Uitslagen CAC / CACIB Leeuwarden

Leeuwarden, CAC-CACIB, 09-04-2012, Keurmeester: Dhr. P. Roosenboom (België)
aantal deelnemers: 40

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 1 / absent: 1

Reuen Jeugdklas, aantal deelnemers: 4


U 1: Easy Denahi from Newfy’s Paradise, Eig.: E.J.E. & T.A.A. Dekker

U 2: Kobus out of Fluffyshouse, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer
ZG 3: Santo from Rimardiaro, Eig.: R. Dijkstra

ZG 4: Amadeus Mozart de Liberije, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein

Reuen Tussenklas, aantal deelnemers: 2

U 1: Krambjörnen's Eye of the Tiger, Eig.: T.E. van Dijk

ZG 2: Adit Kane v.d. Drentse Beren, Eig.: E.H. Knol-Kats

Reuen Openklas, aantal deelnemers: 10 / absent: 1

U 1, CAC-CACIB BOB: Made With Love Magic Moke v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

U 2: Lias Royal Noir von der Rudelsburg, Eig.: A.F.J.M. Bultman

U 3: Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg

U 4: Zadok van de Knijpsbrug, Eig.: R.A. v.d. Beek

U: Obama Odojevski v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren

ZG: Bernhard of the Weeping Willow, Eig.: F.G.J. Tholenaar

ZG: Angel Arturo uut oons Berehuus, Eig.: W. Brinks-Groteboer

ZG: Casa Terranova Adiamo, Eig.: K.P.P. Beintema & P.P.U.J.S. Bies
ZG: Quando du Coin de Menthe, Eig.: A. Rietveld-v. Kralingen
Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 3
U 1, res. CAC-res. CACIB: Hanningfield Touch of Magic, Eig.: J. Sheridan

U 2: Sem Mac Marit De Rocawini, Eig.: H.J. v. Dijk en J. v. Dijk-Meines

U 3: Inary Iron vom Rosendahl, Eig.: B. Graf

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 1

VB 1, Beste pup: Black Bears Avenues Shakira, Eig.: T. & A. Vroom

Teven Jeugdklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1

U 1: Spring of Love vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker
ZG 2: Spring Breeze vom Burgseeli, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamin

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Paradessa Amy vom Rosendahl, Eig.: L. Decker & B.C. Vanderzaken

Teven openklas, aantal deelnemers: 12 / absent: 3

U 1,op verzoek verwijderd

U 2: Janis Joplin v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F.J.M. Bultman

U 3: Chatkantarra Shenadoah, Eig.: Y.D. & J.H.C. Buijvoets

U 4: Amy v.h. Reeshof, Eig.: F.G.J. Tholenaar

U: Madrina vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker
U: Nikita v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U: Cyra Amber fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. de Haan

U: Cinderella vom Burgseeli, Eig.: S.C. Seinstra

U: Diamond-Anouk v.’t Hunzedal, Eig.: J.H. v.d. Beek

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1, CAC-CACIB: Cannon Bear’s Never Forget, Eig.: C. Baldock

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Beauty-Deni Bleu Hills of Couteau, Eig.: R. v.d. Beek
logo