Uitslagen CAC / CACIB AmsterdamWinner

Winner - Amsterdam 26-11-2011 CAC-CACIB
Keurmeester reuen: Dhr. K. Nilsson (Zweden)
Keurmeester teven: Dhr . V.A. v. Raamsdonk
Aantal inschrijvingen: 79

Reuen Babyklas, aantal deelnemers: 1

VB 1: Beste baby: Quinto v.d. Portlandse Beer, Eig.: J.A.P. Brakenhof

Reuen Jeugdklas, aantal deelnemers: 10 / absent: 1

U 1, Jeugd winner 2011: New Angels Kisstheboy, Eig.: D. Haeck

U 2: Krambjörnen's Eye of the Tiger, Eig.: T.E. van Dijk

ZG 3: Onassis Never Forget Ludvig Bär vom Gelderland, Eig.: E. Lindemann & S. Köhler
ZG: Mount Pearl’s Galus Maximus, Eig.: H. Lauer
ZG: Vlinder's Populus uit het Berenbos, Eig.: M. v. Mullem & D.A. Smit

ZG: Amadeus Mozart de Liberije, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein
ZG: Adit Kane v.d. Drentse Beren, Eig.: E.H. Knol-Kats

ZG: Merwediek’s Expreszo, Eig.: A. Kortleve & R. Mandersloot

G: Mount Pearl’s Galileo, Eig.: A. Nieuwland

G: Vlinder's Sorbus uit het Berenbos, Eig.: C.A.C. Kwetters-Beckman

Reuen Tussenklas, aantal deelnemers: 4

U 1, res. CAC-res. CACIB: Made With Love Magic Moke v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

U 2: Tommy Lucchese vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker
ZG 3: Belle Isle’s Newf’s Thru and Thru, Eig.: A. Ligtenberg

G: Edison of the Yunty Bear, Eig.: K.C. & Y.J. v. Haastrecht

Reuen Openklas, aantal deelnemers: 13 / absent: 1
U 1: Belissimo v. Versetal, Eig.: E. Vrösch-Leuchtenberg

U 2: Dream-Dancer Björn v.’t Hunzedal, Eig.: M. Ronde & S. Jacobi

U 3: Hanningfield Touch of Magic, Eig.: J. Sheridan

U 4: Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg

U: Cape Lewisporte Highway Patrol, Eig.: J. & D. Counotte-de Vree

ZG: Zadok van de Knijpsbrug, Eig.: R.A. v.d. Beek

ZG: Belle Isle's Newfs Biggest Mistake, Eig.: A. Ligtenberg
ZG: Harry Belafonte Bär vom Gelderland, Eig.: M. Stieglitz & S. Köhler
ZG: Skogbjörnens Quality of Samson, Eig.: A.P. v. Doremalen & Anderson

ZG: Angel Arturo uut oons Berehuus, Eig.: M. Holleman
G: Balou Ikbendit, Eig.: A. Hacquebord

M: Queenslands Spinning Around, Eig.: M. v. Mullem

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 7

U 1, CAC-CACIB, Winner 2011, BOB: Twillin Gate King of Helluland, Eig.: P.& M. Bogaerts

U 2: Brooklynbear Nijinsky, Eig.: W.J. Dobbin & W.T. & A. Dobbin

U 3: Ursinus Velutus Fuego in Soul, Eig.: E. Vrösch-Leuchtenberg
U 4: Jebisu Jumano Joe vom Rosendahl, Eig.: R. Wild & S. Jacobi

ZG: Lu Kai For Shadows Eternity, Eig.: L. Outi & M. Davids

ZG: Vladimir Jos of the Weeping Willow, Eig.: T. Gautier-van Leuven

ZG: Braveheart’s Ecstasy, Eig.: F. Willer

Reuen veteranenklas, aantal deelnemers: 1
geen kwal.:op verzoek verwijderd


Teven puppyklas, aantal deelnemers: 3
VB 1, Beste pup: Spring Breeze vom Burgseeli, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
VB 2: Very Fairweather’s X’Ticket Boo, Eig.: M.J.H. Schroevers
VB 3: Safhira van ’t Amelterbos, Eig.: C. v. Duin-Eerland & H.G. v. Duin

Teven Jeugdklas, aantal deelnemers: 12 / absent: 1
U 1, Jeugd winster 2011: Ohoi’s Keep The Faith Gunnersnewfs, Eig.: C. Baldock
U 2: Very Fairweather’s Velvet Fay, Eig.: B. Thewissen & G. Salina
U 3: Mount Pearl’s Gallina, Eig.: H. Lauer
U 4: Onassis Jackie Bär vom Gelderland, Eig.: S. Köhler
ZG: Black Bears Avenues Ruby, Eig.: T. & A. Vroom
ZG: Baloubha, Eig.: J. Otter-Bergsma

ZG: Avalon’s Angel Dark Temptation, Eig.: A. Sins
ZG: High Secret Felicia Monchita, Eig.: S. Hagethorn
ZG: Raincoast Dream With A New World, Eig.: M.J.H. Schroevers

ZG: Vlinder's Magnolia uit het Berenbos, Eig.: I. & R. Wessels
ZG: Jippiaje Guards of the Cauligrounds, Eig.: G. Cornet

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 3

U 1: Amy v.h. Reeshof, Eig.: F.G.J. Tholenaar

U 2: Cinderella vom Burgseeli, Eig.: S.C. Seinstra

U 3: Paradessa Amy vom Rosendahl, Eig.: L. Decker & B.C. Vanderzaken
ZG 4: Fais Moi L’Amour de L’Iliade et L´Odyssée, Eig.: M.P. Delaunay

ZG: Djoeke Ikbendit, Eig.: A. Hacquebord

Teven openklas, aantal deelnemers: 15 / absent: 3

U 1: Cannon Bear’s Never Forget, Eig.: C. Baldock & J. Sheridan
U 2: Twillin Gate Indiana, Eig.: P. & M. Bogaerts
U 3: Inge Meisel Bär vom Gelderland, Eig.: S. Köhler

U 4: Chic and Choc des Oursons du Vent, Eig.: F.A. v. Hamont

U: The Liberty Flame v.d. Berenstal, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein

U: Cyra Amber fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. de Haan

U: Diamond-Anouk v.’t Hunzedal, Eig.: J.H. v.d. Beek

U: My Big Dream It Wasn’t Me, Eig.: C. Ives-Lambregts

U: Vlinder's Hommel uit het Berenbos, Eig.: I. & R. Wessels
U: Eldorado Guards of the Cauligrounds, Eig.: G. Cornet & S. Kleverlaan
ZG: Queenslands Gabriella Cilmi, Eig.: A.A. Beekwielder-Visser

ZG: Pandora v.’t Amelterbos, Eig.: C. v. Duin-Eerland

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 4 / absent: 1

U 1, CAC-CACIB, Winster 2011: Brooklynbear Picasso, Eig.: W.J. Dobbin & W.T. & A. Dobbin
U 2, res. CAC-res. CACIB: Join Me Jadis for Shadow’s Eternity, Eig.: P. Niemann & S. & G. Niemann

U 3: Cape Lewisporte Happy Angel, Eig.: D. Haeck

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 2

U 1, Beste veteraan, Veteranen winster 2011: Bieke from the Stock of Cattle, Eig.: M. den Hamer
U 2: Beauty-Deni Bleu Hills of Couteau, Eig.: R. v.d. Beek

logo