Uitslagen CAC / CACIB Rotterdam

Rotterdam, 25-08-2012, CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. Seamus Oates (Ierland)
Aantal inschrijvingen 43

Reuen babyklas, aantal deelnemers: 3
VB 1: Johnny Walker v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: J.M. & H.G.L. v.d. Molen
B 2: Chagai Neufibär vom Rhein, Eig.: M. Portengen & J. Meulendijks
B 3: Grand Canadian v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: N.E.D. Rorije

Reuen Jeugdklas, aantal deelnemers: 3
U 1: Xandy Gold od Jihlauské Brany, Eig.: R. Bloem-Lubbes
U 2: Chatkantarra Xi Tauri, Eig.: F. Bonefaas
U 3: Rgun Magic v.d. Foekjuffer, Eig.: C. Looij-Saarloos

Reuen Tussenklas, aantal deelnemers: 3

U 1: Amadeus Mozart de Liberije, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein

U 2: Merwediek’s Expreszo, Eig.: A. Kortleve & R. Mandersloot

ZG 3: Joris v.d. Bloemenjungle, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

Reuen openklas, aantal deelnemers: 7
U 1: My Big Dream I Am Who I Am, Eig.: C. & Y. Ives-Lambregts

U 2: Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg

U 3: Bernhard of the Weeping Willow, Eig.: F.G.J. Tholenaar

U 4: Grizzly Bear Jelängerjelieber, Eig.: J.J. Lamain

ZG: MacMillan De Rocawini, Eig: A. Tienpond-Coppoolse

ZG: Popov Romanov Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot & A. Kortleve

ZG: Zadok van de Knijpsbrug, Eig.: R.A. v.d. Beek

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1

U 1, CAC-CACIB, BOB: Made With Love Magic Moke v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

U 2, res. CAC-res. CACIB: Cape Lewisporte Highway Patrol, Eig.: J. & D. Counotte-de Vree

Teven babyklas, aantal deelnemers: 4

VB 1, Beste baby: Ginger Ale v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan-Dillema & T.J.F. Zondervan
VB 2: Mileoak Kafoozalum, Eig.: C.A.S. Hulzing & B.R. Schrijvers
B 3: Tia Maria v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: J. & A. Hoogendoorn
B 4: Clementine v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: J.J.W. Verton & A.H. v. Dijk

Teven Jeugdklas, aantal deelnemers: 5

U 1: Udessa Jelängerjelieber, Eig.: A. Kortleve

U 2: Bibi Djuba v.d. Drentse Beren, Eig.: E.H. Knol-Kats & H.H. Knol

ZG 3: Elana from Newfy’s Paradise, Eig.: W.F. Janssen
ZG 4: Haylay v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes
ZG: Blossom of a Sparkling Life, Eig.: D. Hoppenbrouwer

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 4

U 1: Holle of the Weeping Willow, Eig.: J.F.M.A.& C. Verweijmeren
U 2: D. Nennsy Askado, Eig.: M.Radziwilowicz

G: Safhira van ’t Amelterbos, Eig.: C. v. Duin-Eerland & H.G. v. Duin

M: Eliza from Newfy’s Paradise, Eig.: W.F. & L. Janssen

Teven openklas, aantal deelnemers: 8

U 1,op verzoek verwijderd
U 2: Nikita v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U 3: Diamond-Anouk v.’t Hunzedal, Eig.: J.H. v.d. Beek

U 4: Paradessa Amy vom Rosendahl, Eig.: L. Decker & B.C. Vanderzaken
U: Procopia v. Tiroca, Eig.: M.M.J. Timman

ZG: Pandora v.’t Amelterbos, Eig.: C. v. Duin-Eerland

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 2
U 1, CAC-CACIB: A & B Newfs Hit The Gas, Eig.: J. & D. Counotte-de Vree
U 2: New Dawn vom Rosendahl, Eig.: N. & E. Stender

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 1

U 1, Beste Veteraan, 2e veteraan best in show: Beau van ‘t Hunzedal, Eig.: J.H. v.d. Beek
logo