Uitslagen CAC / CACIB Bleiswijk

Bleiswijk, 08-11-2009, CAC-CACIB, Keurmeester: Mevr. M.R.M. Kortleve-Prins
Aantal inschrijvingen: 66

Reuen Babyklas, aantal deelnemers: 1

VB 1: Beste baby: Obama Odojevski v.h. Turfveld, Eig.: W.J. v. Dooren

Reuen Puppyklas, aantal deelnemers: 2

VB 1: Dream-Dancer Björn v.’t Hunzedal, Eig.: M. Schminnes

VB 2: Vercordia’s Immeraldo, Eig.: J. Padding

Reuen openklas, Aantal deelnemers: 12 / absent: 2

U 1, CAC-CACIB BOB, BIG, BIS 10: Bombay v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman

U 2: Geronimo Bär vom Schmölderpark, Eig.: P. & I. Bekker

U 3: Cedar Mac Jazz v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: T.J.F. Zondervan & F.H. Zondervan-Dillema

U 4: Bobo v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

U: Gaetano Jaffa v. Aichemer Berg, Eig.: M.M.E. v. Gool

U: Brother Beer v.h. Kraaienveld, Eig.: W.A.R. v. Omme-Versteegh

U: Mac Intyre De Rocawini, Eig: H.J. v. Dijk en J.v. Dijk-Meines

ZG: Mac’s Carbon Copy De Rocawini, Eig: E.M. Zegers & C.B. Kloot –v.d. Stigt

ZG: Crazy Mr. Elliot of the Yunty Bear, Eig.: C.M. v. Dorp

ZG: Gentle Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: M. Peters-Backus

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 7 / absent: 1

U 1: Sem Mac Marit De Rocawini, Eig: H.J. v. Dijk en J.v. Dijk-Meines

U 2: Duncan Mac Kim v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: F.H. Zondervan-Dillema & T.J.F. Zondervan

U 3: Hardy Hogán Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: J. Padding

ZG 4: Homerus Dante Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: G.J. Idzinga- de Jong
ZG: Eeyore's Famous Shamus, Eig.: S. Noordzij
G: King Kong Lord from the Bear Lake, Eig.: A.J. Timmermans

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 3

U 1, res. CAC-CACIB,Hiermee Nederlands Kampioen:
Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U 2: Inary Iron v. Rosendahl, Eig.: S. Jacobi

U 3: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

Reuen veteranenklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Boyd-Indra Della Bellisimo Cane, Eig.: A.J. Timmermans

Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 1

VB 1, Beste pup: Vlinder's Hommel uit het Berenbos, Eig.: I. & R. Wessels

Teven openklas, aantal deelnemers: 17 / absent: 3

U 1, CAC-CACIB: Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

U 2, res. CAC-CACIB,Hiermee Nederlands Kampioen:
Gloria Xena Bär vom Schmölderpark, Eig.: A.H.M. Hol

U 3: Cleo-Senna v.’t Hunzedal, Eig.: M. Schminnes

U 4: Priya du Coin du Menthe, Eig.: P. v. Velse-Oostra
U: Lexus v.h. Turfveld, Eig.: A. Rietveld-v. Kralingen

U: Coco Chanel v.h. Turfveld, Eig.: K.M. Wildeman

U: Baily la Maravilla del Mundo, Eig.: E. den Dikken

U: Zoë’s Vlinder v.h. Turfveld, Eig.: I. & R. Wessels

U: Bearkimberly v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. & W. Kloot--v.d. Stigt
ZG: Phoenix Aicken vom Burgseeli, Eig.: S.E. Schmocker

ZG: Marit Bär vom Rodebachtal, Eig.: E.M. Zegers & C.B. Kloot-v.d. Stigt

ZG: Viënna Baila v. Tiroca, Eig.: L. Decker
ZG: Nuschka from House of Angel's, Eig.: J.J.W. Verton & A.H. v. Dijk
ZG: Goia Pro-A’mor Fa’ti, Eig.: E.J.M. van den Beld-Dijkerman

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 1

U 1: Eline v.d. Turfhoeve, Eig.: A.H.M. Hol

U 2: Djura of the Yunty Bear, Eig.: M. Wijling

U 3: Chayenne from Newfy´s Paradise, Eig.: W.F. Janssen

U 4: Luna v.d. Portlandse Beer, Eig.: F.G.J. Tholenaar

U: Hera van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats
ZG: Disney Daryanne v.h. Kraaienveld, Eig.: M.C. v. Omme-Florijn

ZG: Charisma of The End of the Line, Eig.: A. & L. v.d. Schans

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 13 / absent: 1

U 1: Mary-Jane vom Rosendahl, Eig.: S. Jacobi

U 2: Sheherazade of The End of the Line, Eig.: J.J. van Rijn

U 3: Belle Ferrari v.d. Zwarte Gigantjes, Eig.: C.B. Kloot –v.d. Stigt

U 4: Djarra v.’t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes & S. v. Daalen-Marbus

U: Gymbya Senna van Tiroca, Eig.: L. Decker & B.C. Vanderzaken

U: Noortje v.h. Wijkse Bos, Eig.: A. Dibbits

U: The Liberty Flame v.d. Berenstal, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein

U: Lillemarit De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers

U: Bellissima De Rocawini, Eig.: E.M. Zegers & B. Siroen
U: Hannessa from Newfy’s Fortune, Eig.: N.V.L. Nijs
ZG: Hiawatta from Newfy’s Fortune, Eig.: D. Kersten

ZG: Nica v.h. Wijkse Bos, Eig.: R. Korevaar-Bok

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 1

U 1: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins
logo