Uitslagen CAC/CACIB Zuidlaren

Zuidlaren 5-3-2006, CAC-CACIB: Keurmeester: Dhr. Lie (N)
aantal deelnemers: 51

Reuen puppyklas: aantal deelnemers: 1
VB 1, Beste pup: Pooh Bear's Eros, Eig.: W. & M.E. Colijn

Reuen Openklas: aantal deelnemers: 11
U 1, res. CAC-CACIB: High Secret Unavoidable, Eig.: C. & A. Piton
U 2: Threepond’s Stroke of Luck, Eig.: J. Wörner & M. Fischer
U 3: Top Self’s Fallen off the Wagon, Eig.: E. Wouters & Plevoets-Rennen
U 4: Chounic’s Sietse, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
U: And I Am Guards of the Cauliground, Eig.: G. Cornet
U: Otterbay Lord of the Dance, Eig.: W.D. & J. Stocks
U:op verzoek verwijderd
U: Remo v.d. Turfhoeve, Eig.: W.H. Ydema
ZG: Master Luke Skywalker Bär v. Gelderland, Eig.: O.& U. Schleisiek
G: Vanguard Promise of Gold, Eig.: J.F.L. Witjes
G: Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding

Reuen jongehondenklas: aantal deelnemers: 5
U 1: Vercordia’s Don Quichotte, Eig. : A.P.. v. Doremalen
U 2: Bono v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
ZG 3: Whatever Guards of the Cauliground, Eig.: G. Cornet
ZG 4: Iwan Baloe v.d. Ekamphoeve, Eig.: J. v.d. Ploeg
G: De Veldliggers Danko Chester, Eig.: W. Struik

Reuen jeugdklas: aantal deelnemers: 5 / absent: 1
U 1: Captain Odin v. Schoonouwen, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
U 2: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
ZG 3: Skogbjørnen’s Lord Kane, Eig.: A. Sins
ZG 4: Quizmaster Ziggy v.h. Turfveld, Eig.: O. Jacobs

Reuen kampioensklas: aantal deelnemers: 1
U 1, CAC-CACIB, BOB: Amish du Jardin de l'Ours, Eig.: M. Desard

Teven puppyklas: aantal deelnemers: 2 / absent: 1
B 1: Pooh Bear's Esmee-Balou, Eig.: J.J.M. de Lange

Teven openklas: aantal deelnemers: 8
U 1, CAC-CACIB: Belle Isle's Newf's Sea of Delight, Eig.: A.A.W. Ligtenberg
U 2: Fearless Bear’s Common Sense, Eig.: E. Wouters
U 3: Nicole Kidman Bär v. Gelderland, Eig.: M.& D. Dams
U 4: Navaisha’s Apache Onikeh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U: Navaisha’s Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U: Aarnikarhun Bombardina, Eig.: J.F.L. Witjes
U: Chounic’s Jane, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
ZG: Larinkalion Brysselinblicca, Eig.: B. Salmelin

Teven jongehondenklas: aantal deelnemers: 11
U 1, res. CAC-CACIB: Beau v. ’t Hunzedal, Eig.: J.H. & G. v.d. Beek
U 2: Jill Parming v. Schönbühl, Eig.: A. Abeltshauser & M. Davids
U 3: Waythopi Sarafi v.d. Foekjuffer, Eig.: M. Davids
U 4: So What Guards of the Cauliground, Eig.: G. Cornet
U: Pascha Roxanne v. Tiroca, Eig.: K.S. de Wind
U: Ducienea Z Toboso Wichrowe Laki, Eig.: S. Engelmann
U: Sammy from Brenco’s Barn, Eig.: A. Radema
ZG: Happy Famke v.h. Wijkse Bos, Eig.: C.J. de Groot
ZG: New Found Love's Akira Abajomy, Eig.: J. Tuinhout
ZG: Babuschka-Baronesse v.’t Hunzedal, Eig.: I.W.I. & C.S. Ploeg
M: Whannes v.h. Hoogveen, Eig: G.J. Kamphuis

Teven jeugdklas: aantal deelnemers: 12 / absent: 2
U 1: Reggio Emilia of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
U 2: Threepond’s Remember Belle, Eig.: J. Wörner & M. Fischer
U 3: Skogbjørnen’s Lady Kytha, Eig.: A. Sins
ZG 4: Chatkantarra Papala Pksape Suka, Eig.: Y.D. Buijvoets
ZG: Blossom v. ’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes
ZG: Xavi v.d. Knijpsbrug, Eig.: R. Huft
ZG: Xena van de Knijpsbrug, Eig.: B.J. Blijham
ZG: I Am Who I Am Guards of the Cauliground, Eig.: G. Cornet & G. van het Zelfde
G: Larinkalion Huomiongohde, Eig.: B. Salmelin
M: Shifrah Sya of Abisha’s Place, Eig.: T.J. Molkenboer-Kaptein
logo