Kampioenschapsclubmatch te Zutphen
Zutphen, KCM, 13-03-2011, Aantal inschrijvingen: 198
Reuen Babyklas, Keurmeester Dhr. H. Lampe, aantal 6
VB 1: Merwediek’s Expreszo, Eig.: A. Kortleve & R. Mandersloot
VB 2: Jelani-Shami Pro-A’Mor Fa’Ti, Eig.: M. Peters-Backus
VB 3: Logan from Madivas, Eig.: F.M.C. & R.A. Peeters-Pollmann
VB 4: Merwediek’s Earl Guinness, Eig.: H.H. van Wijk
VB: Buddha, Eig.: A.M.J. Pranger-van Bolderik & R. Pranger
VB: Black Bears Avenue's Rodger, Eig.: M. de Leau
Reuen Puppyklas, Keurmeester Mevr, J. Janda , aantal 10
VB 1: Onassis never forget Ludvig Bär vom Gelderland, Eig.: E. Lindemann & S. Köhler
VB 2: Krambjornens Eye of the Tiger, Eig.: T.E. van Dijk
VB 3: Black Animals Ursus, Eig.: F. Viefhues
VB 4: Nanook Jaffa vom Aichemer Berg, Eig.: U. & E. Voges
B: Cannon Bear’s Dirty White Boy, Eig.: F. & P. Willer
B: Bonaparte, Eig.: C.M.T. Mosterman
B: Noah-Bär vom Aichemer Berg, Eig.: D. Arns
B: Balthazar, Eig.: K.M. en G.C. Wildeman
B: Jerry Lee of the Heath Lake, Eig.: E. Nabuurs
B: Junior out of Fluffyshouse, Eig.: M. Herman
Reuen Jeugdklas, Keurmeester Dhr. H. Lampe, Aantal 24, absent 1
U 1,beste jeugdhond:Made With Love Magic Moke van Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal
U 2: O´Sullivan vom Rosendahl, Eig.: U. Karrasch
U 3: Little Bears Always One Step Ahead, Eig.: G. Knab & D. Dragon
U 4: Tommy Lucchese vom Burgseeli, Eig.: S.E. Scmocker
U: Uri vom Riforberg, Eig.: M. de Neeff-Vermeulen
U: Arctic-Storm van het Reeshof, Eig.: D. Lievens & G. Ideler
U: Casa Terranova Adiamo, Eig.: K.P.P. Beintema
U: Oberon from House of Angel’s, Eig.: P.P.W. Kiggen
U: La Maison de mon Ami Chepé Gonzales, Eig.: M. Hessink
U: Bins of the Weeping Willow, Eig.: S. Vandamme & S. Bettens
ZG: In the Mood vom Burgseeli, Eig.: M. le Duc
ZG: Edison of the Yunty Bear, Eig.: Y.J. van Haastrecht
ZG: Kingston from the Black Horse, Eig.: J. Lammerts- v. Bueren
ZG: Indigo van Asbjørn, Eig.: M. van de Wouw
ZG: Kenzo from the Black Horse, Eig.: A. Huisman
ZG: Payat van het Wijkse Bos, Eig.: P. Groot
ZG: Lord Maddox Jelängerjelieber, Eig.: A. de Groot
ZG: Dearly Beloved vom Burgseeli, Eig.: J. Algra
ZG: Queenslands I Started A Joke, Eig.: W.G. van Breda
ZG: Ijaro-Chyio Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: I. en J. van Heiningen
ZG: Imbeau Lode mi Amor, Eig.: R.J. Kers
ZG: Ursus Major van de Berenstal, Eig.: H.B. de Jong
uitgesl.: Ice Man of the Heath Lake, Eig.: E. Hofmann
Reuen Tussenklas, Keurmeester Dhr. J. Hiddes, aantal 9
U 1: Obama Odojevski van het Turfveld, Eig.: W.J. van Dooren
U 2: Unkas von den Rußbären, Eig.: D. Reinecke
U 3: Idalgo of the Heath Lake, Eig.: P. Mortier
ZG 4: Angel Armani Uut Oons Berehuus, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
ZG: Grizzly-Bear Jelängerjelieber, Eig.: J.J. Lamain
ZG: Vercordia's Immeraldo, Eig.: J. Padding
ZG: Eduard van 't Stolzhof, Eig.: P. Shearing
G: Ulvinho van het Knosselbos, Eig.: P. Sanders
M: Adorable Easy of A Sparkling Live, Eig.: J. Ronk
Reuen Openklas, Keurmeester Dhr, J. Janda, aantal 42, absent 4
U 1: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot
U 2: Zoë’s Bruine Beer van het Turfveld, Eig.: S.A.M. Kuipers & R. Grijpma
U 3: Dragonhearts Capri Capuccino Sonie, Eig.: G. Knab
U 4: Dreamdancer Björn v.’t Hunzedal, Eig.: M. Ronde en S. Jacobi
U: Mac Intyre de Rocawini, Eig.: H.J. v. Dijk & J. v. Dijk-Meines
U: Zjosh van Tiroca, Eig.: M. Seubring
U: Casper van Borghende, Eig.: R. Grijpma
U: Angel Arturo Uut Oons Berehuus, Eig.: N.F.M. v. Zundert & M.M.A. Holleman
U: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus
U: Lias Royal Noir von der Rudelsburg, Eig.: A.F.J.M. Bultman
U: Ganesha, Eig.: N. Mahieu
U: Popov Romanov Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot & A. Kortleve
U: Ich bin der Michel vom Aichemer Berg, Eig.: D. Arns
U: Gorgeous Sepp from the Black Horse, Eig.: H.J.E. Knops-Tillie
U: Cedar Mac Jazz v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan–Dillema
U: Taurus v.d. Berenstal, Eig.: R. Chlosta & I. Vogel
U: Sem Mac Marit de Rocawini, Eig.: H.J. v. Dijk & J. v. Dijk-Meines
U: Balou Ikbendit, Eig.: A. Hacquebord
U: Jamiro Io vom Aichemer Berg, Eig.: J. Gongolsky
ZG: Duncan Mac Kim v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan–Dillema
ZG: Zadok v.d. Knijpsbrug, Eig.: R.A. van der Beek
ZG: Bonaparte De La Pierre Aux Coqs, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
ZG: Procyon Proske van het Knosselbos, Eig.: N. Mahieu
ZG: Olivier Bommel from Mariners Place, Eig.: F.S. Wijmans & S.M. Wijmans-Visser
ZG: Belle Isle's Newf’s I am Satisfaction, Eig.: A Ligtenberg
ZG: Hottequila out of Fluffyshouse, Eig.: R. Vernaeckt & M. Vanhoe
ZG: Gaetano Jaffa vom Aichemer Berg, Eig.: M.M.E. van Gool
ZG: Grizzly Bear van Asbjørn, Eig.: C.M.T. Mosterman
ZG: Hummer out of Fluffyshouse, Eig.: R. Vandenbroucke
ZG: Frederick Fluweel de Rocawini, Eig.: C.M. Spittel & E.M. Zegers
ZG: Merwediek’s Amazing Santo Arturo, Eig.: A.M.J. Pranger-van Bolderik & R. Pranger
ZG: Belle Isle's Newf’s Dandelion, Eig.: A Ligtenberg
ZG: Hardy Hogán Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding
ZG: Dirk van de Fluukse Veengronden, Eig.: J. Moes
ZG: Homerus-Dante Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: G.J. Idzinga-de Jong
ZG: Ganja out of Fluffyshouse, Eig.: G. Stragier
ZG: Newfgardens One Of Butlers Miracle, Eig.: J. van der Plaat
G: Django de Heicopper, Eig.: A. Disco-Verhoef
Reuen Kampioensklas, Keurmeester Dhr, J. Janda, aantal 12
U 1,beste reu, BOB:Bombay van de Turfhoeve, Eig.: A.F.J.M. Bultman
U 2: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont & W. Bles
U 3: Poemba van het Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer
U 4: From Cordie Creek Fletcher, Eig.: P. Mortier
U: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. van Doorn-Lakeman
U: Braveheart’s Ecstasy, Eig.: F. & P. Willer
U: Indigo van de Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U: Dagobert Duck Bär vom Gelderland, Eig.: H. Holter
U: Levi-Sky vom Rosendahl, Eig.: M. Schlütter
U: Helios our Dream For Shadow`s Eternity, Eig.: H. & H-G. Busmann
U:op verzoek verwijderd
U: Teddybär v.d. Berenstal, Eig.: R. & W. van Gestel
Reuen Veteranenklas, Keurmeester Dhr. J. Hiddes, aantal 2
U 1,res. CAC, beste veteraan:Olivier Bommel van de Berenstal, Eig.: R.G.M. van Doorn-Lakeman
U 2: Loebas, Eig.: J.C.M. Kuenen
Teven Babyklas, Keurmeester Mevr, J. Janda, Aantal 9, absent 3
VB 1,beste baby:Maya von Baywatch, Eig.: M. & M. Stehning
VB 2: Ladouche from Madivas, Eig.: M. Davids
B 3: Merwediek’s Enya Vatou, Eig.: D. te Hennepe
B 4: Merwediek’s Esmee, Eig.: F. Jorna
B: Black Bears Avenue's Ruby, Eig.: T. Vroom
B: Casa Terranova Bacyra Jamila, Eig.: H. Garst
Teven puppyklas, Keurmeester Dhr. H. Lampe, aantal 4, absent 1
VB 1,beste puppy:Pearly Almeta van Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal
VB 2: Onassis Jackie Bär vom Gelderland, Eig.: S. Köhler
VB 3: Jamaica out of Fluffyshouse, Eig.: G. Stragier
Teven Jeugdklas, Keurmeester Dhr. J. Hiddes, aantal 4, absent 1
U 1: Universal Dream van de Berenstal, Eig.: B. Mienis
U 2: Lady Madonna Jelängerjelieber, Eig.: M.R.M. Prins
U 3: Madrina vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker
U 4: Venga van het Korenbloempad, Eig.: A.H.M. Hol
U: Uriëlla Melody van de Berenstal, Eig.: D. Willemsen-Klaver
U: Eline of the Yunty Bear, Eig.: T. v.d. Gulik-Kok
ZG: Nina Kaya Frenja van de Ekamp Hoeve, Eig.: M. Eikelenboom
ZG: Paradessa Amy vom Rosendahl, Eig.: L. Decker & B.C. Vanderzaken
ZG: Amy van het Reeshof, Eig.: F.G.J. Tholenaar
ZG: Heal the World of the Weeping Willow, Eig.: P. Braat
ZG: Xindy vom Fichtelgebirge, Eig.: C.M. Baguette
ZG: Eleonora Elise De La Pierre Aux Coqs, Eig.: M. Koning-Hof
G: Djoeke Ikbendit, Eig.: A. Hacquebord
G: Promise van het Wijkse Bos, Eig.: F.A.M.R. Vandevoorde
G: Felicita des Oursons de l´Océan, Eig.: S. Bettens
Teven Tussenklas, Keurmeester Mevr, J. Janda , aantal 15, absent 1
U 1,res. CAC:Madelief of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont & W. Bles
U 2: High-Five van de Turfhoeve, Eig.: A.F.J.M. Bultman
U 3: My Big Dream It Wasn’t Me, Eig.: Y. & C. Ives- Lambregts
U 4: Isla Bonita of the Heath Lake, Eig.: L. Huyskens
U: Vlinders Hommel uit het Berenbos, Eig.: R. & I. Wessels
U: Fay van 't Stolzhof, Eig.: G. Stinenbosch & R Disch
U: Dark-Angel van’t Hunzedal, Eig.: J.H. & G. v.d. Beek
U: de Veldliggers Hinde, Eig.: G.E. Hofs
ZG: Elana van 't Stolzhof, Eig.: J.J.M. de Lange & R. Bloem-Lubbes
ZG: Diamond-Anouk van’t Hunzedal, Eig.: J.H. & G. v.d. Beek
ZG: Angel Aissa uut oons Berehuus, Eig.: T.S. & J.J. Broekhuizen
ZG: Dancing-Chanel van`t Hunzedal, Eig.: E.J. Scheve & G. Scheve-Smalbil
ZG: Lovely Brown Pearl of the Sweet Lake, Eig.: A.R.E. v. Katwijk-Spruijt & A.C.A.H. Spruijt
ZG: Leonore Pearl of the Sweet Lake, Eig.: L.D. Rotee
ZG: Ipanema van Tiroca, Eig.: M. Van Yseren
Teven Openklas, Keurmeester Dhr. J. Wauben, aantal 34, absent 3
U 1,CAC:Humaira from the Black Horse, Eig.: R. Brouwer
U 2: Eline van de Turfhoeve, Eig.: A.H.M. Hol
U 3: Klaske van de Portlandse Beer, Eig.:.L.F. van Lopik
U 4: Kroos-Family’s April Love, Eig.: I. & H. Kroos
U: Cyra Amber fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. de Haan
U: Noortje van het Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
U: Lillemarit de Rocawini, Eig.: E.M. Zegers
U: Luna van de Portlandse Beer, Eig.: F.G.J. Tholenaar
U: Djarra van 't Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes & S. van Daalen-Marbus
U: Jana von der Bernde, Eig.: M. & M. Stehning
U: Chounic’s Jutta, Eig.: C.M. Slob
U: Miss Sugar Snaps Jelängerjelieber, Eig.: R. Groters
U: Skogbjǿrnen’s Noble Surprise, Eig.: E. Doremalen-van de Casteele
ZG: de Veldliggers Ginger, Eig.: C. van de Water
ZG: Queenslands Gabriella Cilmi, Eig.: A.A. Beekwielder-Visser
ZG: Bellissima de Rocawini, Eig.: E.M. Zegers
ZG: Jikke van het Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
ZG: Hira Amira Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman
ZG: Lola Ferrari van de Zwarte Gigantjes, Eig.: J. & A. Hoogendoorn
ZG: Kiki Bella van het Turfveld, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns & M. Seubring
ZG: Belle Ferrari v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot-v.d. Stigt
ZG: Ciana van het Goltenoord, Eig.: J.A.G.M. van Laarhoven
ZG: Georgina van Tiroca, Eig.: J.M. van der Horst van Haestregt
ZG: Blossom van 't Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes
ZG: Gymbya Senna van Tiroca, Eig.: L. Decker & B.C. Vanderzaken
ZG: Coco Chanel van het Turfveld, Eig.: K.M. Wildeman
ZG: Bear Kimberley v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: Kloot-v.d.Stigt, C.B. & W. Kloot
ZG: Galadriel out of Fluffyshouse, Eig.: M. Herman
ZG: La Maison de mon Ami Bubble Gum, Eig.: L. Bosscher-Hessink
ZG: Hirse van het Knuffeloord, Eig.: Kathy Deleye
ZG: Heika out of Fluffyshouse, Eig.: B. Witdouck
Teven Kampioensklas, Keurmeester Dhr. J. Wauben, aantal 3
U 1: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman
U 2: Gloria Xena Bär vom Schmölderpark, Eig.: A.H.M. Hol
U 3: Kamp. Topmast’s Canadian Beauty, Eig.: I. & H. Kroos
Teven Veteranenklas, Keurmeester Dhr. H. Lampe, aantal 8
U 1: Bieke from the Stock of Cattle , Eig.: J.M. den Hamer, C. Vantorre en P. v. Overbeek
U 2: Tessa van het Hoogveen, Eig.: J. Lammerts- v. Bueren
U 3: Butzybardo Phare Ile-Belle-Mer, Eig.: B. Witdouck
U 4: Xhayenne from Bobo's Home, Eig.: M. Peters-Backus
U: Heidi van Tiroca, Eig.: B.M. Wijmans
U: Kaysa Esamor van de Bisschopsberg, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
U: Gracia Luna Berenbont, Eig.: A.J.J.M. Kroeze
ZG: Discovered by off Kosa's Place, Eig.: J. v. Vulpen
Zutphen, KCM, 13-03-2011, Aantal inschrijvingen: 198
Reuen Babyklas, Keurmeester Dhr. H. Lampe, aantal 6
VB 1: Merwediek’s Expreszo, Eig.: A. Kortleve & R. Mandersloot
VB 2: Jelani-Shami Pro-A’Mor Fa’Ti, Eig.: M. Peters-Backus
VB 3: Logan from Madivas, Eig.: F.M.C. & R.A. Peeters-Pollmann
VB 4: Merwediek’s Earl Guinness, Eig.: H.H. van Wijk
VB: Buddha, Eig.: A.M.J. Pranger-van Bolderik & R. Pranger
VB: Black Bears Avenue's Rodger, Eig.: M. de Leau
Reuen Puppyklas, Keurmeester Mevr, J. Janda , aantal 10
VB 1: Onassis never forget Ludvig Bär vom Gelderland, Eig.: E. Lindemann & S. Köhler
VB 2: Krambjornens Eye of the Tiger, Eig.: T.E. van Dijk
VB 3: Black Animals Ursus, Eig.: F. Viefhues
VB 4: Nanook Jaffa vom Aichemer Berg, Eig.: U. & E. Voges
B: Cannon Bear’s Dirty White Boy, Eig.: F. & P. Willer
B: Bonaparte, Eig.: C.M.T. Mosterman
B: Noah-Bär vom Aichemer Berg, Eig.: D. Arns
B: Balthazar, Eig.: K.M. en G.C. Wildeman
B: Jerry Lee of the Heath Lake, Eig.: E. Nabuurs
B: Junior out of Fluffyshouse, Eig.: M. Herman
Reuen Jeugdklas, Keurmeester Dhr. H. Lampe, Aantal 24, absent 1
U 1,beste jeugdhond:Made With Love Magic Moke van Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal
U 2: O´Sullivan vom Rosendahl, Eig.: U. Karrasch
U 3: Little Bears Always One Step Ahead, Eig.: G. Knab & D. Dragon
U 4: Tommy Lucchese vom Burgseeli, Eig.: S.E. Scmocker
U: Uri vom Riforberg, Eig.: M. de Neeff-Vermeulen
U: Arctic-Storm van het Reeshof, Eig.: D. Lievens & G. Ideler
U: Casa Terranova Adiamo, Eig.: K.P.P. Beintema
U: Oberon from House of Angel’s, Eig.: P.P.W. Kiggen
U: La Maison de mon Ami Chepé Gonzales, Eig.: M. Hessink
U: Bins of the Weeping Willow, Eig.: S. Vandamme & S. Bettens
ZG: In the Mood vom Burgseeli, Eig.: M. le Duc
ZG: Edison of the Yunty Bear, Eig.: Y.J. van Haastrecht
ZG: Kingston from the Black Horse, Eig.: J. Lammerts- v. Bueren
ZG: Indigo van Asbjørn, Eig.: M. van de Wouw
ZG: Kenzo from the Black Horse, Eig.: A. Huisman
ZG: Payat van het Wijkse Bos, Eig.: P. Groot
ZG: Lord Maddox Jelängerjelieber, Eig.: A. de Groot
ZG: Dearly Beloved vom Burgseeli, Eig.: J. Algra
ZG: Queenslands I Started A Joke, Eig.: W.G. van Breda
ZG: Ijaro-Chyio Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: I. en J. van Heiningen
ZG: Imbeau Lode mi Amor, Eig.: R.J. Kers
ZG: Ursus Major van de Berenstal, Eig.: H.B. de Jong
uitgesl.: Ice Man of the Heath Lake, Eig.: E. Hofmann
Reuen Tussenklas, Keurmeester Dhr. J. Hiddes, aantal 9
U 1: Obama Odojevski van het Turfveld, Eig.: W.J. van Dooren
U 2: Unkas von den Rußbären, Eig.: D. Reinecke
U 3: Idalgo of the Heath Lake, Eig.: P. Mortier
ZG 4: Angel Armani Uut Oons Berehuus, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
ZG: Grizzly-Bear Jelängerjelieber, Eig.: J.J. Lamain
ZG: Vercordia's Immeraldo, Eig.: J. Padding
ZG: Eduard van 't Stolzhof, Eig.: P. Shearing
G: Ulvinho van het Knosselbos, Eig.: P. Sanders
M: Adorable Easy of A Sparkling Live, Eig.: J. Ronk
Reuen Openklas, Keurmeester Dhr, J. Janda, aantal 42, absent 4
U 1: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot
U 2: Zoë’s Bruine Beer van het Turfveld, Eig.: S.A.M. Kuipers & R. Grijpma
U 3: Dragonhearts Capri Capuccino Sonie, Eig.: G. Knab
U 4: Dreamdancer Björn v.’t Hunzedal, Eig.: M. Ronde en S. Jacobi
U: Mac Intyre de Rocawini, Eig.: H.J. v. Dijk & J. v. Dijk-Meines
U: Zjosh van Tiroca, Eig.: M. Seubring
U: Casper van Borghende, Eig.: R. Grijpma
U: Angel Arturo Uut Oons Berehuus, Eig.: N.F.M. v. Zundert & M.M.A. Holleman
U: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus
U: Lias Royal Noir von der Rudelsburg, Eig.: A.F.J.M. Bultman
U: Ganesha, Eig.: N. Mahieu
U: Popov Romanov Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot & A. Kortleve
U: Ich bin der Michel vom Aichemer Berg, Eig.: D. Arns
U: Gorgeous Sepp from the Black Horse, Eig.: H.J.E. Knops-Tillie
U: Cedar Mac Jazz v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan–Dillema
U: Taurus v.d. Berenstal, Eig.: R. Chlosta & I. Vogel
U: Sem Mac Marit de Rocawini, Eig.: H.J. v. Dijk & J. v. Dijk-Meines
U: Balou Ikbendit, Eig.: A. Hacquebord
U: Jamiro Io vom Aichemer Berg, Eig.: J. Gongolsky
ZG: Duncan Mac Kim v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan–Dillema
ZG: Zadok v.d. Knijpsbrug, Eig.: R.A. van der Beek
ZG: Bonaparte De La Pierre Aux Coqs, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
ZG: Procyon Proske van het Knosselbos, Eig.: N. Mahieu
ZG: Olivier Bommel from Mariners Place, Eig.: F.S. Wijmans & S.M. Wijmans-Visser
ZG: Belle Isle's Newf’s I am Satisfaction, Eig.: A Ligtenberg
ZG: Hottequila out of Fluffyshouse, Eig.: R. Vernaeckt & M. Vanhoe
ZG: Gaetano Jaffa vom Aichemer Berg, Eig.: M.M.E. van Gool
ZG: Grizzly Bear van Asbjørn, Eig.: C.M.T. Mosterman
ZG: Hummer out of Fluffyshouse, Eig.: R. Vandenbroucke
ZG: Frederick Fluweel de Rocawini, Eig.: C.M. Spittel & E.M. Zegers
ZG: Merwediek’s Amazing Santo Arturo, Eig.: A.M.J. Pranger-van Bolderik & R. Pranger
ZG: Belle Isle's Newf’s Dandelion, Eig.: A Ligtenberg
ZG: Hardy Hogán Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding
ZG: Dirk van de Fluukse Veengronden, Eig.: J. Moes
ZG: Homerus-Dante Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: G.J. Idzinga-de Jong
ZG: Ganja out of Fluffyshouse, Eig.: G. Stragier
ZG: Newfgardens One Of Butlers Miracle, Eig.: J. van der Plaat
G: Django de Heicopper, Eig.: A. Disco-Verhoef
Reuen Kampioensklas, Keurmeester Dhr, J. Janda, aantal 12
U 1,beste reu, BOB:Bombay van de Turfhoeve, Eig.: A.F.J.M. Bultman
U 2: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont & W. Bles
U 3: Poemba van het Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer
U 4: From Cordie Creek Fletcher, Eig.: P. Mortier
U: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. van Doorn-Lakeman
U: Braveheart’s Ecstasy, Eig.: F. & P. Willer
U: Indigo van de Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U: Dagobert Duck Bär vom Gelderland, Eig.: H. Holter
U: Levi-Sky vom Rosendahl, Eig.: M. Schlütter
U: Helios our Dream For Shadow`s Eternity, Eig.: H. & H-G. Busmann
U:op verzoek verwijderd
U: Teddybär v.d. Berenstal, Eig.: R. & W. van Gestel
Reuen Veteranenklas, Keurmeester Dhr. J. Hiddes, aantal 2
U 1,res. CAC, beste veteraan:Olivier Bommel van de Berenstal, Eig.: R.G.M. van Doorn-Lakeman
U 2: Loebas, Eig.: J.C.M. Kuenen
Teven Babyklas, Keurmeester Mevr, J. Janda, Aantal 9, absent 3
VB 1,beste baby:Maya von Baywatch, Eig.: M. & M. Stehning
VB 2: Ladouche from Madivas, Eig.: M. Davids
B 3: Merwediek’s Enya Vatou, Eig.: D. te Hennepe
B 4: Merwediek’s Esmee, Eig.: F. Jorna
B: Black Bears Avenue's Ruby, Eig.: T. Vroom
B: Casa Terranova Bacyra Jamila, Eig.: H. Garst
Teven puppyklas, Keurmeester Dhr. H. Lampe, aantal 4, absent 1
VB 1,beste puppy:Pearly Almeta van Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal
VB 2: Onassis Jackie Bär vom Gelderland, Eig.: S. Köhler
VB 3: Jamaica out of Fluffyshouse, Eig.: G. Stragier
Teven Jeugdklas, Keurmeester Dhr. J. Hiddes, aantal 4, absent 1
U 1: Universal Dream van de Berenstal, Eig.: B. Mienis
U 2: Lady Madonna Jelängerjelieber, Eig.: M.R.M. Prins
U 3: Madrina vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker
U 4: Venga van het Korenbloempad, Eig.: A.H.M. Hol
U: Uriëlla Melody van de Berenstal, Eig.: D. Willemsen-Klaver
U: Eline of the Yunty Bear, Eig.: T. v.d. Gulik-Kok
ZG: Nina Kaya Frenja van de Ekamp Hoeve, Eig.: M. Eikelenboom
ZG: Paradessa Amy vom Rosendahl, Eig.: L. Decker & B.C. Vanderzaken
ZG: Amy van het Reeshof, Eig.: F.G.J. Tholenaar
ZG: Heal the World of the Weeping Willow, Eig.: P. Braat
ZG: Xindy vom Fichtelgebirge, Eig.: C.M. Baguette
ZG: Eleonora Elise De La Pierre Aux Coqs, Eig.: M. Koning-Hof
G: Djoeke Ikbendit, Eig.: A. Hacquebord
G: Promise van het Wijkse Bos, Eig.: F.A.M.R. Vandevoorde
G: Felicita des Oursons de l´Océan, Eig.: S. Bettens
Teven Tussenklas, Keurmeester Mevr, J. Janda , aantal 15, absent 1
U 1,res. CAC:Madelief of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont & W. Bles
U 2: High-Five van de Turfhoeve, Eig.: A.F.J.M. Bultman
U 3: My Big Dream It Wasn’t Me, Eig.: Y. & C. Ives- Lambregts
U 4: Isla Bonita of the Heath Lake, Eig.: L. Huyskens
U: Vlinders Hommel uit het Berenbos, Eig.: R. & I. Wessels
U: Fay van 't Stolzhof, Eig.: G. Stinenbosch & R Disch
U: Dark-Angel van’t Hunzedal, Eig.: J.H. & G. v.d. Beek
U: de Veldliggers Hinde, Eig.: G.E. Hofs
ZG: Elana van 't Stolzhof, Eig.: J.J.M. de Lange & R. Bloem-Lubbes
ZG: Diamond-Anouk van’t Hunzedal, Eig.: J.H. & G. v.d. Beek
ZG: Angel Aissa uut oons Berehuus, Eig.: T.S. & J.J. Broekhuizen
ZG: Dancing-Chanel van`t Hunzedal, Eig.: E.J. Scheve & G. Scheve-Smalbil
ZG: Lovely Brown Pearl of the Sweet Lake, Eig.: A.R.E. v. Katwijk-Spruijt & A.C.A.H. Spruijt
ZG: Leonore Pearl of the Sweet Lake, Eig.: L.D. Rotee
ZG: Ipanema van Tiroca, Eig.: M. Van Yseren
Teven Openklas, Keurmeester Dhr. J. Wauben, aantal 34, absent 3
U 1,CAC:Humaira from the Black Horse, Eig.: R. Brouwer
U 2: Eline van de Turfhoeve, Eig.: A.H.M. Hol
U 3: Klaske van de Portlandse Beer, Eig.:.L.F. van Lopik
U 4: Kroos-Family’s April Love, Eig.: I. & H. Kroos
U: Cyra Amber fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. de Haan
U: Noortje van het Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
U: Lillemarit de Rocawini, Eig.: E.M. Zegers
U: Luna van de Portlandse Beer, Eig.: F.G.J. Tholenaar
U: Djarra van 't Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes & S. van Daalen-Marbus
U: Jana von der Bernde, Eig.: M. & M. Stehning
U: Chounic’s Jutta, Eig.: C.M. Slob
U: Miss Sugar Snaps Jelängerjelieber, Eig.: R. Groters
U: Skogbjǿrnen’s Noble Surprise, Eig.: E. Doremalen-van de Casteele
ZG: de Veldliggers Ginger, Eig.: C. van de Water
ZG: Queenslands Gabriella Cilmi, Eig.: A.A. Beekwielder-Visser
ZG: Bellissima de Rocawini, Eig.: E.M. Zegers
ZG: Jikke van het Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
ZG: Hira Amira Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman
ZG: Lola Ferrari van de Zwarte Gigantjes, Eig.: J. & A. Hoogendoorn
ZG: Kiki Bella van het Turfveld, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns & M. Seubring
ZG: Belle Ferrari v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot-v.d. Stigt
ZG: Ciana van het Goltenoord, Eig.: J.A.G.M. van Laarhoven
ZG: Georgina van Tiroca, Eig.: J.M. van der Horst van Haestregt
ZG: Blossom van 't Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes
ZG: Gymbya Senna van Tiroca, Eig.: L. Decker & B.C. Vanderzaken
ZG: Coco Chanel van het Turfveld, Eig.: K.M. Wildeman
ZG: Bear Kimberley v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: Kloot-v.d.Stigt, C.B. & W. Kloot
ZG: Galadriel out of Fluffyshouse, Eig.: M. Herman
ZG: La Maison de mon Ami Bubble Gum, Eig.: L. Bosscher-Hessink
ZG: Hirse van het Knuffeloord, Eig.: Kathy Deleye
ZG: Heika out of Fluffyshouse, Eig.: B. Witdouck
Teven Kampioensklas, Keurmeester Dhr. J. Wauben, aantal 3
U 1: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman
U 2: Gloria Xena Bär vom Schmölderpark, Eig.: A.H.M. Hol
U 3: Kamp. Topmast’s Canadian Beauty, Eig.: I. & H. Kroos
Teven Veteranenklas, Keurmeester Dhr. H. Lampe, aantal 8
U 1: Bieke from the Stock of Cattle , Eig.: J.M. den Hamer, C. Vantorre en P. v. Overbeek
U 2: Tessa van het Hoogveen, Eig.: J. Lammerts- v. Bueren
U 3: Butzybardo Phare Ile-Belle-Mer, Eig.: B. Witdouck
U 4: Xhayenne from Bobo's Home, Eig.: M. Peters-Backus
U: Heidi van Tiroca, Eig.: B.M. Wijmans
U: Kaysa Esamor van de Bisschopsberg, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
U: Gracia Luna Berenbont, Eig.: A.J.J.M. Kroeze
ZG: Discovered by off Kosa's Place, Eig.: J. v. Vulpen