Uitslagen CAC / CACIB Hulten

Hulten, 06-06-2010, CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. J.L. Williams
Aantal inschrijvingen: 54

Reuen babyklas, aantal deelnemers: 2

VB 1, Beste Baby: Ursus Major v.d. Berenstal, Eig.: H.B. de Jong

VB 2: Ulysses Sundance v.d. Berenstal, Eig.: I. v. Bohemen & E. Balk

Reuen Puppyklas, aantal deelnemers: 3

VB 1: I am Beau Lode mi Amor, Eig.: R.J. Kers

VB 2: Grizzly Bear Jelängerjelieber, Eig.: J.Y. Lamain

VB 3: I -Yton Lee Lode mi Amor, Eig.: M.B.B.H. Kers

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 4

U 1: Angel Amani Uut Oons Berehuus, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

U 2: Angel Arturo uut oons Berehuus, Eig.: N. v. Zundert & M.Holleman

U 3: Gismo Bär vom Ermstal, Eig.: R. Dietzenbacher
U 4: Lias Royal Noir von der Rudelsberg, Eig.: A. Bultman

Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 6 / absent: 1

U 1: Popov Romanov Jelängerjelieber, Eig.: M. Mandersloot & A. Kortleve

U 2: Duncan Mac Kim v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: T.J.F. Zondervan & F.H. Zondervan- Dillema

U 3: Eeyore's Famous Shamus, Eig.: S. Noordzij
U 4: Lovely Tom vom Kaninchenberg, Eig.: A. Kaiser

U: Belle Isle’s Newf’s Dandelion, Eig.: G. Schmaal & A. Ligtenberg

Reuen openklas, aantal deelnemers: 11

U 1, CAC-CACIB BOB, BIG 2: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot

U 2, res. CAC-CACIB: Bonaparte de la Pierre Aux Coqs, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof

U 3: Teddybär v.d. Berenstal, Eig.: R. & W. van Gestel

U 4: Indigo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U: Bobo v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

U: Gaetano Jaffa v. Aichemer Berg, Eig.: M.M.E. v. Gool

U: Belle Isle’s Newf’s I Am Satisfaction, Eig.: A. Ligtenberg

U: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus

U: Dream Dancer v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal

U: Iricos from the Black Horse, Eig.: G. Verdeuzeldonk

ZG: Umi Bears Eros, Eig.: A.F.M. Lion & C. Lion-de Picker

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 1 / absent: 1

Reuen veteranenklas, aantal deelnemers: 1 / absent: 1


Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 6 / absent: 1
VB 1, Beste pup: Eleonora Elise de la Pierre Aux Coqs, Eig.: M. Koning-Hof
VB 2: Imagine de Zandvijver, Eig.: R. Declerck

VB 3: Nanouck Kaya van de Ekamp Hoeve, Eig.: S. Noordzij
VB 4: Daydream from Newfy´s Paradise, Eig.: W.F. Janssen
VB: Belle Isle’s Newf’s Star Star, Eig.: G.C. de Groot

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 7

U 1, CAC: My Big Dream It Wasn’t Me, Eig.: Y. & C. Ives-Lambregts

U 2: Lillemarit De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers

U 3: Bellissima De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers

U 4: Madelief of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 2

U 1: Djarra v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

U 2: Noortje v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits

Teven openklas, aantal deelnemers: 12 / absent: 1

U 1, CACIB - res.CAC: Indra v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik

U 2: Infinity from the Black Horse, Eig.: A. Bultman

U 3: Chayenne from Newfy´s Paradise, Eig.: W.F. Janssen
U 4: Chounic’s Gitte, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

U: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

U: Baily la Maravilla del Mundo, Eig.: E. den Dikken
U: Vrouwe Andante uit de Polderklei, Eig.: K.N. Holtrop & D. Nijland

U: All Inclusive from a Precious Place, Eig.: N.W. Volmerink

U: Eline v.d. Turfhoeve, Eig.: A.H.M. Hol
ZG: Gittabear van Ulvawatri, Eig.: B. van Guyse-de Wilde

ZG: Charisma of The End of the Line, Eig.: A. & L. v.d. Schans

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 1

U 1, Beste veteraan : Xhayenne from Bobo’s Home, Eig.: M. Peters-Backus

logo