Uitslagen CAC / CACIB Wijchen

Wijchen, 13 december 2010, Keurmeester: Mevr. W. v. Deyl
Aantal inschrijvingen: 46

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 1

VB 1: James Brown v.d. Turfhoeve, Eig.: C. & C. Verheuvel

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Obama Odojevski v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren

U 2: Lias Royal Noir von der Rudelsburg, Eig.: A. Bultman
ZG 3: Queenslands I Started a Joke, Eig.: W.G. & O.C.M.J. v. Breda
ZG 4: Ursus Major v.d. Berenstal, Eig.: H.B. de Jong

ZG: Kingston from the Black Horse, Eig.: J. Lammerts-v. Bueren

ZG: Indigo van Asbjørn, Eig.: M. van de Wouw

Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1

U 1: Sem Mac Marit De Rocawini, Eig.: H.J. v. Dijk en J. v. Dijk-Meines

U 2: Gismo Bär vom Ermstal, Eig.: R. Dietzenbacher

Reuen openklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 1

U 1, CAC-CACIB BOB, BIG 3: Teddybär v.d. Berenstal, Eig.: R. & W. van Gestel

U 2, res. CAC-res. CACIB,Hiermee Nederlands Kampioen
Indigo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U 3: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus

U 4: Duncan Mac Kim v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan-Dillema

U: Cartoon Boy Cartman des Oursons du Vent, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal

ZG: Iricos from the Black Horse, Eig.: G. Verdeuzeldonk
Gediskwal.: Al Capone Neufibär vom Rhein, Eig.: M. Portengen & J. Meulendijks

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Whinner of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1, Beste Pup: Lady Madonna Jelängerjelieber, Eig.: M.R.M. Prins
VB 2: Bonaly Neufibär vom Rhein, Eig.: D. Uebelhart

VB 3: Paradessa Amy vom Rosendahl, Eig.: L. Decker & B.C. Vanderzaken

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 4 / absent: 1
ZG 1: Venga van het Korenbloempad, Eig.: A.H.M. Hol
ZG 2: Nikita v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

ZG 3: Eleonora Elise de la Pierre Aux Coqs, Eig.: M. Koning-Hof

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 5

U 1: Madelief of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

U 2: Vlinder's Hommel uit het Berenbos, Eig.: I. & R. Wessels

ZG 3: Lillemarit De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers

ZG 4: Bellissima De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers

ZG: Iris de Zandvijver, Eig.: R. Declerck

Teven openklas, aantal deelnemers: 14 / absent: 1

U 1, CAC-CACIB: Flipje v.h. Berenparadijs, Eig.: H. Brandon & J.H. v. Hal

U 2, res.CAC-res.CACIB: Indra v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik

U 3: Chic and Choc des Oursons du Vent, Eig. : F.A. v. Hamont

U 4: Cyra Amber fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. de Haan

U: Chayenne from Newfy´s Paradise, Eig.: W.F. Janssen

U: Noortje v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
U: Henri und Eliza’s Lesley, Eig.: D. Uebelhart

U: Abbigale Neufibär vom Rhein, Eig.: D. Uebelhart

U: Kivisilmam Monitoimikone, Eig.: B. & A. Salmelin

ZG: Belle Ferrari v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot –v.d. Stigt
ZG: Georgina v. Tiroca, Eig.: J.M. van der Horst

G: Pandora v.’t Amelterbos, Eig.: C. v. Duin-Eerland

G: Ashley, Eig.: P.J.M. & A. Verrijdt

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1
ZG: Larinkalion Huomiongohde, Eig.: B. & A. Salmelin
logo