Uitslagen CAC Den Bosch, Dogachtigenshow

Dogachtigen, Den Bosch, 23-10-2011, CAC, Aantal inschrijvingen: 78
Keurmeester reuen: dhr. P. v. Montfoort
Keurmeester teven: dhr. J. Vanhummelen

Reuen babyklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1
B 1: Quai v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
B 2: Bill, Eig.: J.H. v. Dijk

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 5

VB 1: Kobus out of Fluffyshouse, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

VB 2: Amadeus Mozart de Liberije, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein

VB 3: Vlinder's Sorbus uit het Berenbos, Eig.: M.A.J. Kwetters & C.A.C. Beckman

B 4: Easy Denahi from Newfy’s Paradise, Eig.: E.J.E. Dekker
B: Symfonie v. Merode Alfven, Eig.: J. Otten

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 10 / absent: 1
U 1: Noah-Bär vom Aichemer Berg, Eig.: D. Arns & C. Hillebrand

U 2: Mount Pearl’s Galileo, Eig.: A. Nieuwland
U 3: Joris v.d. Bloemenjungle, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

ZG 4: Merwediek’s Expreszo, Eig.: A. Kortleve & R. Mandersloot

ZG: Krambjörnen's Eye of the Tiger, Eig.: T.E. van Dijk
ZG: Casa Terranova Baruch Javo, Eig.: K.P.P. Beintema & P.P.U.J.S. Bies

ZG: Jelani-Shami Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus & E. v.d. Beld

ZG: Buddha, Eig.: R. Pranger & A. Pranger- v. Bolderik
ZG: Dodge v. Borghende, Eig.: J. & L. Stommels- v.d. Ploeg

Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 9

U 1: Tommy Lucchese vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker

U 2: Casa Terranova Adiamo, Eig.: K.P.P. Beintema & P.P.U.J.S. Bies
U 3: Caesar Jocor’s Star, Eig.: J.W.J. v.d. Ploeg

ZG 4: Lord Maddox Jelängerjelieber, Eig.: A. de Groot

ZG: Grizzly Bear Jelängerjelieber, Eig.: J.J. Lamain

ZG: Uri vom Riforberg, Eig.: A.M. de Neeff & M. de Neeff-Vermeulen

ZG: Phantom v.d. Negerhut, Eig.: R.M. Baggerman

ZG: In the Mood vom Burgseeli, Eig.: M. Leduc

ZG: Edison of the Yunty Bear, Eig.: K.C. & Y.J. v. Haastrecht

Reuen openklas, aantal deelnemers: 16 / absent: 2

U 1, res. CAC: Wave Seeker’s No More Bets, Eig.: M. Davids

U 2: Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg

U 3: Popov Romanov Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot & A. Kortleve

U 4: Sem Mac Marit De Rocawini, Eig.: H.J. v. Dijk en J. v. Dijk-Meines

U: Cedar Mac Jazz v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: T.J.F. Zondervan & F.H. Zondervan-Dillema

U: Zadok van de Knijpsbrug, Eig.: R.A. v.d. Beek

U: Duncan Mac Kim v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan-Dillema & T.J.F. Zondervan
U: Skogbjörnens Quality of Samson, Eig.: A.P. v. Doremalen & Anderson
U: Angel Arturo uut oons Berehuus, Eig.: M. Holleman

U: Obama Odojevski v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren

ZG: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus

ZG: Casper van Borghende, Eig.: S.A.M. Kuipers

ZG: Homerus Dante Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: G.J. Idzinga-de Jong

ZG: Ulvinho v.h. Knosselbos, Eig.: P.A.C. Sanders

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 3

U 1, CAC, BOB &Best in Show: Lu Kai For Shadows Eternity, Eig.: L. Outi & M. Davids

U 2: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

U 3: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen

Teven babyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1, Beste baby: Queen v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
B 2: Naturel from a Precious Place, Eig.: B. Schut

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 4
VB 1, Beste pup: Spring Breeze vom Burgseeli, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
VB 2: Elana from Newfy’s Paradise, Eig.: W.F. Janssen
VB 3: Eliza from Newfy’s Paradise, Eig.: W.F. Janssen

B 4: Vlinder's Magnolia uit het Berenbos, Eig.: I. & R. Wessels

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 5

ZG 1 Avalon’s Angel Dark Temptation, Eig.: A. Sins
ZG 2: Xanny vom Fichtelgebirge, Eig.: E. Thibaux

ZG 3: Perly Almeta v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

ZG 4: Paradessa Amy vom Rosendahl, Eig.: L. Decker & B.C. Vanderzaken

ZG: Merwediek’s Enya, Eig.: D. te Hennepe

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 4

U 1: Madrina vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker
ZG 2: Charlaila Jocor’s Star, Eig.: J.W.J. v.d. Ploeg
ZG 3: Promise v.h. Wijkse Bos, ig.: F.A.M.R. Vandevoorde
ZG 4: Ons Miljuschka from House of Angel's, Eig.: A.A. & G. v.d. Linden

Teven openklas, aantal deelnemers: 16 / absent: 3

U 1, CAC: Madelief of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
Hiermee is Madelief Nederlands Kampioen

U 2, res. CAC: My Big Dream It Wasn’t Me, Eig.: C. Ives-Lambregts

U 3: Vlinder's Hommel uit het Berenbos, Eig.: I. & R. Wessels

U 4: Cyra Amber fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. de Haan

U: Black Nose Dancer Bayluna, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

U: Chic and Choc des Oursons du Vent, Eig.: F.A. v. Hamont

U: Bellissima De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers

U: Femme Fatale De Rocawini, Eig.: L.A.E. Siroen & E.M. Zegers

ZG: Zazou of the End of the Line, Eig.: T. Gudde

ZG: Belle Ferrari v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot-v.d. Stigt
ZG: Sage of The End of the Line, Eig.: J. Otten

ZG: Lillemarit De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers

ZG: Fay v.’t Stolzhof, Eig.: G. Stinenbosch & R. Disch

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 1

U 1, beste veteraan: Bieke from the Stock of Cattle, Eig.: M. den Hamer
logo