Uitslagen CAC/CACIB Zwolle

Zwolle, 6-10-2007, CAC-CACIB, Keurmeester: Mrs. A. Springthorpe (GB)
Aantal deelnemers: 64

Reuen babyklas, aantal deelnemers: 1

VB 1, Beste baby, 3e baby in de erering: Navaisha's Choctaw Takodah, Eig.: M.A.J. de Jong-Pees

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 2
B 1: Balou Ikbendit, Eig.: G. Hacquebord
B 2: Belle Isle's Newf's Wild Horses, Eig.: Ph.W. v. Aken en J. Fels

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 8
U 1: Inary Iron v. Rosendahl, Eig.: Ralf Molitor en Birgit Graf
U 2: It Takes Two Promise of Gold, Eig.: R.A. & F.M.C. Peeters-Pollmann

U 3: Zoë’s Bruine Beer v.h. Turfveld, Eig.: S.A.M. Kuipers & R. Grijpma

U 4: Belle Isle's Newfs Biggest Mistake, Eig.: E. Kraaneveld
ZG: Dutchlab's Bear Bonheur du Flint, Eig.: J. Koeman ZG: Dutchlab's Bear Fetiche, Eig.: H. Timmer ZG: Zenzi van het Turfveld, Eig.: J.M. v.d. Plaat G: Lucky Tyrone vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker en A. Terlou

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 4 / absent: 2
U 1, res. CAC-CACIB: Björnebandens Saint Louis Blue, Eig.: S. Jacobi

U 2: Boet v.d. Goudkust, Eig.: H. v.d. Schoot

Reuen openklas, aantal deelnemers: 13 / absent: 3

U 1: Belle Isle's Newf's I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg

U 2: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
U 3: Goldbear's Xmile to Dream, Eig.: C.Y. Ives-Lambregts en K. Kultavuori

U 4: Aäron from Tibo's Rascals, Eig.: A. & A. Spitaels-Levèvre
U: Otterbay Lord of the Dance, Eig.: M. Henderson & N. Dorsett

U: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

U: Pooh Bear's Eros, Eig.: W. & M.E. Colijn

ZG: Big Black Bickel Pro-A'mor Fa'ti, Eig.: K.J. Padding
ZG: Queenslands Bear Balou, Eig.: D.A. de Boer

ZG: Skogbjørnen's Lord Kane, Eig.: A. Sins

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 1
U 1, CAC-CACIB BOB: High Secret Unavoidable, Eig.: C. & A. Piton

Reuen veteranenklas, aantal deelnemers: 1
U 1: Cannon Bear's Topping the Bill, Eig.: A. Ligtenberg

Teven babyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1: Navaisha's Choctaw Bodhine, Eig.: N.W. Volmerink
VB 2: Bellice v.d. Turfhoeve, Eig.: J.J.M. de Lange en W. Colijn

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 10 / absent: 2
U 1, res. CAC: Iris Victoria von Rosendahl, Eig.: S. Jacobi
U 2: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

U 3: Belle Isle's Newf's Angie, Eig.: A. Ligtenberg
U 4: Molly Malone vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker

U: Zoë's Vlinder v.h. Turfveld, Eig.: I. Wessels

ZG: Fuja Sjen Danaï van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats & H. Knol

ZG: Dutchlab's Bear Pride of the North, Eig.: J. Rozema
ZG: Flor, Eig.: G.J. Idzinga

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 10 / absent: 2

U 1: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
U 2: Black Bears Avenues La Belle Patty, Eig.: T. Vroom

U 3: De Veldliggers Faith, Eig.: G.E. Hofs

U 4: Charlotte from Mariners Place, Eig.: S.M. Wijmans-Visser

ZG: Azurra v.d. Dulver, Eig.: A.M. de Haan-v. Peer
ZG: Ayla Ikbendit, Eig.: G. Hacquebord
ZG: Yes I Am Guards of the Cauligrounds, Eig.: G. Cornet
G: Dutchlab's Bear Fortune Cookie, Eig.: E.M. v. Nimwegen

Teven openklas, aantal deelnemers: 11 / absent: 3
U 1, CAC-CACIB: Belle Isle's Newf's Sea of Delight, Eig.: A.A.W. Ligtenberg & M. Koene
U 2, res. CACIB: Virna Lisi de la Pommeraie du Jet, Eig.: A.M. Le Roux
U 3: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U 4: Jessie from Mariner's Place, Eig.: N.W. Volmerink & J. Krug
ZG: Blossom v. ’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

ZG: Skogbjørnen's Lady Kytha, Eig.: A. Sins
ZG: Dreams Come True Pro Amor Fati, Eig.: S.E. Schmocker
ZG: Yndra vh Hoogveen, Eig.: G. v.d. Heide-de Vries

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1 / absent: 1
logo