Uitslagen CAC/CACIB Leeuwarden

Leeuwarden, 17-04-2006, CAC-CACIB, Keurmeester: Mevr. K. Butenhoff-Taufershöfer (D)
aantal deelnemers: 61

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 3
VB 1, Beste pup: Belle Isle's Newf's I am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg / Koene
VB: Belle Isle's Newf's Love Is Strong, Eig.: L. Zeinstra
VB: Belle Isle's Newf's Start me Up, Eig.: A. Ligtenberg / Koene

Reuen openklas, aantal deelnemers: 10 / absent: 1
U 1, CAC-CACIB, BOB: Otterbay Lord of the Dance, Eig.: M. Henderson & N. Dorsett
U 2: Queenslands Vito Proud to Present, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld
U 3: High Secret Unavoidable, Eig.: C. & A. Piton
U 4: Gonzo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik & T. Kerkhof
U: Chounic’s Sietse, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
U: Leguardo Della Casa del’Orso, Eig.: W. A.H.A. de Laat
ZG: Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding
ZG: Ustin Matisse v.h. Hoogveen, Eig.: G. Ellings & G. Rienstra
Diskwal.: And I Am Guards of the Cauliground, Eig.: G. Cornet

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 5
U 1, Res. CACIB: Bono v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
U 2: Eeyore's Double Oseven, Eig.: E.V.Zwaag-Verhagen
ZG 3: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
ZG 4: Remo v.d. Turfhoeve, Eig.: W.H. Ydema
G: Iwan Baloe v.d. Ekamphoeve, Eig.: J. v.d. Ploeg

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 7 / absent: 1
U 1, res. CAC: Tom Olivier v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren
U 2: Quizmaster Ziggy v.h. Turfveld, Eig.: O. Jacobs
ZG 3: Pooh Bear's Eros, Eig.: W. Colijn
ZG 4: Atilla Gábor v. Borghende, Eig.: C. Hoogland
ZG: Skogbjørnen’s Lord Kane, Eig.: A. Sins
ZG: Captain Odin v. Schoonouwen, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB: Merwediek’s Amazing Camilla, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeijen

Teven openklas, aantal deelnemers: 16 / absent: 2
U 1, res. CAC-CACIB: Kiki Bella v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren
U 2: Chounic’s Jane, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
U 3: Queenslands Very Special Moment, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld
U 4: Belle Isle's Newf's Dark Rose, Eig.: A. Ligtenberg
U: Happy Famke v.h. Wijkse Bos, Eig.: C.J. de Groot
U: Navaisha’s Apache Onikeh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U: Navaisha’s Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U: Fiona v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
U: Gentle Ascha v.d. Portlandse Beer, Eig.: J.S. Nieuwland
ZG: Coco Chanel from Cape Bonavista, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeijen
ZG: Dana v. Rasta's Home, Eig.: T. & M. v.d. Gulik
ZG: For Romance of the End of the Line, Eig.: J.J. v. Rijn
ZG: Belle Isle's Newf's Sea of Delight, Eig.: A.A.W. Ligtenberg
ZG: Cuppendales Que Sera Sera, Eig.: I. Kup

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 10 / absent: 1
U 1, CAC-CACIB: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U 2: Reggio Emilia of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
U 3: Eeyore's Deep Emocean, Eig.: E.V.Zwaag-Verhagen
U 4: Chatkantarra Oiyokipi Suka, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets
U: Sammy van Brenco's Barn, Eig.: A. Radema
U: Beau v. ’t Hunzedal, Eig.: J.H. & G. v.d. Beek
ZG: van Rhijn’s Carusanne, Eig.: K.N. Holtrop & D. Nijland
ZG: Babuschka-Baronesse v.’t Hunzedal, Eig.: I.W.I. & C.S. Ploeg
Diskwal.: So What Guards of the Cauliground, Eig.: G. Cornet

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 9 / absent: 2
U 1: Adinda Caresse v. Borghende, Eig.: J.G. & A.A. v. Eerden
U 2: Chatkantarra Papala Pksape Suka, Eig.: Y.D. Buijvoets
U 3: Prinses Pip v.d. Berenstal, Eig.: C.S. Verhaag-v. Dijk
U 4: Xena van de Knijpsbrug, Eig.: B.J. Blijham
ZG: Skogbjørnen’s Lady Kytha, Eig.: A. Sins
ZG: Queenslands Ebony Love from Adagio, Eig.: G.E. Hofs
ZG: Chanouck v. Schoonouwen, Eig.: J.S. Nieuwland
logo