Uitslagen CAC Den Bosch, Dogachtigenshow

Dogachtigen - Den Bosch, 6-12-2009, CAC
Keurmeester reuen: Dhr. J. Hiddes - Keurmeester teven: Dhr. J. Wauben
Aantal inschrijvingen: 113

Reuen Babyklas, aantal deelnemers: 1 / absent: 1

VB 1, Beste baby, 3e beste baby: Obama Odojevski v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren

Reuen Puppyklas, aantal deelnemers: 6 / absent: 1

VB 1:Beste pup: Gismo Bär vom Ermstal, Eig.: R. Dietzenbacher

VB 2: Angel Arturo uut oons Berehuus, Eig.: N. v. Zundert & M.Holleman

B 3: Vercordia’s Immeraldo, Eig.: J. Padding

B 4: Dream-Dancer Björn v.’t Hunzedal, Eig.: M. Schminnes
B: Indy Illamar v. Rasta’s Home, Eig.: K.C.J. v. Haastrecht

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 15
U 1,Hiermee Nederland jeugd kampioen:

Sem Mac Marit De Rocawini , Eig: H.J. v. Dijk en J.v. Dijk-Meines
U 2: Casper van Borghende, Eig.: S.A.M. Kuipers
U 3: Popov Romanov Jelängerjelieber, Eig.: M. Mandersloot & A. Kortleve

U 4: Belle Isle’s Newf’s Dandelion, Eig.: G. Schmaal & A. Ligtenberg

U: Hardy Hogán Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding

U: Homerus Dante Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: G.J. Idzinga- de Jong

U: Lucky Little Bear vom Aichemer Berg, Eig.: A. Oesterlein

U: Vallis Madea Duende, Eig.: L. Lepoivre

ZG: Zadok van de Knijpsbrug, Eig.: R.A. v.d. Beek

ZG: Duncan Mac Kim v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan-Dillema
ZG: Eisbeer v.d. Goudkust, Eig.: J.P. Langerveld
ZG: Heartbreaker Hessel v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal

ZG: Eeyore's Famous Shamus, Eig.: S. Noordzij
G: Leon Le Beau vom Aichemer Berg, Eig.: J. & I. Fleig

G: Hudson Levi v. Tiroca, Eig.: M. M. Seubring

Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 3

U 1: Iricos from the Black Horse, Eig.: G. Verdeuzeldonk

U 2: Kodiak vom Aichemer Berg, Eig.: H. Kessler

ZG 3: Al Capone Neufibär vom Rhein, Eig.: M. Portengen & J. Meulendijks

Reuen openklas, Aantal deelnemers: 29 / absent: 3

U 1, CAC, BOB: Cartoon Boy Cartman des Oursons du Vent, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal

U 2, res. CAC: Orongo Simba v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal

U 3: Bombay v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman

U 4: Mac Intyre De Rocawini, Eig: H.J. v. Dijk en J.v. Dijk-Meines

U: Queenslands Vito Proud to Present, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld

U: Bandit v. ’t Goltenoord, Eig.: M. Peters-Backus
U: Giacomo v. Aichemer Berg, Eig.: H. & P. Kälberer

U: Brother Beer v.h. Kraaienveld, Eig.: W.A.R. v. Omme-Versteegh

U: Boet v.d. Goudkust, Eig.: H. v.d. Schoot

U: Ich Bin der Michel v. Aichemer Berg, Eig.: D. Arns

U: Zoë's Bruine Beer v.h. Turfveld, Eig.: S.A.M. Kuijpers

U: Geronimo Bär vom Schmölderpark, Eig.: P. & I. Bekker

U: Cedar Mac Jazz v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan-Dillema

U: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus

ZG: Indigo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

ZG: Bobo v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

ZG: Merwediek’s Amazing Santo Arturo, Eig.: A. Pranger- v. Bolderik

ZG: Jinim Sos v.d. Portlandse Beer, Eig.: J. & L. Stommels- v.d. Ploeg

ZG: Beamer Jelängerjelieber, Eig.: R. Mandersloot

ZG: Fjerro from Newfy’s Fortune, Eig.: D. v. Berkel

ZG: Badan Bennet v. Borghende, Eig.: M. & N. Kroon
ZG: Jamiro Io vom Aichemer Berg, Eig.: J. Gongolsky

ZG: Mac’s Carbon Copy De Rocawini, Eig: E.M. Zegers
G: Farlow from the Black Newfy, Eig.: G. Boerstra
G: Gareth Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: B. Mol

M: Rostaam v. Porte Amarre, Eig.: H.L. Jansen

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 5

U 1: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen

U 2: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont

U 3: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

U 4: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U: Enjy de la Mare aux Joncs, Eig.: J. Distate

Reuen veteranenklas, aantal deelnemers: 2

U 1, Beste veteraan: De Hulpe’s Mister Bodo, Eig.: J. & L. Stommels- v.d. Ploeg

U 2: I Am The Walrus v. Strait of Belle Isle, Eig.: J. Scholten & A. Ligtenberg

Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 2

VB 1: Grenfell’s Gene Jeannie, Eig.: M. Vreeker

VB 2: Vlinder's Hommel uit het Berenbos, Eig.: I. & R. Wessels

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 17 / absent: 3

U 1: Djarra v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

U 2: Albermass Tuscany Superb Tosca, Eig.: S. de Laet

U 3: Noortje v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits

U 4: Hiawatta from Newfy’s Fortune, Eig.: D. Kersten

U: Bellissima De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers

U: Lillemarit De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers

ZG: Belle Ferrari v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot –v.d. Stigt

ZG: Nica v.h. Wijkse Bos, Eig.: R. Korevaar-Bok
ZG: Hannessa from Newfy’s Fortune, Eig.: N.V.L. Nijs

ZG: Gymbya Senna van Tiroca, Eig.: L. Decker & B.C. Vanderzaken
ZG: Sage of The End of the Line, Eig.: J. Otten

ZG: Merwediek’s Charming Fay, Eig.: B.M.M. v.d. Schoot-Peters
ZG: Femme Fatale De Rocawini, Eig.: B. Siroen

ZG: Iris de Zandvijver, Eig.: R. Declerck

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 6 / absent: 2

U 1, res. CAC: Eline v.d. Turfhoeve, Eig.: A.H.M. Hol

U 2: Angel Eyes Neufibär vom Rhein, Eig.: A.J.J.M. & T.F.G.M. Kroeze

U 3: Disney Daryanne v.h. Kraaienveld, Eig.: M.C. v. Omme-Florijn

ZG 4: Hera van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats

Teven openklas, aantal deelnemers: 23 / absent: 5

U 1, CAC: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

U 2: Gloria Xena Bär vom Schmölderpark, Eig.: A.H.M. Hol

U 3: Indra v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. v. Lopik

U 4: Camée v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
U: Destiny’s Child vom Aichemer Berg, Eig.: S. Ebi
U: Ivy Bob’s Girl vom Aichemer Berg, Eig.: S. Ebi

U: Queenslands You Will Be in My Hearth, Eig.: J. Schrijver-Bijleveld
U: Goia Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman

ZG: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

ZG: Bearkimberly v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. & W. Kloot--v.d. Stigt

ZG: Zoë’s Vlinder v.h. Turfveld, Eig.: I. & R. Wessels

ZG: Cyra Amber fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. de Haan

ZG: Dyonne v.d. Goudkust. Eig.: M. Wijling

ZG: Priya du Coin du Menthe, Eig.: P. v. Velse-Oostra
ZG: Ciana v. ’t Goltenoord, Eig.: J.A.C. v. Laarhoven
ZG: Queenslands Morning has Broken, Eig.: A. Rietveld-v. Kralingen
ZG: Abbey, Eig.: P. & A. Verrijdt

ZG: Guccibear van Ulvawatri, Eig.: B. & R. van Guyse-de Wilde

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1 / absent: 1

Teven veteranenklas, aantal deelnemers: 3

U 1: Xhayenne from Bobo’s Home, Eig.: M. Peters-Backus

U 2: Fleur v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U 3: Alanis Jiska v.d. Hoepelhoeve, Eig.: C.Y. van Vliet

Rosa van Doorn & Dusty vom Aichemer Berg
werden op de Hond Kind-Show in Den Bosch 2e van de 16 inschrijvingen.
Rosa was Maja de Bij en Dusty was verkleed als een imker.
logo