Uitslagen CAC/CACIB Maastricht

Maastricht, 17-09-2005, CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. R. Doedijns
Aantal inschrijvingen 46

Reuen openklas, aantal deelnemers: 10

U 1, CAC-CACIB: Dartagnon-Mac vom Felsbachtal, Eig.: M. & N. Kroon

U 2, res. CAC-CACIB: Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig:: R.G.M. van Doorn-Lakeman
U 3: Vercordia’s Clochard, Eig.: E. v. Doremalen-v.d. Casteele
U 4: Iscander Borre From Madivas, Eig.: C. Otten & M. Davids

U: Leguardo Della Casa del’Orso, Eig.: W. A.H.A. de Laat

U: Ustin Matisse v.h. Hoogveen, Eig.: G. Ellings & G. Ringstra

U: Chatkantarra Luque, Eig.: M. Franken & P. Rommers

U: New Admiral v. Nikita's Berenbrigade, Eig.: A. Nieuwland & H. Bak

U: Gonzo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik & T. Kerkhof
ZG: Jazz Black Moon v.h. knosselbos, Eig.: P. Eekman

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 4

U 1: Vidar S. v.h. Hoogveen, Eig.: R. & W. van Gestel
U 2: Chounic’s Sietse, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
ZG 3: Umi bears Eros, Eig.: A.F.M. Lion & C. Lion-de Picker
ZG 4: First Impression v.d. Newfysingel, Eig.: M.E.F. v. Santvoort

Reuen Jeugdklas, aantal deelnemers: 5 / absent: 1

ZG 1: Bandit v.’t Goltenoord, Eig.: M. Peters-Backus
ZG 2: Zidane v.d. Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp
ZG 3: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
ZG 4: Pronto Bono v.h. Knosselbos, Eig.: V. v. Tiggelen

Teven openklas, aantal deelnemers: 15 / absent: 2

U 1: Navaisha’s Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U 2: Bieke from the Stock of Cattle, Eig.: M. den Hamer-v. Leenen
U 3: Ulla Promise of Gold, Eig.: J.F.L. Witjes

U 4: Navaisha’s Apache Onikeh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U: Elana Iris v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U: Indy v.h. Knosselbos, Eig.: M. den Hamer-v. Leenen
U: Fraukje v.d. Turfhoeve, Eig.: C. Verheuvel
U: Wallstreet Shuffle Promise of Gold, Eig.: J.F.L. Witjes

U: Nala of the Weeping Willow, Eig.: F. v. Hamont
U: High Secret Unexpected, Eig.: M. Franken
U: Chounic’s Rosa, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

ZG: Sytta Promise of Gold, Eig.: J.Jansen-de Meijer
ZG: Anjo, Eig.: M. v. Omme-Florijn

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 5

U 1, CAC-CACIB, BOB: Noortje v.d. Turfhoeve, Eig.: A.F. Bultman
Noortje werd op 18 september tevens uitgeroepen tot "De Mooiste Hond van Limburg".

U 2, res. CAC-CACIB: Ulyssa Yara v.d. Goudkust, Eig.: D. de Vente

U 3: Chounic’s Jane, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
U 4: Kiki Bella v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren
ZG: Umi Bears Esmee, Eig.: W.M.A.v. Dorst-Vaandrager

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 7 / absent: 2
U 1: Wiesje v.d. Goudkust, Eig.: J.H.C. Hartkamp

U 2: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U 3: Chatkantarra Oiyokipi Suka, Eig.: Y. Buijvoets
U 4: Heavey v.h. Wijkse Bos, Eig.: F. & J.V. v. Rooij

ZG: Hester v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits

logo