Uitslagen CAC/CACIB Eindhoven

Eindhoven 5-2-2006, CAC-CACIB: Keurmeester: Dhr. E. Wieldraaier
aantal inschrijvingen: 47

Reuen puppyklas: aantal deelnemers: 1
VB 1: Heer Hunter v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: E.M. Zegers

Reuen jeugdklas: aantal deelnemers: 6
U 1: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen
U 2: Vercordia’s Don Quichotte, Eig.: A.P. v. Doremalen
ZG 3: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
ZG 4: Pronto Bono v.h. Knosselbos, Eig.: V.C. v. Tiggelen
ZG: Captain Odin v. Schoonouwen, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
G: Skogbjørnen’s Lord Kane, Eig.: A. Sins

Reuen openklas: aantal deelnemers: 6 - absent: 1
U 1: Bono v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
U 2: Orongo Simba v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns
ZG 3: Enzo Ferrari van de Mosa Flu, Eig.: Y.C. Hilkhuysen-Wiessenhaan
ZG 4: Whatever Guards of the Cauliground, Eig.: G. Cornet
G: Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding

Reuen kampioensklas: aantal deelnemers: 4
U 1, CAC-CACIB, BOB: Dartagnon-Mac vom Felsbachtal, Eig.: M. & N. Kroon
U 2: res.CAC-CACIB: Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman
U 3: Amish du Jardin de l'Ours, Eig.: M. Desard
U 4: Arthos v. Ermstal, Eig.: H.& C. Dückers

Reuen veteranenklas: aantal deelnemers: 1
U 1: Beste Veteraan: Dempsey from the Shaddy Bears, Eig.: J.H. Schilders

Teven puppyklas: aantal deelnemers: 2
VB 1: Beste pup: Bear Kimberly v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot-v.Stigt
VB 2: Ashlee, Eig.: W.F. Janssen

Teven jeugdklas: aantal deelnemers: 12 - absent: 1
U 1: Reggio Emilia of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
U 2: Prinses Pip v.d. Berenstal, Eig.: C.S. Verhaag-v. Dijk
U 3: Diesel, Eig.: G. Koster
U 4: Indra v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
U: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers
ZG: Dianah, Eig.: K. Deleye
ZG: Nesta v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren
ZG: Van Rhijn’s Carusanne, Eig.: K.N. Holtrop & D. Nijland
ZG: Prinses Lizzy v.d. Berenstal, Eig.: W.C. Theunissen
ZG: I Am Who I Am Guards of the Cauliground, Eig.: G. Cornet & G. van het Zelfde
ZG: Skogbjørnen’s Lady Kytha, Eig.: A. Sins

Teven openklas: aantal deelnemers: 15 - absent: 2
U 1, CAC-CACIB: Fiona v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
U 2, res.CAC-CACIB: Black Nose Dancer Amo Aislinn Alice, Eig.: A. Vuurman
U 3: Kiki Bella v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren
U 4: Chatkantarra Oiyokipi Suka, Eig.: Y.D. Buijvoets
U: Doeske v.h. Knuffeloord, Eig.: K. Deleye
U: Victoria v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren
U: Nouschka, Eig.: G. Koster
U: Wallstreet shuffle Promise of Gold, Eig.: J.F.L. Witjes
U: Mi Abishakira Della Casa del'Orso, Eig.: M.R.M. Prins
U: Beau v. ’t Hunzedal, Eig.: J.H. & G. v.d. Beek
U: Waythopi Sarafi v.d. Foekjuffer, Eig.: M. Davids
ZG: Englee vd Mosa Flu, Eig.: H. Vermeulen
ZG: Happy Nanouk of Woodworker’s Farm, Eig.: M.W. v.d. Wouw
logo