Uitslagen CAC/CACIB Wijchen

Wijchen 20-12-2004 CAC-CACIB: Keurmeester: Keurmeester: Mevr. R. v. Mechelen (B)
Aantal inschrijvingen: 40

Reuen puppyklas: aantal deelnemers: 1
VB 1: Nazario Della Casadel’Orso, Eig.: H.P.A. Loos

Reuen openklas: aantal deelnemers: 13 / absent 3
U 1, CAC-CACIB, BOB: Zzking of the Heath Lake, Eig.: Fam. Huyskens-Coenen
U 2: Otterbay Lord of the Dance, Eig.: W. & J. Stocks
U 3: Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. van Doorn-Lakeman
U 4: Leguardo Della Casa Del’Orso, Eig.: W. A.H.A. de Laat
U: Liberty's Artus, Eig.: G. Cordemans & L. Huyskens
U: Lord Gizmo v. Preisberg, Eig.: J.Coulotte & D. de Vree
U: Benny Bär v. Yamagima, Eig.: H. Kunkel
ZG: Loebas, Eig.: J. Kuenen
ZG: Navaisha’s Apache Mungo, Eig.: H.C.Y. ten Cate
ZG: Dartagnon-Mac vom Felsbachtal, Eig.: M. & N. Kroon

Reuen Jeugdklas: aantal deelnemers: 2 / absent 3
ZG 1: Chounic’s Sietse, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

Reuen Tussenklas: aantal deelnemers: 4
U 1, res.CAC-CACIB: Gigantus Hugo v.d. Ekamp Hoeve, Eig.: H.P.A. Loos
U 2: Aragon Ochtendrood, Eig.: P.A.C. Sanders
U 3: Arthos v. Ermstal, Eig.: H.& D. Duckers
G 4: Diesel v. Rasta's Home, Eig.: C.J. de Groot

Teven puppyklas: aantal deelnemers: 2
VB 1: Coco Chanel from Cape Bonavista, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeien
B 2: Happy Famke v.h. Wijkse Bos, Eig.: C.J. de Groot

Teven openklas: aantal deelnemers: 14 / absent: 4
U 1, CAC-CACIB: Zoë fot Ever vom Haus Heswell, Eig.: I. Lambregts
U 2, res.CAC-CACIB: Bieke from the Stock of Cattle, Eig.: M. den Hamer-v. Leenen
U 3: Belle Isle's Newf's Sea of Delight, Eig.: A. Ligtenberg
U 4: Belize v.h. Knuffeloord, Eig.: R. Horn
U: Kwinta Kyra v. Wikinger-Vinland, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeien
U: Navaisha’s Apache Onikeh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
ZG: Elana Iris v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
ZG: Little Creek’s Kleine Compagnie, Eig.: B.J. Blijham & G. Panman
G: De Veldligger’s Coddy-Bear, Eig.: D. v.d. Woerd
G: Two of a Kind’s Deejay, Eig.: A. Bleumink

Teven Jeugdklas: aantal deelnemers: 2
ZG 1: Mi Abishakira Della Casa del'Orso, Eig.: M.R.M. Prins
ZG 2: Chounic’s Jane, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

Teven Tussenklas: aantal deelnemers: 1
U 1: Amber Lady fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. Jorna

Teven Kampioensklas: aantal deelnemers: 1
U 1: Zambia v.h. Knuffeloord, Eig.: R. Horn

logo