Uitslagen CAC / CACIB Rotterdam

Rotterdam, 29-08-2010, CAC-CACIB, Keurmeester: Mevr. M. Klok- 't Hart
Aantal deelnemers: 69

Reuen Babyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1: James Brown v.d. Turfhoeve, Eig.: C. & C. Verheuvel
VB 2: Firecracker v.h. Kraaieveld, Eig.: W.H. v. Omme & W.A.R. v. Omme-Versteegh

Reuen Puppyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1: Casa Terranova Adiamo, Eig.: K.P.P. Beintema & P.P.U.J.S. Bies
B 2: Ursus Major v.d. Berenstal, Eig.: H.B. de Jong

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 10

U 1: Angel Arturo uut oons Berehuus, Eig.: N. v. Zundert & M.Holleman

U 2: Gismo Bär vom Ermstal, Eig.: R. & H. Dietzenbacher

U 3: Obama Odojevski v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren

ZG 4: Angel Armani Uut Oons Berehuus, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

ZG: Grizzly Bear Jelängerjelieber, Eig.: J.J. Lamain & A.J.H. Lamain-Houben

ZG: Indigo van Asbjørn, Eig.: M. van de Wouw

ZG: Vercordia’s Immeraldo, Eig.: J. Padding

ZG: I –am Yton Lee Lode mi Amor, Eig.: M.B.B.H. Kers
G: Fabio v.d. Goudkust, Eig.: A. Loomeijer

G: I am Beau Lode mi Amor, Eig.: R.J. Kers

Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 4

U 1, res. CAC-CACIB: Sem Mac Marit De Rocawini, Eig: H.J. v. Dijk en J.v. Dijk-Meines

ZG 2: Popov Romanov Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot & A. Kortleve

ZG 3: Eeyore's Famous Shamus, Eig.: S. Noordzij

ZG 4: Esprit Sage d'Une Terre d'Amour et de Paix, Eig.: J.J. van Rijn

Reuen openklas, aantal deelnemers: 11

U 1, CAC-CACIB, BOB: Cartoon Boy Cartman des Oursons du Vent, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal

U 2: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot

U 3: Brother Beer v.h. Kraaienveld, Eig.: W.A.R. v. Omme-Versteegh

U 4: Indigo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U: Duncan Mac Kim v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: T.J.F. Zondervan & F.H. Zondervan- Dillema

U: Bobo v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

U: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus

U: Baldovino v.d. Turfhoeve, Eig.: C.C. Vis-Kools

U: Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg

ZG: Hardy Hogán Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding

ZG: Newfgarden’s One of Butlers Miracle, Eig.: R. v.d. Plaat

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen

Teven babyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1, Beste Baby: Lady Madonna Jelängerjelieber, Eig.: M.R.M. Prins

Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 2
VB 1, Beste pup: Queenslands Spic and Span, Eig.: T. Koolhof & E Swarts
B 2: Casa Terranova Alyssia, Eig.: G.J. Idzinga-de Jong

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 6

U 1: Madelief of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

U 2: Vlinder's Hommel uit het Berenbos, Eig.: I. & R. Wessels
U 3: Black Bears Avenues Patty’s Angel, Eig.: T. & A. Vroom

U 4:op verzoek verwijderd
ZG: Jolanthe Sazu From The Black Horse, Eig.: G.J.M. Verdeuzeldonk

ZG: Nanouck Kaya van de Ekamp Hoeve, Eig.: S. Noordzij

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 10 / absent: 1
U 1: Queenslands Katie Melua, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld
U 2: Kivisilmam Monitoimikone, Eig.: B. Salmelin

ZG 3: My Big Dream It Wasn’t Me, Eig.: Y. &C. Ives-Lambregts
ZG 4: Sage of The End of the Line, Eig.: J. Otten

ZG: Dancing Chanel v.’t Hunzedal, Eig.: E.J. Scheve

ZG: Elske Amaretto v.h. Kraaienveld, Eig.: M.C. v. Omme-Florijn

ZG: Bellissima De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers

G: Glennys Double Trouble v. Tiroca, Eig.: R. Degeling

G: Lillemarit De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers

Teven openklas, aantal deelnemers: 16 / absent: 3

U 1, CAC-CACIB: Djarra v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes & S. v. Daalen-Marbus

U 2: Belle Isle's Newf's Angie, Eig.: A. Ligtenberg

U 3: Indra v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik

U 4: Chayenne from Newfy´s Paradise, Eig.: W.F. Janssen

U: Angel Eyes Neufibär vom Rhein, Eig.: A.J.J.M. & T.F.G.M. Kroeze

U: Queenslands Autum Snow, Eig.: A. Rietveld-v. Kralingen

U: Belle Ferrari v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot –v.d. Stigt

ZG: Hera van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats
ZG: Leonore v.h. Turfveld, Eig.: S. Dijkstra
ZG: Jessie, Eig.: S. Dijkstra

ZG: Pimpel Moos van de Wouden, Eig.: T.J.M. van Diepen
G: Nuschka from House of Angel's, Eig.: J.J.W. Verton & A.H. v. Dijk
G: Evita v.d. Goudkust, Eig.: S. Dijkstra

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 2
U 1, res. CAC-CACIB: Larinkalion Huomiongohde, Eig.: B. & A. Salmelin

U 2: Navaisha’s Apache Maksumi, Eig.: E. Noordzij-Rijkers

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 2

U 1, Beste veteraan: Navaisha’s Apache Onikeh, Eig.: E. Noordzij-Rijkers

U 2: Xhayenne from Bobo’s Home, Eig.: M. Peters-Backus
logo