KCM The Newf Society, Heteren

KCM The Newf Society, Heteren 13-09-2014, CAC
Keurmeester: Mw. N. Timmermans-Kadenko
Aantal deelnemers: 42

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1
VB 1, Beste pup: Master, Eig.: P. Verelst
B 2: Daan of the Weeping Willow, Eig.: J.F.M.A. Verweijmeren

Reuen openklas, aantal deelnemers: 6

U 1, CAC: Queenslands The Name of the Game, Eig.: E.J. Scheve & G. Scheve-Smalbil

U 2: res. CAC: Innocence v.’t Stolzhof, Eig.: G.A.J. v. Daalen & S. v. Daalen-Marbus

U 3: Belle Isle's Newf's Far Away Eyes, Eig.: A.A.W. Ligtenberg & R.A. v.d. Beek

U 4: Adit Kane v.d. Drentse Beren, Eig.: E.H. Knol-Kats
ZG: Rgun Magic v.d. Foekjuffer, Eig.: C. Looij-Saarloos

ZG: I-Kingston Lode mi Amor, Eig.: P. Verelst

Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 2
U 1: Kanikula’s Eurotruck Jolly Gigant, Eig.: C. Lambregts

ZG 2: We Will Rock You v.d. Gelrehoeve, Eig.: K.M. Wildeman-Buurman & G.C. Wildeman

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 5
U 1: A Black Jack From Close Harmony, Eig.: L. Decker & B.C. Vanderzaken
U 2: Merrybear Earl of England, Eig.: K. & H. Geerts-Verlinden
U 3: A Dandy Man From Close Harmony, Eig.: C. Looij-Saarloos

U 4: Aschwin Hearts of Kings and Queens, Eig.: M. & G. Hesen
U: Unique Edition vom Burgseeli, Eig.: R.A. & F.M.C. Peeters-Pollmann

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 2
U 1: My Big Dream I Am Who I Am, Eig.: C. Lambregts

U 2: Zadok van de Knijpsbrug, Eig.: R.A. v.d. Beek

Reuen veteranenklas, aantal deelnemers: 1

U 1, Beste veteraan: Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction, Eig.: A.A.W. Ligtenberg

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 4 / absent:1
VB 1: Benthen uit het Berenbos, Eig.: B. Aarzen-v. Genabeek
B 2: World Traveler vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker
B 3: Doutzen of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

Teven openklas, aantal deelnemers: 9

U 1, CAC BOB, CW ’14: Phinity v.d. Turfhoeve, Eig.: S. Brouns & F. Hoogstraate

U 2: Haylay v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes
U 3: Qimberly v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F.J.M. Bultman
U 4: Quirine v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F.J.M. Bultman

U: Chatkantarra Shenadoa, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets

U: Holle of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont & J. Verweijmeren

U: Udessa Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
U: Amira v.d. Knijpsbrug, Eig.: B.J. Blijham

U: Mileoak Kafoozalum, Eig.: C.A.S. Hulzing

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 2
U 1: Chatkantarra Yenthe, Eig.: A.J. v.d. Berg

U 2: Chartouche v.h. Reeshof, Eig.: F.G.J. Tholenaar

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 5

U 1, beste jeugdhond, hiermee Nederlands Jeugd kampioen

Afke v.h. Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof

ZG 2: Sjoukje v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Lorijn-v. Koot

ZG 3: Djoney v.h. Reeshof, Eig.: F.G.J. Tholenaar

ZG 4: Soca v. Villa Newfy’s, Eig.: S.E. Schmocker

G:op verzoek verwijderd
Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1, res. CAC: Diamond-Anouk v.’t Hunzedal, Eig.: J.H. v.d. Beek

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 2

U 1: Chatkantarra Papala Pksape Suka, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets

U 2: Merwediek’s Amazing Sem, Eig.: J.G.C.F. v. Damme-v. Boeijen
logo