Uitslagen CAC/CACIB Utrecht

Utrecht 28-10-2006 CAC-CACIB, Keurmeester: Mw. C. v. Dooren-Vonk
Aantal inschrijvingen: 54

Reuen openklas, aantal deelnemers: 11 – absent: 1
U 1, Res. CAC/CACIB: Ustin Matisse v.h. Hoogveen, Eig.: G. Ellings & G. Rienstra
U 2: Otterbay Lord of the Dance, Eig.: M.J. Henderson & N. Dorsett
U 3:Vidar S. v.h. Hoogveen, Eig.: R. & W. van Gestel
U 4: Gonzo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik & T. Kerkhof
ZG: Great-Gandor Pearl of the Sweet Lake, Eig.: G.M. Wildschut & M.G. de Boer
ZG: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. & J. van Mourik
ZG: Krisiun Kaio v.h. Turfveld, Eig.: R.J.H. v. Hees
ZG: Zidane v.d. Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp
ZG: Xanneman’s Son from Bobo’s Home, Eig.: E. Geudens
G: Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 7

U 1: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen

U 2: Atilla Gàbor v. Borghende, Eig.: C. Hoogland
U 3: Yannick v.h. Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
ZG 4: Troy from Mariner’s Place, Eig.: F.S. Wijmans & A. Weggen
ZG: Captain Odin van Schoonouwen, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
ZG: Bobo v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes
G: Queenslands Mister Gentle, Eig.: T. Houtzager

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 3
ZG 1: Pooh Bear’s Eros, Eig.: W. & M.E. Colijn
ZG 2: Jumac’s Jimoh Yahto v. ’t Oude Bosch, Eig.: M.A. Weerkamp & A. Kuper
ZG 3: Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1, CAC-CACIB BOB + 1e in rasgroep 2 en 5e Best in Show, Hiermee Internationaal kampioen:
Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 5

VB 1, beste pup, 2e pup in erering: Boet v.d. Goudkust, Eig.: H. v.d. Schoot
VB 2: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman
VB 3: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot
B 4: Vercordia’s Filou, Eig.: E. Geudens
B: Izwatyawan Evening Rain, Eig.: D.H.M. & R. v. Nuijssenborgh

Teven openklas, aantal deelnemers: 11 – absent: 2
U 1, res. CACIB: Fiona v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
U 2: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
U 3: Wiesje v.d. Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp
U 4: Navaisha’s Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U: Whannes v.h. Hoogveen, Eig: G.J. Kamphuis
U: Ushaya Silke v.h. Hoogveen, Eig.: W. Stork
U: Xeres v.h. Morenhof, Eig.: E. Geudens
ZG: Su Me I Am Guards of the Cauliground, Eig.: J.J.C. Verhorst
ZG: Sammy from Brenco’s Barn, Eig.: A. Radema

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 9 – absent: 2

U 1: Prinses Lizzy v.d. Berenstal, Eig.: W.C.M. Theunissen

U 2: Jessie from Mariner’s Place, Eig.: N.W. Volmerink
U 3: Adinda Caresse v. Borghende, Eig.: J.G. & A.A. v. Eerden
U 4: Indra v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
U: Jamie from Mariner’s Place, Eig.: F.S. Wijmans
ZG: Dianah, Eig.: K. Deleye
ZG: Blossom v. ’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes
G: Shifrah Sya of Abisha’s Place, Eig.: T.J. Molkenboer-Kaptein

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 4

U 1, res. CAC: Merwediek’s Amazing Sem, Eig.: J.G.C.F. v. Damme-v. Boeijen
U 2: Ocean Sun van Nikita´s Berenbrigade, Eig.: A. Nieuwland & H. Bak
U 3: Bear Kimberly v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C. & W. Kloot
U 4: Azurra v.d. Dulver, Eig.: A.M. de Haan-v. Peer

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1
U 1, CAC/CACIB: Izwatyawan Black Widow, Eig.: M. Vreeker

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1: Izwatyawan Earth Angel, Eig.: J.J.C. Verhorst

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 1
U 1: Editha v.d. Dulver, Eig.: A.M. de Haan-v. Peer

logo