Uitslagen CAC / CACIB AmsterdamWinner

Winner Amsterdam 27 november 2010, Aantal inschrijvingen: 59

Keurmeester reuen: J. Wauben
Keurmeester teven: J. Schepers

Reuen puppyklas, aantal deelnemers: 2

VB 1: James Brown v.d. Turfhoeve, Eig.: C. & C. Verheuvel

VB 2: La Maison de Mon Ami Chepé Gonzales, Eig.: M. Hessink

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 10
U 1, Res. CAC, Jeugd winner ’10,Hiermee Nederlands jeugdkampioen:

Lias Royal Noir von der Rudelsburg, Eig.: A. Bultman

U 2: Angel Arturo uut oons Berehuus, Eig.: N. v. Zundert & M. Holleman

U 3: Obama Odojevski v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren

U 4: Wave Seeker’s No More Bets, Eig.: O. Lius & M. Davids

ZG: Grizzly Bear Jelängerjelieber, Eig.: J.J. Lamain

ZG: Edison of the Yunty Bear, Eig.: K.C. & Y.J. v. Haastrecht

ZG: Ulvinho v.h. Knosselbos, Eig.: P.A.C. Sanders

ZG: In the Mood vom Burgseeli, Eig.: M. Leduc
ZG: Casa Terranova Adiamo, Eig.: K.P.P. Beintema & P.P.U.J.S. Bies
ZG: Queenslands I Started a Joke, Eig.: W.G. & O.C.M.J. v. Breda

Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 3

U 1: Popov Romanov Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot & A. Kortleve

U 2: Sem Mac Marit De Rocawini, Eig.: H.J. v. Dijk en J. v. Dijk-Meines
G: Indy Illamar v. Rasta’s Home, Eig.: K.C. & Y.J. v. Haastrecht

Reuen openklas, aantal deelnemers: 9
U 1, CAC-CACIB BOB, Winner ’10,Hiermee Ned. en Int. Kampioen:

Teddybär v.d. Berenstal, Eig.: R. & W. van Gestel

U 2: Indigo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U 3: Island Princ Extraordinary, Eig.: D. Tibor

U 4: Duncan Mac Kim v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan-Dillema

U: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus

ZG: Cartoon Boy Cartman des Oursons du Vent, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal

ZG: Zadok van de Knijpsbrug, Eig.: R.A. v.d. Beek

ZG: Captain James the Black Golden Bear, Eig.: M. Hessink

G: Queenslands Spinning Around, Eig.: M. & P. Mullem

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 3

U 1, res. CACIB: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. van Doorn-Lakeman

U 2: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

U 3:op verzoek verwijderd


Reuen veteranenklas, aantal deelnemers: 1
U 1, Beste veteraan, Vet. winner ’10, Res. Vet. BIS:

Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. van Doorn-Lakeman

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 2

VB 1, Beste pup: Paradessa Amy vom Rosendahl, Eig.: L. Decker & B.C. Vanderzaken

VB 2: Amy v.h. Reeshof, Eig.: F.G.J. Tholenaar

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 5 / absent: 1

U 1, Jeugd winster 2010: Universal Dream v.d. Berenstal, Eig.: B.M. Mienis

U 2: Belicia v. Aublackmar, Eig.: F.M.R. Lahaije

ZG 3: op verzoek verwijderd
 
ZG 4: Kivisilmam Navigaattori, Eig.: C. Reich & B. Salmelin

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 3

U 1: Madelief of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

U 2: Vlinder's Hommel uit het Berenbos, Eig.: I. & R. Wessels

ZG 3: Lillemarit De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers

Teven openklas, aantal deelnemers: 19 / absent: 2

U 1, CAC-CACIB, winster ’10: Humaïra from the Black Horse, Eig.: R. Brouwer

U 2, res. CAC-res-CACIB,Hiermee Nederlands kampioen:
Indra v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik

U 3: The Liberty Flame v.d. Berenstal, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein

U 4: Djarra v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes & S. v. Daalen-Marbus

U: Luna v.d. Portlandse Beer, Eig.: F.G.J. Tholenaar
U: Queenslands Amy McDonald, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld

U: Chayenne from Newfy´s Paradise, Eig.: W.F. Janssen

U: Kivisilmam Monitoimikone, Eig.: B. & A. Salmelin

U: de Veldliggers Ginger, Eig.: C. v.d. Water

U: Cyra Amber fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. de Haan

U: Zazou of the End of the Line, Eig.: T. Gudde
ZG: Queenslands Gabriella Cilmi, Eig.: A.A. Beekwielder-Visser

ZG: Hera van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats

G: Belle Ferrari v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot –v.d. Stigt
ZG: La Maison de Mon Ami Betty Boop, Eig.: M. Hessink
ZG: Alexia v. Aublackmar, Eig.: M.L.M. Beaumont

ZG: Pandora v.’t Amelterbos, Eig.: C. v. Duin-Eerland

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

logo