Uitslagen CAC/CACIB Bleiswijk

Bleiswijk, 06-11-2005, CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. M.J.M. Alferink
Aantal inschrijvingen 50

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1: Skogbjornen’s Lord Kane, Eig.: A Sins

Reuen openklas, aantal deelnemers: 9

U 1, CAC-CACIB BOB: Dartagnon-Mac vom Felsbachtal, Eig.: M. & N. Kroon

U 2, res. CAC-CACIB: Benny Bär v. Yamagima, Eig.: H. Kunkel

U 3: Leguardo Della Casa del’Orso, Eig.: W. A.H.A. de Laat

U 4: Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. van Doorn-Lakeman

U: Gonzo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik & T. Kerkhof
U: Chatkantarra Imrahil, Eig.: F. Bonefaas

U: Gerry Greymon von Rosendahl, Eig.: K. Pieper
ZG: Chatkantarra Jedy’s Knight, Eig.: F. Bonefaas

G: New Admiral v. Nikita's Berenbrigade, Eig.: A. Nieuwland

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 4 / absent: 1
U 1: First Impression v.d. Newfysingel, Eig.: M.E.F. v. Santvoort
U 2: Chounic’s Sietse, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
ZG 3: Big Black Bickel Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 5 / absent: 2
ZG 1: Bram van ’t Goltenoord, Eig.: E.M. Pereboom
ZG 2: Danzel from Newfy’s Fortune, Eig.: G. Vanlaere

G 3: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: J. v. Mourik

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 2

U 1: ZZ King of the Heath Lake, Eig.: Fam. Huyskens-Coenen
U 2: Route 66 v. Strait of Belle Isle, Eig.: L. Postel & H. Smit

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1

VB 1, Beste pup: Su Me I’am Guard's of the Cauliground, Eig.: J.J.C. Verhorst
B 2: Shifrah Sya of Abisha’s Place, Eig.: T.J. Molkenboer-Kaptein

Teven openklas, aantal deelnemers: 13 / absent: 2

U 1, CAC-CACIB: Navaisha’s Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U 2: Navaisha’s Apache Onikeh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U 3: Belize v.h. Knuffeloord, Eig.: R. Horn

U 4: Elana Iris v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U: Chounic’s Rosa, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

U: Chounic’s Jane, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
ZG: Fraukje v.d. Turfhoeve, Eig.: C. Verheuvel

ZG: Mi Abishakira Della Casa del'Orso, Eig.: M.R.M. Prins
ZG: Doezel Panda v.h. Berenparadijs, Eig.: B. v.d. Zouwen-Blokx
ZG: Angie v. Strait of Belle Isle, Eig.: H. Smit
G: Chatkantarra Ioreth, Eig.: P. Hirschel & C. Dessing

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 7

U 1, res. CAC-CACIB: Mona Lisa Della Casadel’Orso, Eig.: W.A.H.A. de Laat
U 2: Chanel van Ulvawatri, Eig. : B. v. Guyse-de Wilde

U 3: Coco Chanel from Cape Bonavista, Eig.: J.G.C.F. v. Damme- v. Boeien

U 4: Dolly, Eig.: M. Herman
U: Meggie from Mariner’s Place, Eig.: G.M. de Groot-Root
ZG: Happy Famke v.h. Wijkse Bos, Eig.: C.J. de Groot

ZG: Hester v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 6

U 1: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U 2: Chatkantarra Oiyokipi Suka, Eig.: Y.D. Buijvoets

U 3: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

U 4: From Cordie Creek Dream, Eig.: G. Cordemans
ZG: Winona Adinda v.d. Foekjuffer, Eig.: Y.& J. Buijvoets

ZG: Waythopi Sarafi v.d. Foekjuffer, Eig.: M. Davids

logo