Uitslagen CAC/CACIB Utrecht

Utrecht 30-10-2004 CAC-CACIB - Keurmeester: Mevr. J. v. Velzen-Kool
Aantal inschrijvingen: 42

Reuen openklas: aantal deelnemers: 8
U 1: CAC-CACIB BOB: Dartagnon-Mac vom Felsbachtal, Eig.: M. & N. Kroon
U 2: res.CAC-CACIB: Nonino v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
U 3: Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig:: R.G.M. Van Doorn-Lakeman
U 4: And I Am Guards of the Cauliground, Eig.: G. Cornet
U: Leguardo Della Casa del’Orso, Eig.: W. de Laat
U: Gerry Greymon von Rosendahl, Eig.: K. Pieper
U: Dreamdancer v.d. Wassernach, Eig.: M.C. Krotsch
U: Tiamo v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman

Reuen jongehondenklas: aantal deelnemers: 6 / absent: 1
U 1: Aragon Ochtendrood, Eig.: P.A.C. Sanders
ZG 2: Gigantus Hugo v.d. Ekamp Hoeve, Eig.: H.P.A. Loos
ZG 3: Chatkantarra Luque, Eig.: M. Franken
G 4: Youp v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren
G: Yasser v.h. Turfveld, Eig.: J. Wessels

Reuen Jeugdklas: aantal deelnemers: 3 / absent: 1
ZG 1: Chounic's Sietse, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
ZG 2: Diesel v. Rasta's Home, Eig.: C.J. de Groot

Reuen Kampioensklas: aantal deelnemers: 1
U 1: Lajos vom Trieberg, Eig.: I. & L. Lenz

Reuen puppyklas: aantal deelnemers: 1
B 1: Nazario Della Casadel'Orso, Eig.: H.P.A. Loos

Teven openklas: aantal deelnemers: 14 / absent: 2
U 1: CAC-CACIB Chaya v. Bernsteinsee, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
Hiermee is Chaya Nederlands Kampioen!!
U 2: res.CAC-CACIB Victoria v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren
U 3: Efia Flora v.d.Portlandse Beer, Eig.: W. de Laat & A. Vuurman
U 4: Elana Iris v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik
U: Navaisha's Apache Onikeh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers
U: Nova v.d. Goudkust, Eig.: F. & A. Dibbits
ZG: Fraukje v.d. Turfhoeve, Eig.: C. Verheuvel
ZG: Queenslands Rin Tin Tin, Eig.: J.M. Oppelaar-Pont
ZG: Kwinta Kyra v. Wikinger-Vinland, Eig.: P.J. v. Damme & J.G.C.F. v. Damme- v. Boeien
ZG: Pooh Bear's Caitlin, Eig.: R. Bloem-Lubbes
G: Lubaszka Asisha de Empyrée, Eig.: T.J. Molkenboer-Kaptein
G: Cauliground Gardian Angel Merza, Eig.: G. Cornet & D. Flamion

Teven jongehondenklas: aantal deelnemers: 4 / absent: 1
U 1: Dior from the Black Horse, Eig.: E.H.M. Scheel- de Kruijf
ZG 2: For Romance of the End of the Line, Eig.: J.J. v. Rijn
ZG 3: Full Moon of the End of the Line, Eig.: B.M. Mienis

Teven jeugdklas: aantal deelnemers: 3
U 1: Chounic's Jane, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp
ZG 2: Girl Nanouk v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
G 3: Milena Victoria Della Casa del'Orso, Eig.: S. Jacobi

Teven puppyklas: aantal deelnemers: 2 / absent: 2
logo