KCM The Newf Society, Heteren

KCM The Newf Society, Heteren, 29-06-2013
Keurmeester reuen: Mrs. K. Farrar, Keurmeester teven: Dhr. H. Lampe
Aantal inschrijvingen: 57

Reuen babyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1, Beste baby: Egebaeck’s Odin On The Go, Eig.: T. Vroom
VB 2: Boas, Eig.: C. Kuin

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 3

VB 1, Beste pup: We will Rock you v.d. Gelrehoeve, Eig. G.C. Wildeman

VB 2: Baron v.h. Wilmershof, Eig.: R. Disch
VB 3: Merwediek’s Fozzie Bear, Eig.: I. Verstappen

Reuen openklas, aantal deelnemers: 6

U 1, CAC, BOB: I-Kingston Lode mi Amor, Eig.: P. Verelst & A. van Poppel

U 2: Amadeus Mozart de Liberije, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein
U 3: Skogbjörnens Quality of Samson, Eig.: S. Anderson
U 4: New Emperor from a Precious Place, Eig.: N.W. Volmerink & J. Krug

U: Merwediek’s Expreszo, Eig.: A. Kortleve & R. Mandersloot

ZG: In the Mood vom Burgseeli, Eig.: M. Le Duc

Reuen Tussenklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Xandy Gold od Jihlauské Brany, Eig.: R. Bloem-Lubbes

Reuen Jeugdklas, aantal deelnemers: 5
U 1: Iscar of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

U 2: Innocence v.’t Stolzhof, Eig.: S. v. Daalen-Marbus & G.A.J.. v. Daalen

U 3: Makalo Yaro Pro A'mor Fa'ti, Eig: M. Le Duc
U 4: Mr. Tambourineman vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker

U: Queenslands The Name of the Game, Eig.: E.J. Scheve & G. Scheve-Smalbil

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 2

U 1, res. CAC: Cape Lewisporte Highway Patrol, Eig.: J. & D. Counotte-de Vree

U 2: Tommy Lucchese vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker

Reuen veteranenklas, aantal deelnemers: 1

U 1, Beste veteraan: Eddies Cove v.d. Mosa Flu, Eig.: M. de Neeff-Vermeulen

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1

VB 1: A Butterfly Child uit het Berenbos, Eig.: R. Wessels
VB 2: Merwediek’s Frizzle Sizzle, Eig.: M-L. v. Straaten

Teven openklas, aantal deelnemers: 10 / absent: 1

U 1: Nena v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F.J.M. Bultman
U 2: Twillin Gate Jessica, Eig.: P.’& M. Bogaerts

U 3: Vlinder's Magnolia uit het Berenbos, Eig.: I. & R. Wessels
U 4: Believe Uut oons Berehuus, Eig.: P.G. Flinterman

U: Fay v.’t Stolzhof, Eig.: R. Disch

U: Lady Madonna Jelängerjelieber, Eig.: M.R.M. Prins

U: Udessa Jelängerjelieber, Eig.: A. Kortleve
ZG: Numero Uno from a Precious Place, Eig.: N.W. Volmerink & J. Krug
ZG: Calli-Ashley-Luka v.d. Dörpsrand, Eig.: P.J.M. & A. Verrijdt

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 10
U 1: Midnight Lady’s Haute Couture, Eig.: P.Bogaerts & Z. Somos

U 2: Black Bears Avenues Scarlet, Eig.: T. Vroom

U 3: Ollanda v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F.J.M. Bultman
U 4: Haylay v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

U: Florence v.h. Korenbloempad, Eig.: A.H.M. Hol
U: Neska Polita’s Flotte Lotte, Eig.: U. & W. Kuhnen
U: Cape Lewisporte Kiss and Ride, Eig.: S. Hagethorn
U: Amira v.d. Knijpsbrug, Eig.: B.J. Blijham

U: Olleke v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F.J.M. Bultman
ZG: Merel aan de andere kant v.h. Bos, Eig.: A. Kortleve

Teven Jeugdklas, aantal deelnemers: 9 / absent: 1

U 1, Beste jeugdhond: Ginger Ale v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan-Dillema & T.J.F. Zondervan

U 2: Qimberly v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F.J.M. Bultman

U 3: Phinity v.d. Turfhoeve, Eig.: S. Brouns & F. Hoogstraate

ZG 4: Brigitte Biene de Liberije, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein

ZG: Inde of the Weeping Willow, Eig.: W. Bles

ZG: Botha de Liberije, Eig: G.J. Kamphuis
ZG: New Beothuk’s Kiss of Spirit, Eig.: F. Jespers

ZG: Happy Skye de L’Etoile de Cyrise, Eig.: G.A.J.. v. Daalen

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 4

U 1, CAC,Hiermee Nederlands kampioen:Chic and Choc des Oursons du Vent, Eig.: F.A. v. Hamont

U 2, res. CAC: Cannon Bear’s Never Forget, Eig.: C. Baldock & J. Sheridan

U 3: A & B Newfs Hit The Gas, Eig.: J. & D. Counotte-de Vree

U 4: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Mi Abishakira Della Casa del'Orso, Eig.: M.R.M. Prins
logo