Kampioenschapsclubmatch te Zutphen

Zutphen, KCM, 14-03-2010, Aantal inschrijvingen: 176


Reuen openklas, aantal deelnemers: 28 / absent: 1
Keurmeester: mevr. R. Alferink-Lerche

U 1, res.CAC:Gorgeous Sepp from the Black Horse, Eig.: H.J.E. Knops-Tillie

U 2: Zoë’s Bruine Beer van het Turfveld, Eig.: S.A.M. Kuipers & R. Grijpma

U 3: Zjosh van Tiroca, Eig.: M. Seubring

U 4: Newfgardens One Of Butlers Miracle, Eig.: R. van der Plaat

U: Gaetano Jaffa vom Aichemer Berg, Eig.: M.M.E. van Gool

U: Cris Barber v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C. Haspels & J. Haspels-Bonestroo

U: Mac Angus de Rocawini, Eig.: B. van Hurne

U: Brother Bear v.h. Kraaieveld, Eig.: Willeke van Omme-Versteegh

U: Bobo van 't Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

U: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot

U: Captain James the Black Golden Bear, Eig.: M. Hessink

U: Mac Intyre de Rocawini, Eig.: H.J. v. Dijk & J. v. Dijk-Meines

U: From Cordie Creek Fletcher, Eig.: P. Mortier
U: Dagobert Duck Bär vom Gelderland, Eig.: G. & S. Dragon

U: Dream Dancer van Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

ZG: Rostaam van Porte Amarre, Eig.: H.L. Jansen

ZG: Brad Pitt Bär vom Gelderland, Eig.: M. Keuleers
ZG: Vipponah van de Foekjuffer, Eig.: W. Mesker

ZG: Al Capone Neufibär vom Rhein, Eig.: M. Portengen & J.A.H. Meulendijks

ZG: Merwediek’s Amazing Santo Arturo, Eig.: A.M.J. Pranger-van Bolderik & R. Pranger

ZG: Jinim SOS van de Portlandse Beer, Eig.: J.G.A. & L.M. Stommels
ZG: Amadeus Koda of the Yunty Bear, Eig.: C. Wijker

ZG: Emiel van Asbjørn, Eig.: M. de Neeff-Vermeulen
ZG: Calvados van de Turfhoeve, Eig.: C.C. Vis-Kools

G: Guus van Rasta's Home, Eig.: M.L.W. Bakker-de Waal

G: Eddies Cove van de Mosa Flu, Eig.: M. de Neeff-Vermeulen

geen kwal.: Zidane van de Goudkust, Eig.: H. v.d. Schoot

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 6 / absent: 1
Keurmeester: mevr. R. Alferink-Lerche

U 1, CAC-BOB – Clubwinnaar 2010:Olivier Bommel van de Berenstal, Eig.: R.G.M. van Doorn-Lakeman

U 2: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. van Doorn-Lakeman

U 3: Poemba van het Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

U 4: Bears Cove’s High Speed, Eig.: G. & S. Dragon & K. Rücker

U: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont & W. Bles

Reuen jongehondenklas, aantal deelnemers: 12 / absent: 1
Keurmeester: Dhr. J. v.d. Belt

U 1: Olivier Bommel from Mariners Place, Eig.: F.S. Wijmans & S.M. Wijmans-Visser

U 2: Teddybär v.d. Berenstal, Eig.: R. & W. van Gestel

U 3: Iricos from the Black Horse, Eig.: G.J.M. Verdeuzeldonk

U 4: Belle Isle's Newf’s Dandelion, Eig.: G. Schmaal

U: Zadok v.d. Knijpsbrug, Eig.: R.A. van der Beek
U: Eisbeer van de Goudkust, Eig.: J.P. Langerveld

U: Hardy Hogán Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding
U: de Veldliggers Gabber Max, Eig.: C.C.J. van Geesbergen
ZG: Private Moos van de Wouden, Eig.: E.C. Kramer en H.J. Blansjaar-Kramer

ZG: Vallis Madea Duende, Eig.: L. Lepoivre

ZG: Duncan Mac Kim v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan–Dillema

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 18 / absent: 3
Keurmeester: Dhr. J. v.d. Berg

U 1: Dreamdancer Björn v.’t Hunzedal, Eig.: M. Schminnes

U 2: Sem Mac Marit de Rocawini, Eig.: H.J. v. Dijk & J. v. Dijk-Meines

U 3: Angel Armani Uut Oons Berehuus, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

U 4: Popov Romanov Jelängerjelieber, Eig.: M. Mandersloot & A. Kortleve

U: Gismo Bär vom Ermstal, Eig.: R. Dietzenbacher

ZG: Angel Arturo Uut Oons Berehuus, Eig.: N.F.M. v. Zundert & M.M.A. Holleman

ZG: Vercordia's Immeraldo, Eig.: J. Padding

ZG: Esprit-Enchanteur D'une Terre D'amour Et De Paix, Eig.: S.M. Bakker
ZG: Govert van Tiroca, Eig.: F.H.J. Hekking

ZG: Eeyore’s Famous Shamus, Eig.: S. Noordzij

G: Django de Heicopper, Eig.: A. Disco-Verhoef
G: Frederick Fluweel de Rocawini, Eig.: C.M. Spittel
G: Quby du Coin de Menthe, Eig.: N. Eppink-van Metelen

G: Esprit Sage D'une Terre D'amour Et De Paix, Eig.: J.J. van Rijn & H.G. de Beer
M: de Veldliggers Honey Boy, Eig.: A. Daleboudt

Reuen Babyklas, aantal deelnemers: 6
Keurmeester: Mevr. J. v. Velzen-Kool

VB 1, beste baby: I-Beau Lode mi Amor, Eig.: Melissa Kers

VB 2: Indigo van Asbjørn, Eig.: M. van de Wouw

VB 3: I -Yton Lee Lode mi Amor, Eig.: Melissa Kers

VB 4: Uri vom Riforberg, Eig.: M. de Neeff-Vermeulen

B: Grizzly-Bear Jelängerjelieber, Eig.: J.J. Lamain

B: Duke van de Haspelse Heide, Eig.: M. Schuit

Reuen Puppyklas, aantal deelnemers: 3
Keurmeester: Dhr. J. v.d. Belt

VB 1, beste pup: Obama Odojevski van het Turfveld, Eig.: W.J. van Dooren

VB 2: Idalgo of the Heath Lake, Eig.: P. Mortier

geen kwal.: Basko Luka v.d. Dörpsrand (Senna), Eig.: M. Venhuis-Broer

Reuen veteranenklas, aantal deelnemers: 2
Keurmeester: Mevr. J. v. Velzen-Kool

U 1, Beste veteraan van de dag, Hiermee Nederlands Veteranenkampioen:
De Hulpe’s Mister Bodo, Eig.: J.G.A. & L.M. Stommels

U 2, oudste aanwezige Newfoundlander: Sir Itam van het Hoogveen, Eig.: J. Wesselink

Teven openklas, aantal deelnemers: 37 / absent: 2
Keurmeester: Mw. C. v. Dooren-Vonk

U 1, CAC:All Inclusive from a Precious Place, Eig.: N.W. Volmerink & J. Krug

U 2: Zenna van het Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof

U 3: Cyra Amber fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. Jorna

U 4: Kiki Bella van het Turfveld, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns & M. Seubring

U: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers

U: Coco Chanel van het Turfveld, Eig.: K.M. Wildeman

U: Priya du Coin de Menthe, Eig.: P. v. Velse-Oostra

U: Indra van de Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U: Zoë’s Vlinder van het Turfveld, Eig.: I. Wessels

U: Gracia Luna Berenbont, Eig.: A.J.J.M. Kroeze
U: Kroos-Family’s April Love, Eig.: I. & H. Kroos
U: Skogbjǿrnen’s Nobe Surprise, Eig.: E. Doremalen-van de Casteele
U: Buddies for Ever Hilfiger, Eig.: G.& C. de Jonge-De Wolf

U: Zazou of the End of the Line, Eig.: T. Gudde-Keijzer
U: Chounic’s Emma, Eig.: W. Koetsier-van der Kamp

U: Angel Eyes Neufibär vom Rhein, Eig.: A.J.J.M. Kroeze
ZG: Rosita van Porte Amarre, Eig.: M. Kempkes

ZG: Ashley JW’08, Eig.: P. Verrijdt & A. Verrijdt-Verhoeks
ZG: Lady, Eig.: M. Weelink-Nieuwenkamp
ZG: Gittabear van Ulvawatri, Eig.: B. van Guyse-de Wilde
ZG: Gité van Asbjørn, Eig.: E. Elzink

ZG: La Maison de mon Ami Amazing Flower, Eig.: M. Hessink

ZG: Chailo the Black Golden Bear, Eig.: N.M. Pleune & F.B. Noback
ZG: Vrouwe Anka uit de Polderklei, Eig.: J.G. Doornbos-Bullema

ZG: Adinda Caresse van Borghende, Eig.: J.G. v. Eerden-Lammers & A.A. v. Eerden

ZG: Fiquenza from Newfy’s Fortune, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein
ZG: Hazel from the Black Horse, Eig.: A.E. Hagemeijer-Dikkers
ZG: Black Bears Avenue’s Layla, Eig.: T. Vroom

ZG: Celine v.’t Hunzedal, Eig.: A.M. Nap-Brandwagt
ZG: Guccibear van Ulvawatri, Eig.: B. van Guyse-de Wilde
ZG: Finn en Co’s I'm as sweet as Apple Pie, Eig.: B. Blokx

ZG: Athea Ochtendrood, Eig.: S. Noordzij
ZG: Djigme Dionne van Tiroca, Eig.: F.H.J. Hekking
ZG: Fiona, Eig.: P. Palmen

G: Queenslands Autum Snow, Eig.: A. Rietveld-v. Kralingen

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 5
Keurmeester: Mw. C. v. Dooren-Vonk

U 1: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

U 2: Hindi van de Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik


U 3: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

U 4: Topmast’s Canadian Beauty, Eig.: I. & H. Kroos
U: Threepond’s Remember Belle, Eig.: J. Wörner & M. Fischer

Teven jongehondenklas, aantal deelnemers: 21 / absent: 3
Keurmeester: Dhr. J. v.d. Berg

U 1, res.CAC:de Veldliggers Ginger-Senna, Eig.: D. Vendelmans

U 2: Roslyn of the Weeping Willow, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal-Castelijns

U 3: Alice of the Weeping Willow, Eig.: W. Bles

U 4: Belle Isle's Newf’s She Was Hot, Eig.: A Ligtenberg

U: Chounic’s Jutta, Eig.: C.M. Slob
ZG: Queenslands Gabriella Cilmi, Eig.: A.A. Beekwielder-Visser
ZG: Utukufu van de Foekjuffer, Eig.: A. Paulissen

ZG: Chayenne van Newfy´s Paradise, Eig.: W.F. Janssen

ZG: Belle Ferrari v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot-v.d. Stigt
ZG: Chounic’s Guinevere, Eig.: K.M. Wildeman

ZG: Hira Amira Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman

ZG: Pimpel Moos van de Wouden, Eig.: J.A.M. van Diepen

ZG: Zigri van de Knijpsbrug, Eig.: B.J. Blijham
ZG: Hocus Pocus of the Thatch Roof, Eig.: E. Doremalen-van de Casteele

ZG: Djûra of the Yunty Bear, Eig.: M. Wijling

ZG: The Liberty Flame v.d. Berenstal, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein

G: Annabella aus der Bärenschule, Eig.: U. & R. Neubert
G: Princess Scuba v.’t Amelterbos, Eig.: A.C.M. Vermonden

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 22
Keurmeester: Mevr. J. v. Velzen-Kool

U 1, Beste jeugdhond: Madelief of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

U 2: Elske Amaretto v.h. Kraaieveld, Eig.: M.C. Omme-Florijn

U 3: Vlinders Hommel uit het Berenbos, Eig.: R. & I. Wessels

U 4: Gonzo van de Haspelseheide, Eig.: M. Westein

U: Lillemarit de Rocawini, Eig.: E.M. Zegers

U: Alexia van Aublackmar, Eig.: M.L.M. Beaumont
U: Bellissima de Rocawini, Eig.: E.M. Zegers

ZG: Dragon Heart’s Dolce Vita Delaya, Eig.: G. & S. Dragon

ZG: de Veldliggers Hinde, Eig.: G.E. Hofs

ZG: Noortje van het Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits
ZG: Quinta du Coin de Menthe, Eig.: M. Mulder

ZG: Laika Sharon van de Ekamp Hoeve, Eig.: H. Oolders

ZG: Dancing-Chanel van`t Hunzedal, Eig.: E.J. Scheve & G. Scheve-Smalbil

ZG: Gymbya Senna van Tiroca, Eig.: L. Decker & B.C. Vanderzaken
ZG: Leonore Pearl of the Sweet Lake, Eig.: S.G. Spruijt-van Vliet
ZG: Nienke van het Wijkse Bos, Eig.: E. Smies-Groote Schaarsberg

ZG: Albermass Tuscany Superb Tosca, Eig.: S. De Laet

ZG: Nica van het Wijkse Bos, Eig.: R. Korevaar-Bok
G: Angel Aissa uut oons Berehuus, Eig.: T.S. & J.J. Broekhuizen
G: Lovely Brown Pearl of the Sweet Lake, Eig.: A.R.E. v. Katwijk-Spruijt

G: Femme Fatale de Rocawini, Eig.: B. Siroen

G: Glennys Double Trouble van Tiroca, Eig.: R. Degeling

Teven babyklas, aantal deelnemers: 9
Keurmeester: Dhr. J. v.d. Belt

VB 1: J’Adore From The Black Horse, Eig.: E.H.M. Scheel de Kruijf

VB 2: Nancy Kaya Dana van de Ekamp Hoeve, Eig.: D. de Jong

VB 3: Margarete Rutherford Bär vom Gelderland, Eig.: S. Köhler

VB 4: Nanouck Kaya van de Ekamp Hoeve, Eig.: S. Noordzij
VB: Jolanthe Sazu From The Black Horse, Eig.: P. Buijs
VB: Nina Kaya Frenja van de Ekamp Hoeve, Eig.: M. Eikelenboom
VB: Promise van het Wijkse Bos, Eig.: F.A.M.R. Vandevoorde

B: June From The Black Horse, Eig.: P. Schoemaker
B: Eleonora Elise De La Pierre Aux Coqs, Eig.: M. Koning-Hof

Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 3
Keurmeester: Mevr. J. v. Velzen-Kool

VB 1: Alice The North Star for Bears of the Kingdom, Eig.: L. Lepoivre

B 2: Vvardenfell Graffiti, Eig.: M. Van Yseren

B 3: Biena Luka van de Dörpsrand, Eig.: S.E. de Gries-de Zwart

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 4
Keurmeester: Dhr. J. v.d. Berg

ZG 1: Tosca van het Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof

ZG 2: Fiona van de Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

ZG 3: Jazz Ebelle Ebony van de Bisschopsberg, Eig.: C.B. Kloot-v.d. Stigt & W. Kloot

ZG 4: Frenja Freya van de Ekamp Hoeve, Eig.: H. Oolders
logo