Uitslagen van de KCM in Zutphen.
30e Kampioenschaps Clubmatch in Zutphen, 20-03-2005,
Aantal inschrijvingen: 266
Reuen Openklas: Keurmeester: Mevr. B. Schjøth (DK).
aantal deelnemers: 44, absent: 3
U1, CAC: Vanguard Promise of Gold, Eig.: J.F.L. Witjes
U2: Kamp. Zzking of the Heath Lake, Eig.: Huyskens-Coenen
U3: Int.Kamp. Thorin aus der Mackenmühle, Eig.: T. Baumeister
U4: Kamp. Nonino van de Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
U: Aäron from Tibo's Rascals, Eig.: A. & A. Spitaels-Levèvre
U: Kamp. Jehaj Pusini, Eig.: G. Panman
U: Ustin Matisse v.h. Hoogveen, Eig.: G. Elings & G. Rienstra
U: Feargal from Kobold’s Home, Eig.: C.M. Eissens-Bakker
U: Aragon Ochtendrood, Eig.: P.A.C. Sanders
U: Aidan from Tibo's Rascals, Eig.: A. & A. Spitaels-Levèvre
U: And I Am Guard’s of the Cauliground, Eig.: G. Cornet
U: Cannon Bear's Topping the Bill, Eig.: A. Ligtenberg
U: Zeus Simba v. Felsbachtal, Eig.: G. Weber
ZG: Olivier Bommel van de Berenstal, Eig.: R.G.M. van Doorn-Lakeman
ZG: New Classic Touch v. Holtberg, Eig.: M. Fischer & J. Wörner
ZG: De Hulpe’s Mister Bodo, Eig.: J.G.A. & L.M. Stommels
ZG: Tjando vom Flowergarden, Eig.: H. & J. Blunck
ZG: Djerba van de Turfhoeve, Eig.: G. de Keyzer & E. Vanendert
ZG: Nathan du Coin de Menthe, Eig.: S. van Velse
ZG: Dartagnon-Mac v. Felsbachtal, Eig.: M. & N. Kroon
ZG: Max, Eig.: H. van Baal
ZG: Alco Beer van't Hunzedal, Eig.: A. & L. Bosch
ZG: Filmstar Frodo of the End of the Line, Eig.: C.D. Scholten & H.M. Prins
ZG: Pushly-Baers Bommel, Eig.: M. Fischer & J. Wörner
ZG: Casper van Asbjørn, Eig.: M. Picone
ZG: Babouch van Ulvawatri, Eig.: Dieltjens-Renders
ZG: Cuppendales Hitchhiker, Eig.: T.J.M. van de Schootbrugge
ZG: New Admiral v. Nikita's Berenbrigade, Eig.: A. Nieuwland & H. Bak
ZG: Chatkantarra Imrahil, Eig.: F. Bonefaas
ZG: Benny Bär von Yamagima, Eig.: H. Kunkel
ZG: Gerry Greymon vom Rosendahl, Eig.: K. Pieper
ZG: Otterbay Lord of the Dance, Eig.: W.D. & J. Stocks
ZG: Murphy d'Empyrée, Eig.: C.M.M. Wassenbergh
ZG: Zemax des Ours Sauveteurs, Eig.: D. Goris-van Leuven
ZG: Apollo Charly v. Castel, Eig.: I. Zander & C. Bähren
ZG: Umi Bears Branco, Eig.: B. & T. Oonk
ZG: Gigantus Hugo van de Ekamp Hoeve W’04, Eig.: H.P.A. Loos
G: Enrique Tops Gallant van de Zijdehof, Eig.: F. Zomer
G: Maximiliaan van de Turfhoeve, Eig.: D.H.C. v. Rijs
G: Django Kodiac van het Berenparadijs, Eig.: E. den Dikken
G: Argos Pearl of the Sweet Lake, Eig.: S. Noordzij
Reuen Jongehondenklas: Keurmeester: Dhr. R. Doedijns.
aantal deelnemers: 17, absent: 1
U1: Vercordia’s Clochard Bjw’04, Eig.: E. van Doremalen-van Casteele
U2: Chatkantarra Luque, Eig.: Marlies Franken en Peter Rommers
U3: Umi Bears Eros, Eig.: A.M.F. Lion
U4: Arthos vom Ermstal, Eig.: H. & C. Dückers
U: Serra-do-Mar Cantona Bruin, Eig.: A.H. Werners
U: Douglas van Asbjørn, Eig.: H.A.G. Kooij
U: Nosey Sulley of the Weeping Willow, Eig.: W. Bles
U: Gonzo van de Portlandse Beer JW'04, Eig.: R.L.F. van Lopik & T. v.d. Kerkhof
U: Chico from the Bear Lake, Eig.: P. Boetzkes
U: Einstein van het Turfveld, Eig.: W.J. van Dooren
ZG: Cedric from the Bear Lake, Eig.: P. Barink
ZG: Danko v.h. Berenparadijs, Eig.: C.C. Zeeders & M. Maas
ZG: Mill Dream’s Mio Diesel, Eig.: G.E. Hofs
ZG: Reno van 't Stolzhof, Eig.: I. Wirbals
ZG: Pooh Bear's Django, Eig.: J.J.M. de Lange
ZG: Onyx Olando van Tiroca, Eig.: G.J. Boerstra
Reuen Jeugdklas: Keurmeester: Mevr. J. v. Velzen-Kool.
aantal deelnemers: 31, absent: 6
U1: Vidar S. van het Hoogveen, Eig.: R. & W. van Gestel
U2: Olivier of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
U3: Otello Dako van Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns
U4: Krisiun Kaio van het Turfveld, Eig.: R.J.H. van Hees
U: Heer Coen van de Portlandse Beer, Eig.: K. & A. Zeeman
U: Balou, Eig.: K.C. van der Hoek
U: First Impression van de Newfysingel, Eig.: M.E.F. van Santvoort
U: Captwannes van Ulvawatri, Eig.: W. van den Broeck
ZG: Cobus from Cape Bonavista, Eig.: H.B. van Schoot
ZG: De Veldliggers Danco-Chester, Eig.: W. Struik
ZG: Cuppendales Quemten Terrentino, Eig.: H.J.J.W. Többen
ZG: Fleethills Jake the Fatman, Eig.: M. Verweel
ZG: Chatkantarra Oberon Pumbaa, Eig.: M. Davids
ZG: Eddies Cove van de Mosa Flu, Eig.: M. de Neeff-Vermeulen
ZG: Laiko ot Tschornawa Cabaka, Eig.: W.P. Jansen
G: Enzo Ferrari van de Mosa Flu, Eig.: Y.E. Hilkhuysen-Wiessenhaan
G: Pietersen van Flynn-I-Noor, Eig.: P. Barink
G: Nazario Della Casa del'Orso, Eig.: H.P.A. Loos
G: Black Bears Avenue's Just Ollie, Eig.: A. Dodde
G: Louba Fellow ot Tschornawa Cabaka, Eig.: E. van Beek
G: Eros van de Mosa Flu, Eig.: H. de Kooter
G:op verzoek verwijderd
G: Mo Masullo Della Casa del'Orso, Eig.: J.A.P. Brakenhof
G: Barney van ‘t Hunzedal, Eig.: R. van Harn
G: De Veldliggers Don Senna, Eig.: H. v. Lente
Reuen Puppyklas: Keurmeester: Mevr. W. v. Deyl.
aantal deelnemers: 17, absent: 1
VB1, Beste Pup: Bono van de Turfhoeve, Eig.: A.Bultman
VB2: Remo van de Turfhoeve, Eig.: A.Bultman
VB3: Mio Bär vom Rodebachtal, Eig.: E. van Doremalen-van Casteele
VB4: From Cordie Creek Dougy, Eig.: G. Cordemans & L. Huyskens
VB: Eeyore’s Double Oseven, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
VB: Morena’s Amigo-Bär, Eig.: H. & H-G. Busmann
VB: Bandit van ‘t Goltenoord, Eig.: M. Peters-Backus
B: Zidane van de Goudkust , Eig.: J.H.C. Hartkamp
B: Igor Balou van de Ekamp Hoeve, Eig.: R. Blom
B: Eeyore’s Dust in the Wind, Eig.: R. v.d. Brink
B: Wico Othiz van de Goudkust, Eig.: L. de Jong
B: Benso van ‘t Goltenoord, Eig.: A.J. Hennevanger-Verschoor
B: Harry van de Turfhoeve, Eig.: J.P. van Reijsen-Klok
B: Iwan Baloe van de Ekamp Hoeve, Eig.: W. Vierhouten
B: Vasco da Gama Bär von der Ortenau, Eig.: H. & C. Dückers
B: El Oso Pardo von Baywatch, Eig.: W.G.A. Fricke
Reuen Veteranenklas: Keurmeester: Mevr. A. Sussams (GB).
aantal deelnemers: 7, absent: 1
U1: res. CAC, Beste Veteraan:
Kamp. Captain Moritz Berenbont WW'02 W'02, Eig.: R. & W. van Gestel
U2: Dageraad van de Turfhoeve, Eig.: M. Peters-Backus
U3: Bajoul of the Lime-Tree Blossom, Eig.: A.A. Hulsebos & M.K. Kooiman
U4: Fandhi v. Wikinger-Vinland, Eig.: J.H. van de Beek
U: Banjer van't Derde Part, Eig.: A. Sins
U Caruso from the Shaddy Bears, Eig.: W. Kokx
Teven Openklas: Keurmeester: Dhr. R. v. Hoenacker (B).
aantal deelnemers: 54, absent: 9
U1, CAC, , Best in Show, Clubwinnaar 2005:
Izwatyawan Black Widow, Eig.: M. Vreeker
U2, res. CAC: Belize van het Knuffeloord, Eig.: R. Horn
U3: Found Zoë of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
U4: Fabulous Nika van de Nessebrug, Eig.: L.A. Nijssen-Kosters
U: Kamp. Tosca van het Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
U: Kwinta Kyra van Wikinger-Vinland, Eig.: J.G.C.F. van Damme-van Boeijen
U: Chatkantarra Ira, Eig.: L.A. v.d. Vegt & R. de Vries
U: Aïscha Bär von Yamagima, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U: Victoria van het Turfveld, Eig.: W.J. van Dooren
U: Chanel van Ulvawatri, Eig.: B.van Guyse- de Wilde
U: El Corsario’s Jester, Eig.: C. van Saarloos
U: Haulotte Degli Angeli Neri, Eig.: H. Vermeulen
U: Chevy van Welatinès, Eig.: A.F.A. v.d. Schans
U: Kamp. Brenda van de Tufhoeve, Eig.: A. Bultman
U: Kiki van de Bisschopsberg, Eig.: P. van Velse-Oostra
ZG: Beauty-Deni Bleu Hils of Couteau, Eig.: R. van der Beek
ZG: Fraukje van de Turfhoeve, Eig.: C. Verheuvel
ZG: Umi Bears Caatje, Eig.: A.F.M. Lion
ZG: Fleur van de Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
ZG: Navaisha's Apache Onikéh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
ZG: Nanoek Promise of Gold, Eig.: B. & T. Oonk
ZG: Djewa vom Rückersberg, Eig.: M. Alferink
ZG: Shary Cleo van de Goudkust , Eig.: T. v.d. Gulik-Kok
ZG: Ulla Promise of Gold, Eig.: J.F.L. Witjes
ZG: Double Joy Pearl of the Sweet Lake, Eig.: A.C.A.H. Spruijt
ZG: Shadow Ochtendrood, Eig.: F.E. Munsterman
ZG: Eboney van het Fariahof, Eig.: N. Volmerink
ZG: Sijtta Promise of Gold, Eig.: J. Jansen
ZG: Addona van de Fluukse Veengronden, Eig.: J.M. van der Horst-Haestrecht
ZG: Jazz Ebelle Ebony van de Bisschopsberg, Eig.: C.B. Kloot-v.d.Stigt & W. Kloot
ZG: Discovered By off Kosa's Place, Eig.: J. van Vulpen
ZG: Cachina vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker
ZG: Navaisha's Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
ZG:op verzoek verwijderd
ZG: El Corsario's Hera, Eig.: A.P. Bennink-Dielemans
ZG: Hera von der Wässernach, Eig.: S. Noordzij
ZG: For Romance of the End of the Line, Eig.: J.J. van Rijn
ZG: Pushly-Baers Athena, Eig.: M. Fischer & J. Wörner
ZG: Fame von der Ruhraue, Eig.: P. u. M. Schöninger
G: Romy Yoica van de Goudkust, Eig.: A.J. Oosterhof
G: Lady d'Empyrée, Eig.: M.T. Meijer-Slegter
G: Easy Annabel of Woodworker's Farm , Eig.: H.P. Stumf
G: Minouche, Eig.: R. van der Beek
G: Alanis Jiska v.d. Hoepelhoeve , Eig.: C.Y. van Vliet
M: Lotus d'Empyrée, Eig.: A.F.A. v.d. Schans
Teven Jongehondenklas: Keurmeester: Mevr. W. v. Deyl.
aantal deelnemers: 28, absent: 3
U1: Girl Nanouk van de Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U2: Aarnukarhun Bombardina, Eig.: J.F.L. Witjes
U3: Chounic’s Jane, Eig.: W. Koetsier-van der Kamp
U4: Nala of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
U: Djubilee Djuba van Asbjørn, Eig.: S. Brouwer-Voorsmit
U: Exeptionally off Kosa’s Place, Eig.: L.A. v.d. Vegt & R. de Vries
U: Elze Floor van het Turfveld, Eig.: E. Hol-Tenten
U: Arwen Ochtendrood, Eig.: P.A.C. Sanders
U: Comtessa from the Bear Lake, Eig.: A.H.J. Pijnenburg
U: Pooh Bear's Dreamweaver Charlotte, Eig.: J. van Vulpen
U: Dior from the Black Horse, Eig.: E.H.M. Scheel-de Kruijf
U: From Cordie Creek Cocacola, Eig.: G. Cordemans & L. Huyskens
ZG: Djenn van Asbjørn, Eig.: A.P. Bennink-Dielemans
ZG: Nuna van 't Stolzhof, Eig.: A.A. Hulsebos & M.K. Kooiman
ZG: Indy-Rihanta Promise of Gold, Eig.: D. Top
ZG: Dulcie from the Black Horse, Eig.: R. Brouwer
ZG: Dana van Asbjørn, Eig.: A.P. Bennink-Dielemans
ZG: Desdemona from the Black Horse, Eig.: A.W. de Vries
ZG: Dana van Rasta's Home, Eig.: T. v.d. Gulik-Kok
ZG: Serra-do-Mar Chuma, Eig.: A. Paulissen & H. Pol
ZG: Jente Nanoek Promise of Gold, Eig.: D. Top
ZG: Ormana of the Weeping Willow, Eig.: G.J. Boerstra
ZG: Enzi Dianco van de Newfysingel, Eig.: M.T. Marchand
G: Angel, Eig.: W. de Vries
G: Nalle van Tiroca, Eig.: A. Paulissen & H. Pol
Teven Jeugdklas: Keurmeester: Mevr. A. Sussams (GB).
aantal deelnemers: 43, absent: 6
U1, Beste Jeugdhond: Chatkantarra Nenya, Eig.: T. Baumeister
U2: Chatkantarra Oiyokipi Suka, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets
U3: Sweet Riverdance Danger Affair, Eig.: S. Jacobi
U4: Blaithin Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman
U: Out of Eleven van Tiroca, Eig.: N.G. Bakker
U: Ulani van de Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp & M.L. Kroon-Weber
U: Hester van het Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
U: Mill Dream’s Mio Matcheka, Eig.: B. & G. v.d. Vegt
U: Bridie Mulligan Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: S.E. Schmocker
U: Coco Chanel from Cape Bonavista, Eig.: J.G.C.F. van Damme-van Boeijen
U: Good Choga of Woodworker's Farm, Eig.: T. Vermeulen
U: Englee van de Mosa Flu, Eig.: H. Vermeulen
U: Mi Abishakira Della Casa del'Orso, Eig.: M.R.M. Prins
U: Beau van ‘t Hunzedal, Eig.: J.H. & G. v.d. Beek
U: Noortje van de Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
U: Milena Victoria Della Casa del'Orso, Eig.: S. Jacobi
U: Qudina von der Wässernach, Eig.: R.& N. Porsdorf
U: Watatopé Ykookai v.d. Foekjuffer, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets
U: Waythopi Sarafi van de Foekjuffer, Eig.: M. Davids
ZG: Octavia Otje van het Knosselbos, Eig.: A.D. Winkel-de Ruiter
ZG: Baloe, Eig.: C.M.M. Wassenbergh
ZG: Happy Famke van het Wijkse Bos, Eig.: C.J. de Groot & G.M. de Groot-Root
ZG: Babuschka-Barones van ‘t Hunzedal, Eig.: J.W.J. v.d. Ploeg
ZG: Ulyssa Yara van de Goudkust , Eig.: D. de Vente
ZG: Lidoschka ot Tschornawa Cabaka, Eig.: M.W.F.G. Albers-v.d. Meij
ZG: Hindi van de Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
ZG: Luka ot Tschornawa Cabaka, Eig.: P. Verrijdt
ZG: Dolly, Eig.: M. Herman
ZG: Doeske van het Knuffeloord, Eig.: K. Deleye
ZG: Djusty of the Heath Lake, Eig.: S. & J. Beenhakker
ZG: Black Bears Avenue's Just Nanna, Eig.: A. & T. Vroom
ZG: Dragonheat’s Alexandria Nala, Eig.: G. & S. Dragon
ZG: Wrondie Pétra v.h. Hoogveen, Eig.: P. Berrelkamp
ZG: Pepper Promise of Gold, Eig.: J.F.L. Witjes
ZG: Sowhat Guard’s of the Cauliground, Eig.: G. Cornet
G: It’s Donya of Woodworker’s Farm, Eig.: S. Mosch
G: Destiny from Newfy’s Fortune, Eig.: E. & D. van Berkel
Teven Puppyklas: Keurmeester: Dhr. R. Doedijns.
aantal deelnemers: 16, absent: 1
VB1: Wiesje van de Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp
VB2: From Cordie Creek Dream, Eig.: G. Cordemans
VB3: Qwistut van Tiroca, Eig.: F.A. v. Hamont
VB4: Eeyore’s Dream Come True, Eig.: S. Nielson
VB: Zoë van de Goudkust , Eig.: H. Busschers
VB: Eeyore’s Deal With Kosa’s Place, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen & R.L. Groenwold
VB: Nova van het Turfveld, Eig.: D. van Beek
VB: Imoec van de Turfhoeve, Eig.: R.H.C.N. Nelissen
VB: Pamela Anderson Bär v. Gelderland, Eig.: J. & M. Peters
VB: Bianca fan de Bearehûntsjes, Eig.: W. Bouma
B: Kiara, Eig.: E. & E. de Groot
B: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M.Zeegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
B: Ivy from Kobold’s Home, Eig.: C.M. Eissens-Bakker
B: Delicia van Ulvawatri, Eig.: B.van Guyse- de Wilde
B: Indian Summer van de Ekamp Hoeve, Eig.: J.H.C. Hartkamp
Teven Veteranenklas: Keurmeester: Mevr. J. v. Velzen-Kool.
aantal deelnemers: 9, absent: 1
U1: Raisa van het Hoogveen, Eig.: Y. Hof en M. Koning-Hof
U2: Felicia van de Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp
U3: Beauty Bo van het Wijkse Bos, Eig.: G.M. de Groot-Root
U4: Bresbears Deni, Eig.: Fam. R. v.d. Beek
U: Ashana van Raowéénders Citadel, Eig.: M.L. Kroon-Weber
U: Anisa-Kirby of Bodily, Eig.: S. F. Pauws
U: Dusty von Schloß Mühlenburg, Eig.: B. Franzoi
ZG: Caress Berenbont, Eig.: P. Riewald-v. Kuijk
30e Kampioenschaps Clubmatch in Zutphen, 20-03-2005,
Aantal inschrijvingen: 266
Reuen Openklas: Keurmeester: Mevr. B. Schjøth (DK).
aantal deelnemers: 44, absent: 3
U1, CAC: Vanguard Promise of Gold, Eig.: J.F.L. Witjes
U2: Kamp. Zzking of the Heath Lake, Eig.: Huyskens-Coenen
U3: Int.Kamp. Thorin aus der Mackenmühle, Eig.: T. Baumeister
U4: Kamp. Nonino van de Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
U: Aäron from Tibo's Rascals, Eig.: A. & A. Spitaels-Levèvre
U: Kamp. Jehaj Pusini, Eig.: G. Panman
U: Ustin Matisse v.h. Hoogveen, Eig.: G. Elings & G. Rienstra
U: Feargal from Kobold’s Home, Eig.: C.M. Eissens-Bakker
U: Aragon Ochtendrood, Eig.: P.A.C. Sanders
U: Aidan from Tibo's Rascals, Eig.: A. & A. Spitaels-Levèvre
U: And I Am Guard’s of the Cauliground, Eig.: G. Cornet
U: Cannon Bear's Topping the Bill, Eig.: A. Ligtenberg
U: Zeus Simba v. Felsbachtal, Eig.: G. Weber
ZG: Olivier Bommel van de Berenstal, Eig.: R.G.M. van Doorn-Lakeman
ZG: New Classic Touch v. Holtberg, Eig.: M. Fischer & J. Wörner
ZG: De Hulpe’s Mister Bodo, Eig.: J.G.A. & L.M. Stommels
ZG: Tjando vom Flowergarden, Eig.: H. & J. Blunck
ZG: Djerba van de Turfhoeve, Eig.: G. de Keyzer & E. Vanendert
ZG: Nathan du Coin de Menthe, Eig.: S. van Velse
ZG: Dartagnon-Mac v. Felsbachtal, Eig.: M. & N. Kroon
ZG: Max, Eig.: H. van Baal
ZG: Alco Beer van't Hunzedal, Eig.: A. & L. Bosch
ZG: Filmstar Frodo of the End of the Line, Eig.: C.D. Scholten & H.M. Prins
ZG: Pushly-Baers Bommel, Eig.: M. Fischer & J. Wörner
ZG: Casper van Asbjørn, Eig.: M. Picone
ZG: Babouch van Ulvawatri, Eig.: Dieltjens-Renders
ZG: Cuppendales Hitchhiker, Eig.: T.J.M. van de Schootbrugge
ZG: New Admiral v. Nikita's Berenbrigade, Eig.: A. Nieuwland & H. Bak
ZG: Chatkantarra Imrahil, Eig.: F. Bonefaas
ZG: Benny Bär von Yamagima, Eig.: H. Kunkel
ZG: Gerry Greymon vom Rosendahl, Eig.: K. Pieper
ZG: Otterbay Lord of the Dance, Eig.: W.D. & J. Stocks
ZG: Murphy d'Empyrée, Eig.: C.M.M. Wassenbergh
ZG: Zemax des Ours Sauveteurs, Eig.: D. Goris-van Leuven
ZG: Apollo Charly v. Castel, Eig.: I. Zander & C. Bähren
ZG: Umi Bears Branco, Eig.: B. & T. Oonk
ZG: Gigantus Hugo van de Ekamp Hoeve W’04, Eig.: H.P.A. Loos
G: Enrique Tops Gallant van de Zijdehof, Eig.: F. Zomer
G: Maximiliaan van de Turfhoeve, Eig.: D.H.C. v. Rijs
G: Django Kodiac van het Berenparadijs, Eig.: E. den Dikken
G: Argos Pearl of the Sweet Lake, Eig.: S. Noordzij
Reuen Jongehondenklas: Keurmeester: Dhr. R. Doedijns.
aantal deelnemers: 17, absent: 1
U1: Vercordia’s Clochard Bjw’04, Eig.: E. van Doremalen-van Casteele
U2: Chatkantarra Luque, Eig.: Marlies Franken en Peter Rommers
U3: Umi Bears Eros, Eig.: A.M.F. Lion
U4: Arthos vom Ermstal, Eig.: H. & C. Dückers
U: Serra-do-Mar Cantona Bruin, Eig.: A.H. Werners
U: Douglas van Asbjørn, Eig.: H.A.G. Kooij
U: Nosey Sulley of the Weeping Willow, Eig.: W. Bles
U: Gonzo van de Portlandse Beer JW'04, Eig.: R.L.F. van Lopik & T. v.d. Kerkhof
U: Chico from the Bear Lake, Eig.: P. Boetzkes
U: Einstein van het Turfveld, Eig.: W.J. van Dooren
ZG: Cedric from the Bear Lake, Eig.: P. Barink
ZG: Danko v.h. Berenparadijs, Eig.: C.C. Zeeders & M. Maas
ZG: Mill Dream’s Mio Diesel, Eig.: G.E. Hofs
ZG: Reno van 't Stolzhof, Eig.: I. Wirbals
ZG: Pooh Bear's Django, Eig.: J.J.M. de Lange
ZG: Onyx Olando van Tiroca, Eig.: G.J. Boerstra
Reuen Jeugdklas: Keurmeester: Mevr. J. v. Velzen-Kool.
aantal deelnemers: 31, absent: 6
U1: Vidar S. van het Hoogveen, Eig.: R. & W. van Gestel
U2: Olivier of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
U3: Otello Dako van Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns
U4: Krisiun Kaio van het Turfveld, Eig.: R.J.H. van Hees
U: Heer Coen van de Portlandse Beer, Eig.: K. & A. Zeeman
U: Balou, Eig.: K.C. van der Hoek
U: First Impression van de Newfysingel, Eig.: M.E.F. van Santvoort
U: Captwannes van Ulvawatri, Eig.: W. van den Broeck
ZG: Cobus from Cape Bonavista, Eig.: H.B. van Schoot
ZG: De Veldliggers Danco-Chester, Eig.: W. Struik
ZG: Cuppendales Quemten Terrentino, Eig.: H.J.J.W. Többen
ZG: Fleethills Jake the Fatman, Eig.: M. Verweel
ZG: Chatkantarra Oberon Pumbaa, Eig.: M. Davids
ZG: Eddies Cove van de Mosa Flu, Eig.: M. de Neeff-Vermeulen
ZG: Laiko ot Tschornawa Cabaka, Eig.: W.P. Jansen
G: Enzo Ferrari van de Mosa Flu, Eig.: Y.E. Hilkhuysen-Wiessenhaan
G: Pietersen van Flynn-I-Noor, Eig.: P. Barink
G: Nazario Della Casa del'Orso, Eig.: H.P.A. Loos
G: Black Bears Avenue's Just Ollie, Eig.: A. Dodde
G: Louba Fellow ot Tschornawa Cabaka, Eig.: E. van Beek
G: Eros van de Mosa Flu, Eig.: H. de Kooter
G:op verzoek verwijderd
G: Mo Masullo Della Casa del'Orso, Eig.: J.A.P. Brakenhof
G: Barney van ‘t Hunzedal, Eig.: R. van Harn
G: De Veldliggers Don Senna, Eig.: H. v. Lente
Reuen Puppyklas: Keurmeester: Mevr. W. v. Deyl.
aantal deelnemers: 17, absent: 1
VB1, Beste Pup: Bono van de Turfhoeve, Eig.: A.Bultman
VB2: Remo van de Turfhoeve, Eig.: A.Bultman
VB3: Mio Bär vom Rodebachtal, Eig.: E. van Doremalen-van Casteele
VB4: From Cordie Creek Dougy, Eig.: G. Cordemans & L. Huyskens
VB: Eeyore’s Double Oseven, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen
VB: Morena’s Amigo-Bär, Eig.: H. & H-G. Busmann
VB: Bandit van ‘t Goltenoord, Eig.: M. Peters-Backus
B: Zidane van de Goudkust , Eig.: J.H.C. Hartkamp
B: Igor Balou van de Ekamp Hoeve, Eig.: R. Blom
B: Eeyore’s Dust in the Wind, Eig.: R. v.d. Brink
B: Wico Othiz van de Goudkust, Eig.: L. de Jong
B: Benso van ‘t Goltenoord, Eig.: A.J. Hennevanger-Verschoor
B: Harry van de Turfhoeve, Eig.: J.P. van Reijsen-Klok
B: Iwan Baloe van de Ekamp Hoeve, Eig.: W. Vierhouten
B: Vasco da Gama Bär von der Ortenau, Eig.: H. & C. Dückers
B: El Oso Pardo von Baywatch, Eig.: W.G.A. Fricke
Reuen Veteranenklas: Keurmeester: Mevr. A. Sussams (GB).
aantal deelnemers: 7, absent: 1
U1: res. CAC, Beste Veteraan:
Kamp. Captain Moritz Berenbont WW'02 W'02, Eig.: R. & W. van Gestel
U2: Dageraad van de Turfhoeve, Eig.: M. Peters-Backus
U3: Bajoul of the Lime-Tree Blossom, Eig.: A.A. Hulsebos & M.K. Kooiman
U4: Fandhi v. Wikinger-Vinland, Eig.: J.H. van de Beek
U: Banjer van't Derde Part, Eig.: A. Sins
U Caruso from the Shaddy Bears, Eig.: W. Kokx
Teven Openklas: Keurmeester: Dhr. R. v. Hoenacker (B).
aantal deelnemers: 54, absent: 9
U1, CAC, , Best in Show, Clubwinnaar 2005:
Izwatyawan Black Widow, Eig.: M. Vreeker
U2, res. CAC: Belize van het Knuffeloord, Eig.: R. Horn
U3: Found Zoë of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
U4: Fabulous Nika van de Nessebrug, Eig.: L.A. Nijssen-Kosters
U: Kamp. Tosca van het Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
U: Kwinta Kyra van Wikinger-Vinland, Eig.: J.G.C.F. van Damme-van Boeijen
U: Chatkantarra Ira, Eig.: L.A. v.d. Vegt & R. de Vries
U: Aïscha Bär von Yamagima, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U: Victoria van het Turfveld, Eig.: W.J. van Dooren
U: Chanel van Ulvawatri, Eig.: B.van Guyse- de Wilde
U: El Corsario’s Jester, Eig.: C. van Saarloos
U: Haulotte Degli Angeli Neri, Eig.: H. Vermeulen
U: Chevy van Welatinès, Eig.: A.F.A. v.d. Schans
U: Kamp. Brenda van de Tufhoeve, Eig.: A. Bultman
U: Kiki van de Bisschopsberg, Eig.: P. van Velse-Oostra
ZG: Beauty-Deni Bleu Hils of Couteau, Eig.: R. van der Beek
ZG: Fraukje van de Turfhoeve, Eig.: C. Verheuvel
ZG: Umi Bears Caatje, Eig.: A.F.M. Lion
ZG: Fleur van de Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
ZG: Navaisha's Apache Onikéh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
ZG: Nanoek Promise of Gold, Eig.: B. & T. Oonk
ZG: Djewa vom Rückersberg, Eig.: M. Alferink
ZG: Shary Cleo van de Goudkust , Eig.: T. v.d. Gulik-Kok
ZG: Ulla Promise of Gold, Eig.: J.F.L. Witjes
ZG: Double Joy Pearl of the Sweet Lake, Eig.: A.C.A.H. Spruijt
ZG: Shadow Ochtendrood, Eig.: F.E. Munsterman
ZG: Eboney van het Fariahof, Eig.: N. Volmerink
ZG: Sijtta Promise of Gold, Eig.: J. Jansen
ZG: Addona van de Fluukse Veengronden, Eig.: J.M. van der Horst-Haestrecht
ZG: Jazz Ebelle Ebony van de Bisschopsberg, Eig.: C.B. Kloot-v.d.Stigt & W. Kloot
ZG: Discovered By off Kosa's Place, Eig.: J. van Vulpen
ZG: Cachina vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker
ZG: Navaisha's Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
ZG:op verzoek verwijderd
ZG: El Corsario's Hera, Eig.: A.P. Bennink-Dielemans
ZG: Hera von der Wässernach, Eig.: S. Noordzij
ZG: For Romance of the End of the Line, Eig.: J.J. van Rijn
ZG: Pushly-Baers Athena, Eig.: M. Fischer & J. Wörner
ZG: Fame von der Ruhraue, Eig.: P. u. M. Schöninger
G: Romy Yoica van de Goudkust, Eig.: A.J. Oosterhof
G: Lady d'Empyrée, Eig.: M.T. Meijer-Slegter
G: Easy Annabel of Woodworker's Farm , Eig.: H.P. Stumf
G: Minouche, Eig.: R. van der Beek
G: Alanis Jiska v.d. Hoepelhoeve , Eig.: C.Y. van Vliet
M: Lotus d'Empyrée, Eig.: A.F.A. v.d. Schans
Teven Jongehondenklas: Keurmeester: Mevr. W. v. Deyl.
aantal deelnemers: 28, absent: 3
U1: Girl Nanouk van de Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U2: Aarnukarhun Bombardina, Eig.: J.F.L. Witjes
U3: Chounic’s Jane, Eig.: W. Koetsier-van der Kamp
U4: Nala of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
U: Djubilee Djuba van Asbjørn, Eig.: S. Brouwer-Voorsmit
U: Exeptionally off Kosa’s Place, Eig.: L.A. v.d. Vegt & R. de Vries
U: Elze Floor van het Turfveld, Eig.: E. Hol-Tenten
U: Arwen Ochtendrood, Eig.: P.A.C. Sanders
U: Comtessa from the Bear Lake, Eig.: A.H.J. Pijnenburg
U: Pooh Bear's Dreamweaver Charlotte, Eig.: J. van Vulpen
U: Dior from the Black Horse, Eig.: E.H.M. Scheel-de Kruijf
U: From Cordie Creek Cocacola, Eig.: G. Cordemans & L. Huyskens
ZG: Djenn van Asbjørn, Eig.: A.P. Bennink-Dielemans
ZG: Nuna van 't Stolzhof, Eig.: A.A. Hulsebos & M.K. Kooiman
ZG: Indy-Rihanta Promise of Gold, Eig.: D. Top
ZG: Dulcie from the Black Horse, Eig.: R. Brouwer
ZG: Dana van Asbjørn, Eig.: A.P. Bennink-Dielemans
ZG: Desdemona from the Black Horse, Eig.: A.W. de Vries
ZG: Dana van Rasta's Home, Eig.: T. v.d. Gulik-Kok
ZG: Serra-do-Mar Chuma, Eig.: A. Paulissen & H. Pol
ZG: Jente Nanoek Promise of Gold, Eig.: D. Top
ZG: Ormana of the Weeping Willow, Eig.: G.J. Boerstra
ZG: Enzi Dianco van de Newfysingel, Eig.: M.T. Marchand
G: Angel, Eig.: W. de Vries
G: Nalle van Tiroca, Eig.: A. Paulissen & H. Pol
Teven Jeugdklas: Keurmeester: Mevr. A. Sussams (GB).
aantal deelnemers: 43, absent: 6
U1, Beste Jeugdhond: Chatkantarra Nenya, Eig.: T. Baumeister
U2: Chatkantarra Oiyokipi Suka, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets
U3: Sweet Riverdance Danger Affair, Eig.: S. Jacobi
U4: Blaithin Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman
U: Out of Eleven van Tiroca, Eig.: N.G. Bakker
U: Ulani van de Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp & M.L. Kroon-Weber
U: Hester van het Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
U: Mill Dream’s Mio Matcheka, Eig.: B. & G. v.d. Vegt
U: Bridie Mulligan Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: S.E. Schmocker
U: Coco Chanel from Cape Bonavista, Eig.: J.G.C.F. van Damme-van Boeijen
U: Good Choga of Woodworker's Farm, Eig.: T. Vermeulen
U: Englee van de Mosa Flu, Eig.: H. Vermeulen
U: Mi Abishakira Della Casa del'Orso, Eig.: M.R.M. Prins
U: Beau van ‘t Hunzedal, Eig.: J.H. & G. v.d. Beek
U: Noortje van de Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
U: Milena Victoria Della Casa del'Orso, Eig.: S. Jacobi
U: Qudina von der Wässernach, Eig.: R.& N. Porsdorf
U: Watatopé Ykookai v.d. Foekjuffer, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets
U: Waythopi Sarafi van de Foekjuffer, Eig.: M. Davids
ZG: Octavia Otje van het Knosselbos, Eig.: A.D. Winkel-de Ruiter
ZG: Baloe, Eig.: C.M.M. Wassenbergh
ZG: Happy Famke van het Wijkse Bos, Eig.: C.J. de Groot & G.M. de Groot-Root
ZG: Babuschka-Barones van ‘t Hunzedal, Eig.: J.W.J. v.d. Ploeg
ZG: Ulyssa Yara van de Goudkust , Eig.: D. de Vente
ZG: Lidoschka ot Tschornawa Cabaka, Eig.: M.W.F.G. Albers-v.d. Meij
ZG: Hindi van de Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
ZG: Luka ot Tschornawa Cabaka, Eig.: P. Verrijdt
ZG: Dolly, Eig.: M. Herman
ZG: Doeske van het Knuffeloord, Eig.: K. Deleye
ZG: Djusty of the Heath Lake, Eig.: S. & J. Beenhakker
ZG: Black Bears Avenue's Just Nanna, Eig.: A. & T. Vroom
ZG: Dragonheat’s Alexandria Nala, Eig.: G. & S. Dragon
ZG: Wrondie Pétra v.h. Hoogveen, Eig.: P. Berrelkamp
ZG: Pepper Promise of Gold, Eig.: J.F.L. Witjes
ZG: Sowhat Guard’s of the Cauliground, Eig.: G. Cornet
G: It’s Donya of Woodworker’s Farm, Eig.: S. Mosch
G: Destiny from Newfy’s Fortune, Eig.: E. & D. van Berkel
Teven Puppyklas: Keurmeester: Dhr. R. Doedijns.
aantal deelnemers: 16, absent: 1
VB1: Wiesje van de Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp
VB2: From Cordie Creek Dream, Eig.: G. Cordemans
VB3: Qwistut van Tiroca, Eig.: F.A. v. Hamont
VB4: Eeyore’s Dream Come True, Eig.: S. Nielson
VB: Zoë van de Goudkust , Eig.: H. Busschers
VB: Eeyore’s Deal With Kosa’s Place, Eig.: E.V. Zwaag-Verhagen & R.L. Groenwold
VB: Nova van het Turfveld, Eig.: D. van Beek
VB: Imoec van de Turfhoeve, Eig.: R.H.C.N. Nelissen
VB: Pamela Anderson Bär v. Gelderland, Eig.: J. & M. Peters
VB: Bianca fan de Bearehûntsjes, Eig.: W. Bouma
B: Kiara, Eig.: E. & E. de Groot
B: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M.Zeegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
B: Ivy from Kobold’s Home, Eig.: C.M. Eissens-Bakker
B: Delicia van Ulvawatri, Eig.: B.van Guyse- de Wilde
B: Indian Summer van de Ekamp Hoeve, Eig.: J.H.C. Hartkamp
Teven Veteranenklas: Keurmeester: Mevr. J. v. Velzen-Kool.
aantal deelnemers: 9, absent: 1
U1: Raisa van het Hoogveen, Eig.: Y. Hof en M. Koning-Hof
U2: Felicia van de Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp
U3: Beauty Bo van het Wijkse Bos, Eig.: G.M. de Groot-Root
U4: Bresbears Deni, Eig.: Fam. R. v.d. Beek
U: Ashana van Raowéénders Citadel, Eig.: M.L. Kroon-Weber
U: Anisa-Kirby of Bodily, Eig.: S. F. Pauws
U: Dusty von Schloß Mühlenburg, Eig.: B. Franzoi
ZG: Caress Berenbont, Eig.: P. Riewald-v. Kuijk