Uitslagen CAC/CACIB Hulten

Hulten, 17-06-2006 CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. R. Doedijns
aantal deelnemers: 49

Reuen babyklas, aantal deelnemers: 2

VB 1, Beste Baby: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman
VB 2: Izwatywan Everybody´s Talking, Eig.: J. Verstraeten

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 1

VB 1, Beste Pup: Zenkon of the End of the Line, Eig.: S. & E. Horn

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 6 / absent: 1
U 1: Indigo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U 2: Yelle v.h. Hoogveen, Eig.: G.P. & J.A.C.M. Braspenning
U 3: Tom Olivier v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren
ZG 4: Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

ZG: Skogbjørnen’s Lord Timoty, Eig.: S. & E. Horn

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 5

U 1, CAC-CACIB BOB: Bono v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
Bono werd ook beste van rasgroep 2.
U 2: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen
U 3: Bandit v. ’t Goltenoord, Eig.: M. Peters-Backus
U 4: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
ZG: Aamon Din from Brenco’s Barn, Eig.: R. v.d. Velden

Reuen openklas, aantal deelnemers: 6 / absent: 1
U 1: Queenslands Vito Proud to Present, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld
U 2: Orongo Simba v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns
U 3: Umi Bears Eros, Eig.: A.F.M. Lion & C. Lion-de Picker
U 4: Chounic’s Sietse, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
U: Vidar S. v.h. Hoogveen, Eig.: R. & W. van Gestel

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1, res. CAC-CACIB: Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

Teven babyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1: Ocean Sun v. Nikita´s Berenbrigade, Eig.: A. Nieuwland
VB 2: Ocean Moon v. Nikita´s berenbrigade, Eig.: A. Nieuwland & H. Bak

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 10 / absent: 2

U 1, CAC: Merwediek’s Amazing Camilla, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeijen
U 2: Indra v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
U 3: Adinda Caresse v. Borghende, Eig.: J.G. & A.A. v. Eerden
U 4: Danitsja Raissa Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman
U: Bear Kimberly v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C. & W. Kloot
U: Chounic’s Lucy, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
ZG: Shifrah Sya of Abisha’s Place, Eig.: T.J. Molkenboer-Kaptein
ZG: Athea Ochtendrood, Eig.: S. Noordzij

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 3
U 1: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt
U 2: Reggio Emilia of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
U 3: Dianah, Eig.: K. Deleye

Teven openklas, aantal deelnemers: 10
U 1, CACIB, res. CAC: Fiona v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
U 2: Navaisha’s Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U 3: Gracia Luna Berenbont, Eig.: A.J.J.M. Kroeze
U 4: Kiki Bella v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren
U: Navaisha’s Apache Onikeh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U: Uhsaya Silke v.h. Hoogveen, Eig.: W. Stork
U: Chounic’s Jane, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
U: Englee v.d. Mosa Flu, Eig.: H. Vermeulen
U: Doeske v.h. Knuffeloord, Eig.: K. Deleye
ZG: Doschka v.d. Newfysingel, Eig.: M. Lobbezoo

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1
U 1, res. CACIB: Izwatyawan Black Widow, Eig.: M. Vreeker
logo