Uitslagen CAC / CACIB Goes

Goes, 17-04-2010, CAC-CACIB, Keurmeester: Dhr. P. Roosenboom (België)
aantal deelnemers: 34

Reuen Puppyklas, aantal deelnemers: 2

VB 1, Beste pup: Il Divo of the Heath Lake, Eig.: M.J.H. Schroevers

VB 2: I am Beau Lode mi Amor, Eig.: M. Kers

Reuen openklas, aantal deelnemers: 14 / absent: 1

U 1, res. CAC-CACIB: Belle Isle's Newf's Love Is Strong, Eig.: L. Zeinstra

U 2: Goldbear's Xmile to Dream, Eig.: C. Ives-Lambregts

U 3: Indigo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U 4: Private Dancer Promise of Gold, Eig.: R.A. & F.M.C. Peeters-Pollmann

U: Cartoon Boy Cartman des Oursons du Vent, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal

U: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot

U: Ganesha, Eig. : N. Mahieu
U: Ewing JR of the Heath Lake, Eig.: L. Huyskens

U: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus

ZG: Bobo v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes
ZG: Vercordia’s Filou, Eig.: E. Geudens

ZG: Merwediek’s Amazing Santo Arturo, Eig.: A. Pranger- v. Bolderik

ZG: Gaetano Jaffa v. Aichemer Berg, Eig.: M.M.E. v. Gool

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 7
U 1,Hiermee Nederlands jeugd kampioen:

Dream-Dancer Björn v.’t Hunzedal, Eig.: M. Schminnes

U 2: Popov Romanov Jelängerjelieber, Eig.: M. Mandersloot & A. Kortleve

U 3: Angel Arturo uut oons Berehuus, Eig.: N. v. Zundert & M.Holleman

U 4: Gismo Bär vom Ermstal, Eig.: R. Dietzenbacher

U: Obama Odojevski v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren

U: Angel Armani Uut Oons Berehuus, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
ZG: Odysseus v.h. Wijkse Bos, Eig.: L. Busschaert & C. Notaerts

Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 2

U 1: Teddybär v.d. Berenstal, Eig.: R. & W. van Gestel
ZG 2: Hi Tyson of the Heath Lake, Eig.: L. Huyskens

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 3
U 1, CAC-CACIB, BOB,hiermee Nederlands kampioen:

Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

U 2: Vladimir Jos of the Weeping Willow, Eig.: T. Gautier-van Leuven

U 3: Buddies for Ever Horace, Eig.: P. v. Haeren

Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 1
VB 1: Jolanthe Sazu From The Black Horse, Eig.: Petra Buijs

Teven openklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 2

U 1, res. CAC-CACIB: Indra v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik
U 2: Gittabear van Ulvawatri, Eig.: B. van Guyse-de Wilde
U 3: Bamse v. Tiroca, Eig.: E. Geudens

ZG 4: Faithless from Tibo's Rascals, Eig.: P. v. Haeren
ZG: Ginby Lode mi Amor, Eig.: M. Kers
ZG: Lady, Eig.: M. Weelink - Nieuwenkamp

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 2

U 1: Madelief of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
ZG 2: Black Bears Avenues Patty’s Angel, Eig.: T. & A. Vroom

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1

U 1: Djarra v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

ZG 2: Noortje v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 2 / absent: 1
U 1, CAC-CACIB,hiermee Nederlands kampioen:
Toad Halls O Happy Day, Eig.: J. & D. Cunotte-de Vree
logo