Uitslagen CAC / CACIB Maastricht

Maastricht, 26 september 2010, CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. W.E. Piggot (GB)
Aantal inschrijvingen: 48

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 8

U 1, CAC, BOB: Angel Arturo uut oons Berehuus, Eig.: N. v. Zundert & M. Holleman

U 2: Gismo Bär vom Ermstal, Eig.: R. Dietzenbacher

U 3: Lias Royal Noir von der Rudelsberg, Eig.: A. Bultman

U 4: Indigo van Asbjørn, Eig.: M. van de Wouw

U: Obama Odojevski v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren

ZG: Angel Armani uut oons Berehuus, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
ZG: Buddies for Ever Igor, Eig.: K. Coninx
ZG: Borac v. Aublackmar, Eig.: M.L.M. Beaumont

Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 4

U 1, res. CACIB: Popov Romanov Jelängerjelieber, Eig.: M. Mandersloot & A. Kortleve

U 2: Dream-Dancer Björn v.’t Hunzedal, Eig.: M. Schminnes

U 3: Eeyore's Famous Shamus, Eig.: S. Noordzij

ZG 4: Esprit Sage d'Une Terre d'Amour et de Paix, Eig.: J.J. van Rijn

Reuen openklas, aantal deelnemers: 13/ absent: 3

U 1, CACIB- res. CAC: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus

U 2: Teddybär v.d. Berenstal, Eig.: R. & W. van Gestel

U 3: Private Dancer Promise of Gold, Eig.: R.A. & F.M.C. Peeters-Pollmann

U 4: Cartoon Boy Cartman des Oursons du Vent, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal

U: From Cordie Creek Fletcher, Eig.: P. Mortier

U: Bonaparte de la Pierre Aux Coqs, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
ZG: Rose Wanted Acadian French It Will Speak, Eig.: S. Blake & I. Lambrechts

ZG: Iricos from the Black Horse, Eig.: G. Verdeuzeldonk
ZG: Private Moos van de Wouden, Eig.: H.J. Blansjaar-Kramer

ZG: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot
ZG: Cape-Lewisporte Highway Patrol, Eig.: Counotte-de Vree

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Inary Iron v. Rosendahl, Eig.: S. Jacobi

Teven puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1, Beste Pup: Lady Madonna Jelängerjelieber, Eig.: M.R.M. Prins

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 5

U 1: Belicia v. Aublackmar, Eig.: F.M.R. Lahaije

U 2: Nanouck Kaya van de Ekamp Hoeve, Eig.: S. Noordzij

U 3: Eleonora Elise de la Pierre Aux Coqs, Eig.: M. Koning-Hof

ZG 4: Madelief of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

ZG: Vlinder's Hommel uit het Berenbos, Eig.: I. & R. Wessels

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 4

U 1, CAC-CACIB: Tanka Sunka v.d. Foekjuffer, Eig.: Y.D. Buijvoets
U 2: I’Romy de Zandvijver, Eig.: R. Declerck
U 3: Queenslands Katie Melua, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld
U 4: Kivisilmam Monitoimikone, Eig.: B. Salmelin

Teven openklas, aantal deelnemers: 9 / absent: 3
U 1, res. CAC-CACIB: Alexia v. Aublackmar, Eig.: M.L.M. Beaumont

U 2: Udadishi v.d. Foekjuffer, Eig.: CH. Donders
U 3: A & B Newfs Hit The Gas, Eig.: Counotte-de Vree & C. Bogers
U 4: Nuschka from House of Angel's, Eig.: J.J.W. Verton

U: Chayenne from Newfy´s Paradise, Eig.: W.F. Janssen

U: Hera van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 2 / absent: 1
U 1: A Lady for Buddy of Happy Dream Valley, Eig.: P. v. Haren

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 1
U 1, Beste veteraan, Hiermee Nederlands veteranen kampioen

Xhayenne from Bobo’s Home, Eig.: M. Peters-Backus
logo