L. Zeinstra
U 4: Zjosh v. Tiroca, Eig.: M. Seubring

ZG: Eeyore's Empire Strikes Back, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

Reuen openklas, aantal deelnemers: 13 / absent: 2

U 1, CAC-CACIB: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

U 2: Goldbear's Xmile to Dream, Eig.: C.Y. Ives-Lambregts en K. Kultavuori
U 3: Björnebandens Saint Louis Blue, Eig.: S. Jacobi

U 4: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

U: Otello Dako v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal

ZG: Unser Samson von der Ortenau, Eig.: M. Kron
ZG: Twillin Gate Crusader, Eig.: K. & H. Geerts-Verlinden

ZG: op verzoek verwijderd
ZG: Brother Beer v.h. Kraaienveld, Eig.: W. van Omme
ZG: Vladimir Jos of the Weeping Willow, Eig.: A. Gautier-van Leuven
G: Biarritz de Child of Brice, Eig.: K.J. Deleye

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 2

U 1: Aäron from Tibo's Rascals, Eig.: A. & A. Spitaels-Levèvre
U 2: High Secret Unavoidable, Eig.: C. & A. Piton

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 1

B 1: Guanita Akira Kaya v. Asbjørn Eig.: E.H. Knol-Kats

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 1
U 1: Kassandra from Madivas, Eig.: M. Davids

U 2: Ophélie Onyx v.d. Negerhut, Eig.: F.G.J. Tholenaar

ZG 3: Fiquenza from Newfy's Fortune, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein
ZG 4: Navaisha's Choctaw Brown Eyed Girl, Eig.: E Noordzij-Rijkers

ZG: Merwediek's Bright Kyra, Eig.: A.S.A.M. Tholenaar-Langerveld
ZG: Fidaia Danah Pro-A'mor Fa'ti, Eig.: T. Idzinga-de Jong
B: Giggles from the Circus Bears, Eig.: E. & D. v. Berkel-Kersten

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 8
U 1: Toad Halls O Happy Day, Eig.: J. Cunotte & D. de Vree
U 2: Wonder of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

U 3: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

U 4: Dynara Jelängerjelieber, Eig.: A. Kortleve

U: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

U: Zoë's Vlinder v.h. Turfveld, Eig.: I. Wessels
ZG: Marah Oksana from House of Angel's, Eig.: A.A. v.d. Linden

ZG: Fuja Sjen Danaï van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats & H. Knol

Teven openklas, aantal deelnemers: 12 / absent: 2

U 1, CAC-CACIB, BOB, hiermee Nederlands Kampioen:
Navaisha's Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U 2, res. CAC-CACIB: Black Bears Avenues La Belle Patty, Eig.: T. Vroom

U 3: Beau van 't Hunzedal, Eig.: J.H. & G. v.d. Beek
U 4: Zhoraya-Kim-Karina v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal

U: New Angels Fidji, Eig.: A. & A. Spitaels-Levèvre

U: Black Nose Dancer Amo Aislinn Alice, Eig.: A. Vuurman
U: Eeyore's Deal With Kosa's Place, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen

U: Queenslands Ebony Love from Adagio, Eig.: G.E. Hofs

U: Black Nose Dancer Bayluna, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

ZG: Yvana Jelängerjelieber, Eig.: M.R.M. Prins

ZG: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 1
U 1: Yasmine from Newfy's Fortune, Eig.: M. M. Seubring
logo