Uitslagen CAC/CACIB Maastricht

Maastricht, 01-10-2006, CAC-CACIB
Keurmeester reuen: Mw. J. Yeoward (GB), Keurmeester teven: Mw. W. v. Deyl,
Keurmeester beste v.h. ras: R. Doedijns

Aantal inschrijvingen 39

Reuen babyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1, Beste Baby: From Cordie Creek Figaro, Eig.: E. Vuylsteke

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1: Jason v.d. Portlandse Beer, Eig.: M. de Graaff & N.R. de Graaff-Posthumus

Reuen openklas, aantal deelnemers: 6
U 1: Vanguard Promise of Gold, Eig.: J.F.L. Witjes
U 2: Queenslands Vito Proud to Present, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld
ZG 3: Castaar du Jardin de l'Ours, Eig.: G. & Ch. de Jonge-Dewolf
ZG 4: From Cordie Creek Dike, Eig.: E. Vuylsteke
ZG : Otterbay Lord of the Dance, Eig.: M.J. Henderson & N. Dorsett
ZG: Vercordia's Clochard, Eig.: A.P. v. Doremalen-v.d. Casteele

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 2
U 1, CAC-CACIB: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen
ZG 2: Tenero v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 7 / absent: 1
U 1: Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
U 2: Belle Isle's Newf's I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg / Koene
U 3: Belle Isle's Newf's Love Is Strong, Eig.: L. Zeinstra
U 4: Tom Olivier v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren
ZG: Yelle v.h. Hoogveen, Eig.: G.P. & J.A.C.M. Braspenning
ZG: Aramis von Herzberg, Eig.: P. Muller

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 1
U 1, res.CAC-CACIB: Goldbear's Vermont, Eig.: S. Turunen & C. Ives

Teven openklas, aantal deelnemers: 13 / absent: 2
U 1, CACIB - res.CAC: Fiona v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
U 2: Reggio Emilia of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
U 3: Kiki Bella v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren
U 4: Une de Plus du Pre Aux Vanneaux, Eig.: A. Pouvesle
U: Navaisha's Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U: Beau van 't Hunzedal, Eig.: J.H. & G. v.d. Beek
U: Whannes v.h. Hoogveen, Eig: G.J. Kamphuis
U: Reina Unique of the Weeping Willow, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns
U: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
ZG: Navaisha's Apache Onikeh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
ZG: Oqoti v.h. Knosselbos, Eig.: A. Valois-Francissen

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 4 / absent: 1
U 1: Indra v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
ZG 2: Dianah, Eig.: K. Deleye
ZG 3: Ebony from the Bear Lake, Eig.: F.A.M.R. Vandevoorde

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1

U 1, CAC-CACIB, BOB + 1e in rasgroep 2 en 8e Best in Show:
Merwediek's Amazing Camilla, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeijen
G 2: Bear Kimberly v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C. & W. Kloot

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1
U 1, res. CACIB: Newf Mermaid Caïko,NULL, Eig.: D. & D. Haeck
logo