Uitslagen CAC/CACIB Eindhoven

Eindhoven 30-1-2005 CAC-CACIB: Keurmeester: Mevr. M. Sunde (Noorwegen)
Aantal inschrijvingen: 44

Reuen puppyklas: aantal deelnemers: 3
VB 1: beste pup Bandit v.’t Goltenoord, Eig.: M. Peters-Backus
B 2: Nazario Della Casadel’Orso, Eig.: H.P.A. Loos
B 3: Dike from Cordie Creek, Eig.: E. Vuylsteke

Reuen Jeugdklas: aantal deelnemers: 7
U 1: Ugly Bugly des Oursons du Vent, Eig.: S. Laignels
U 2: Sweet Promise of Gold, Eig.: E. Jongerden
U 3: First Impression v.d. Newfysingel , Eig.: M.E. v. Santvoort
ZG 4:op verzoek verwijderd
ZG: Casper van Ulvawatri, Eig.: E. Vuylsteke
ZG: Enzo Ferrari van de Mosa Flu, Eig.: Y.C. Hilkhuysen-Wiessenhaan
G: Merufe’s Glorius Dancer, Eig.: F. v. Hamont

Reuen openklas: aantal deelnemers: 12 / absent: 3

U 1, CAC-CACIB, BOB: Vanguard Promise of Gold, Eig.: J.F.L. Witjes
U 2, res.CAC-CACIB: Tiamo v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F. Bultman

U 3: Dartagnon-Mac vom Felsbachtal, Eig.: M. & N. Kroon
U 4: Otterbay Lord of the Dance, Eig.: W.D. & J. Stocks
U: Aragon Ochtendrood, Eig.: P.A.C. Sanders
U: Uncantazione, Eig.: A. Ligtenberg
ZG: Amish du Jardin de l'Ours, Eig.: M. Desard
ZG: Loebas, Eig.: J. Kuenen
ZG: Gigantus Hugo v.d. Ekamp Hoeve, Eig.: H.P.A. Loos

Reuen kampioensklas: aantal deelnemers: 2
U 1: Faiweather's Conquerer, Eig.: A. Thewissen & G. Salina
U 2: Safyre Black des Oursons du Vent, Eig.: S. Laignel

Teven jeugdklas: aantal deelnemers: 7 / absent: 1
U 1, CAC: Aarnikarhun Bombardina, Eig.: J.F.L. Witjes
U 2: Umpa Lumpa des Oursons du Vent, Eig.: S. Laignels
U 3: Sweet Riverdance Danger Affair, Eig.: S. Jacobi
ZG 4: Chanel van Ulvawatri, Eig. : B. v. Guyse-de Wilde
ZG: Mill Dream’s Mio Matcheka, Eig.: B. & G. v.d. Vegt
ZG: Milena Victoria Della Casa del'Orso, Eig.: S. Jacobi

Teven openklas: aantal deelnemers: 13 / absent: 3
U 1, res. CACIB: Vickey Promise of Gold, Eig.: J.F.L. Witjes
U 2: Geminorum Andromea, Eig.: J. Cunotte & D. de Vree
U 3: Belle Isle's Newf's Dark Rose, Eig.: A. Ligtenberg
U 4: Black Nose Dancer Amo Aislinn Alice, Eig.: A. Vuurman
U: Arwen Ochtendrood, Eig.: P.A.C. Sanders
U: Skipper’s Ellen King of Helluland, Eig.: G.L. Salina
ZG: Sytta Promise of Gold, Eig.: A. Jansen-de Meijer
ZG: Navaisha’s Apache Onikeh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
ZG: For Romance of the End of the Line, Eig.: J.J. v. Rijn
G: Fraukje v.d. Turfhoeve, Eig.: C. Verheuvel

Teven kampioensklas: aantal deelnemers: 1
U 1, CACIB, res.CAC: Sweet Virginia des Oursons du Vent, Eig.: S. Laignels
logo