Uitslagen CAC/CACIB Leiden

Leiden 25-03-2007 CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. J. Hidddes
Aantal deelnemers: 41

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 2

VB 1, Beste pup: Belle Isle's Newf's Biggest Mistake, Eig.: E. Kraaneveld
WB: Sammy from Rimardiaro, Eig.: H. van der Linden

Reuen openklas, aantal deelnemers: 7 / absent: 2

U 1, CAC-CACIB, BOB: Bono v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman

U 2: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. & J. van Mourik

U 3: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont

U 4: Leguardo Della Casa del’Orso, Eig.: W. A.H.A. de Laat
U: Indigo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 6

U 1: Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg

U 2: Fleedhills Mad Murdock, Eig.: M. Verweel

U 3: Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zegers
U 4: Tom Olivier v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren

ZG: Merwediek’s Amazing Santo Arturo, Eig.: A.M.J. & R. Pranger

ZG: Pooh Bear’s Eros, Eig.: W. & M.E. Colijn

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 2

U 1: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U 2: Boet v.d. Goudkust, Eig.: H. v.d. Schoot
U 3: Björnebandens Saint Louis Blue, Eig.: S. Jacobi

ZG 4: Zoë Bruine Beer v.h. Turfveld, Eig.: S. Kuipers & R. Grijpma
G: Biarritz de Child of Brice, Eig.: K.J. Deleye
G: Alaskaya off the Bagalalees, Eig.: T.L.T. Bach-van Pelt

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 2, res. CAC-CACIB: Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

Teven openklas, aantal deelnemers: 6

U 1, CAC-CACIB: Black Nose Dancer Amo Aislinn Alice, Eig.: A. Vuurman

U 2, res. CAC-CACIB: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U 3: Noortje v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F. Bultman

U 4: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt:
U: Beauty-Deni Bleu Hills of Couteau, Eig.: R. v.d. Beek

U: Chounic’s Jane, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 3

ZG 1: Bear Kimberly v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. & W. Kloot-v.d. Stigt
ZG 2: Chounic’s Lucy, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
G: Pooh Bears Era Björk, Eig.: M. Karels & O.I.W. Jongman

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 9

U 1: Azurra v.d. Dulver, Eig.: A.M. de Haan-v. Peer
U 2: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman
U 3: Iris Victoria von Rosendahl, Eig.: S. Jacobi

U 4: De Veldliggers Faith, Eig.: G.E. Hofs

ZG: Zoë’s Vlinder v.h. Turfveld, Eig.: J. & R. Wessels

ZG: Amber la Maravilla del Mundo, Eig.: E. den Dikken

ZG: Zoë Dunya v.h. Turfveld, Eig.: P.C. Hordijk

ZG: Resi Swiss Made v.d. Berenstal, Eig.: J.R. & C. de Ruiter
ZG: Black Nose Dancer Bayluna, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins & P. Doldersum
logo