Uitslagen CAC / CACIB AmsterdamWinner

Winner - Amsterdam - 29-11-2008 - CAC-CACIB
Keurmeester reuen: Mevr. I. Onstenk-Schenk
Keurmeester teven: Dhr. E. Wieldraaier
Aantal inschrijvingen: 76

Reuen openklas, aantal deelnemers: 19 / absent: 2

U 1, res. CAC-CACIB: Bouke fan de Bearehûntsjes, Eig.: A. Bultman

U 2: Romanov v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U 3: Orongo Simba v. Tiroca, Eig.: M.C.A.G. Rosendaal

U 4: Castaar du Jardin de l'Ours, Eig.: G. & Ch. de Jonge-De Wolf

U: Brother Beer v.h. Kraaienveld, Eig.: W.A.R. v. Omme-Versteegh

U: Bobo v.'t Stolzhof, Eig.: R. Bloem-Lubbes

U: Poemba v.h. Knosselbos, Eig.: L. v. Mourik-v.d. Veer

U: Inary Iron v. Rosendahl, Eig.: R. Molitor

U: Raphael of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont & W. Bles

U: Boet v.d. Goudkust, Eig.: H. v.d. Schoot
U: From Cordie Creek Fletcher, Eig.: P. Mortier

U: Indigo v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

ZG: Zico v.h. Hoogveen, Eig.: L. Gladpootjes & N. Winkel
ZG: Joep v.h. Wijkse Bos, Eig.: C.J. de Groot
ZG: Giacomo v. Aichemer Berg, Eig.: H. & P. Kälberer
ZG: Oso James du Coin de Menthe, Eig.: M. & C.M. van Troost
G: Rembrandt v.d. Berenstal, Eig.: B. & M. Mienis

Reuen jeugdklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 4

U 1, Jeugd Winner '08: Crasy Mr. Elliot of the Yunty Bear, Eig.: C.M. v. Dorp

ZG 2: Pike du Coin de Menthe, Eig.: K. Deleye

ZG 3: Newfgarden's One of Butlers Miracle, Eig.: R. v.d. Plaat

ZG 4: Gentle Pro-A'mor Fa'ti, Eig.: M. Peters-Backus

Reuen tussenklas, aantal deelnemers: 8 / absent: 2
U 1: Jamiro Io v. Aichemer Berg, Eig.: J. Gongolsky

U 2: Navaisha's Choctaw Takodah, Eig.: M. de Jong-Pees & R.J.C de Jong

U 3: Baldovino v.d. Turfhoeve, Eig.: C.C. Vis-Kools
U 4: Fagerards an Irish Coffee Please for Waterbound, Eig.: M. Ford

ZG: Bonaparte de la Pierre Aux Coqs, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
G: Appaloosa v. Tiroca, Eig.: N. v. Yseren

Reuen kampioensklas, aantal deelnemers: 3
U 1, CAC-CACIB, BOB, Winner'08:
Fairweathers Knock out with Brooklynbear, Eig.: W. & A. Dobbin

U 2: Olivier Bommel v.d. Berenstal, Eig.: R.G.M. Van Doorn-Lakeman

U 3: Ambassador v. Borghende, Eig.: M. & G. Hesen

Teven Puppyklas, aantal deelnemers: 2

VB 1, Beste pup: Hera van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats & H. Knol
VB 2: Buddies for Ever Hilfiger, Eig.: G. & Ch. de Jonge-De Wolf

Teven openklas, aantal deelnemers: 17 / absent: 4

U 1, CAC-CACIB,Winster '08, Yenthl of the Weeping Willow, Eig.: P.G. Flinterman

U 2: Beau van 't Hunzedal, Eig.: J.H. & G. v.d. Beek
U 3: Isis Victoria von Rosendahl, Eig.: S. Jacobi

U 4: Gloria Xena Bär vom Schmölderpark, Eig.: A.H.M. Hol

U: Cyra Amber fan de Bearehûntsjes, Eig.: F. de Haan

U: Ophélie Onyx v.d. Negerhut, Eig.: F.G.J. Tholenaar

U: Fiquenza from Newfy's Fortune, Eig.: W.P. van Straaten-Frowein

U: Fu ja Sjen Danaï van Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats & H. Knol

U: Chounic's Lucy, Eig.: W. Koetsier-v.d. Kamp

U: Black Nose Dancer Bayluna, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

ZG: Zoë's Vlinder v.h. Turfveld, Eig.: I. Wessels
ZG: Gabbana from the Black Horse, Eig.: E.H.M. Scheel-de Kruijf

ZG: Eyanosa from Newfy's Fortune, Eig.: T. Kersten

Teven jeugdklas, aantal deelnemers: 11 / absent: 1

U 1, Jeugd Winster '08: Ashley, Eig.: P.J.M. Verrijdt

U 2: Luna v.d. Portlandse Beer, Eig.: F.G.J. Tholenaar

U 3: Chiara of the Yunty Bear, Eig.: M. Wijling
U 4: Priya du Coin du Menthe, Eig.: P. v. Velse-Oostra

ZG: Guanita Akira Kaya v. Asbjørn, Eig.: E.H. Knol-Kats
ZG: Ciana v. 't Goltenoord, Eig.: J.A.C. v. Laarhoven
ZG: Katrien of the Weeping Willow, Eig.: F.A. v. Hamont
ZG: Hirse v.h. Knuffeloord, Eig.: K. Deleye
G: Tess v.h. Knosselbos, Eig.: B. Aarzen-v. Genabeek
G: Eline v.d. Turfhoeve, Eig.: A.H.M. Hol

Teven tussenklas, aantal deelnemers: 2

U 1: Dyonne v.d. Goudkust, Eig.: M. Wijling
ZG 2: Fidaia Danah Pro-A'mor Fa'ti, Eig.: T. Idzinga-de Jong

Teven kampioensklas, aantal deelnemers: 3 / absent: 1

U 1, res. CAC-CACIB: Hindi v.d. Portlandse Beer, Eig.: R.L.F. van Lopik

U 2: Boemba Jelängerjelieber, Eig.: R.C. Doldersum-Benjamins

Teven veteranenklas: aantal deelnemers: 2

U 1, Beste veteraan: Brenda v.d. Turfhoeve, Eig.: A. Bultman
ZG 2: Tosca v.h. Hoogveen, Eig.: Y. Hof & M. Koning-Hof
logo